ARMS
=Centrum

Siedleckie Biegi Niepodległościowe – wyniki (fotogaleria)

   
Autor:
Dodano: 2017/11/13 12:15    views 2087

W ramach obchodów Święta Niepodległości odbyły się biegi uliczne. Przedstawiamy wyniki zmagań.

SZKOŁY PODSTAWOWE: KL. 1-3

ARMS

1 . Karolina Szczepańska (SP 11)
2. Alicja Pawlusiewicz (SP 11)
3. Hanna Banaszewska (SP 7)
4. Lena Mierzejewska (SP 12)
5. Antonina Barej (SP 4)

1. Adam Świętochowski (SP 1)
2. Cyprian Chajewski (SP 10)
3. Mikołaj Jaśkiewicz (SP 5)
4. Aleksander Mazurko (SP 3)
5. Szymon Roman (SP 4)

SZKOŁY PODSTAWOWE KL. 4-6

1. Oliwia Witczuk (SP 5)
2. Wiktoria Rucińska (SP 10)
3. Anna Obercich (SP 11)
4. Julia Buczek (SP 11)
5. Maja Chazan (SP 7)

1. Kuba Jastrzębski (SP 7)
2. Cezary Marciniak (SP STO)
3. Maciej Skup (SP 11)
4. Szymon Marciniak (SP 3)
5. Mateusz Ilczuk (SP 11)

SZKOŁY PODSTAWOWE KL. 7/ GIMNAZJA KL. II-III

1. Julia Księzopolska (SP Suchożebry)
2. Aleksandra Marczuk (KSP)
3. Maja Siekierska (SP 1)
4. Łucja Wierzbicka (SP 12)
5. Zofia Myślińska (SP 9)

1. Rafał Furmaniak (SP Suchożebry)
2. Miłosz Lubelski (SP 5)
3. Wiktor Chojnacki (SP 2)
4. Szymon Cydejko (SP 3)
5. Miłosz Mierzejewski (SP 12)

SZKOŁY PONADPODSTAWOWE

1. Joanna Hapunowicz (ZSP IV)
2. Magdalena Jastrzębska (ZSP I)
3. Julia Marciszewska (II LO)
4. Magdalena Łuniewska (II LO)
5. Natalia Borkowska (ZSP IV)

1. Dominik Kubaj (ZSP III)
2. Kajetan Przestrzelski (IV LO)
3. Mateusz Klebanowski (OSW Łosice)
4. Mateusz Sułkowski (ZSP III)
5. Hubert Lubelski (II LO)

SZKOŁY SPECJALNE

1. Marta Cisłak (Start Siedlce)
2. Paulina Pochopień (SOSzW Siedlce)
3. Paulina Cisłak (Start Siedlce)
4. Patrycja Pochopień (SOSzW Siedlce)
5. Iza Maliszewska (SOSzW Siedlce)

1. Hubert Strzelec (SOSzW Siedlce)
2. Adam Ilczuk (SOSzW Siedlce)
3. Damian Chojecki (Start Siedlce)
4. Kamil Strzelec (SOSzW Siedlce)
5. Konrad Kadej (Start Siedlce)

SZTAFETA RODZINNA:

1. Anna, Sławomir i Szymon Cydejkowie
2. Ewa, Amelia i Krystian Mazurowie
3. Hanna, Magdalena i Adrian Banaszewscy
4. Sylwia, Amelia i Tomasz Radzcy
5. Aleksandra, Wiktoria i Karol Trociowie

OPEN:

1. Joanna Hapunowicz
2. Natalia Sobiczewska
3. Magdalena Jastrzębska
4. Julita Łubianka
5. Marta Kubaś

1. Sylwester Jaciuk
2. Jakub Szymański
3. Łukasz Staniak
4. Patryk Kocak
5. Krzysztof Cabaj 

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA:

SZKOŁY PODSTAWOWE:

Dziewczyny
1. SP 11 Siedlce – 57 pkt
2. SP 7 Siedlce – 22 pkt
3. SP 4 Siedlce – 22 pkt

Chłopcy
1. SP 11 Siedlce – 58 pkt
2. SP 6 Siedlce – 36 pkt
3. SP 5 Siedlce – 27 pkt

SZKOŁY PONADPODSTAWOWE:

Dziewczyny
1. ZSP IV Siedlce – 27 pkt
2. II LO Siedlce – 15 pkt
3. ZSP II Siedlce – 13 pkt

Chłopcy
1. ZSP IV Siedlce – 31 pkt
2. ZSP III Siedlce – 16 pkt
3. II LO Siedlce – 9 pkt

W zawodach wystartowało 551 osób, na metę dobiegły 512 z nich. Organizatorem niepodległościowych biegów ulicznych był Siedlecki Okręgowy Związek Lekkiej Atletyki.

 

źródło: własne / SOZLA; foto: Karolina Sulej





Co? Gdzie? Kiedy?

  • sobota, 20 Sty 12:00
    Sparing: Pogoń Siedlce – Radomiak Radom
  • sobota, 20 Sty 14:30
    Sparing: Pogoń II Siedlce – Rozwój Warszawa
  • sobota, 20 Sty 18:00
    I liga: SKK Siedlce – Basket Poznań
  • sobota, 20 Sty 18:00
    I liga: Olimpia-Unia Grudziądz – Pogoń Siedlce
  • sobota, 20 Sty 18:30
    II liga: Mazovia Warszawa – Ósemka Siedlce
  • niedziela, 21 Sty 17:00
    I liga: KPS Siedlce – TSV Sanok
  • poniedziałek, 22 Sty 20:00
    Sparing: PGE MKK Siedlce – Lider Pruszków
  • sobota, 27 Sty 12:00
    Sparing: Pogoń Siedlce – Wisła Puławy
  • sobota, 27 Sty 16:00
    II liga: Ósemka Siedlce – Sparta Warszawa
  • sobota, 27 Sty 18:30
    I liga: Victoria Wałbrzych – KPS Siedlce


Sponsorzy

Partnerzy

Patronat medialny