Słowacko-austriackie wojaże narciarzy z Siedlec

Siedleccy narciarze w miniony weekend brali udział w zawodach w słowackim Strbskim Plesie i austriackim St. Ulrich. Prezentujemy ich rezultaty.

W zawodach z cyklu OPA Cup w austriackim St. Ulrich brał udział Paweł Klisz (UKS Rawa Siedlce). W rywalizacji sprintu stylem dowolnym odpadł w kwalifikacjach zajmując… 78 pozycję, w biegu na 15 km stylem klasycznym był 69, natomiast biegu na 15 km stylem łyżwowym nie ukończył…

SPRINT – KWALIFIKACJE

15 KM STYLEM KLASYCZNYM

15 KM STYLEM ŁYŻWOWYM

W słowackiej miejscowości Strbskie Pleso odbyły się zawody FIS z cyklu Slavic Cup.

W sprincie stylem klasycznym mężczyzn wysokie ósme miejsce zajął Daniel Iwanowski, piętnasty był Arkadiusz Posiadała, a na 24 pozycji rywalizację ukończył jego brat – Mateusz.

W sprincie stylem klasycznym kobiet w kwalifikacjach odpadły: Monika Sołoniewicz (37), Anna Bielecka (39) i Oliwia Pawełko (40) – wszyscy UKS Rawa Siedlce.

SPRINT MĘŻCZYZN – FINAŁY

SPRINT KOBIET – KWALIFIKACJE

Trzydzieste miejsce w biegu na 7,5 km „łyżwą” zajęła Oliwia Pawełko, trzydziesta siódma była Monika Sołoniewicz, zaś na ostatnim – czterdziestym miejscu, do mety dotarła Anna Bielecka.

Panowie walczyli na dystansie 10 km. Najlepiej wypadł nie kto inny jak Daniel Iwanowski, zajmując 13 lokatę. 37 był Arkadiusz Posiadała, a 45 Mateusz Posiadała.