ARMS
=Centrum

Słowacko-austriackie wojaże narciarzy z Siedlec

   
Autor:
Dodano: 2017/12/19 23:01    views 1457

Siedleccy narciarze w miniony weekend brali udział w zawodach w słowackim Strbskim Plesie i austriackim St. Ulrich. Prezentujemy ich rezultaty.

W zawodach z cyklu OPA Cup w austriackim St. Ulrich brał udział Paweł Klisz (UKS Rawa Siedlce). W rywalizacji sprintu stylem dowolnym odpadł w kwalifikacjach zajmując… 78 pozycję, w biegu na 15 km stylem klasycznym był 69, natomiast biegu na 15 km stylem łyżwowym nie ukończył…

SPRINT – KWALIFIKACJE

15 KM STYLEM KLASYCZNYM

15 KM STYLEM ŁYŻWOWYM


W słowackiej miejscowości Strbskie Pleso odbyły się zawody FIS z cyklu Slavic Cup.

W sprincie stylem klasycznym mężczyzn wysokie ósme miejsce zajął Daniel Iwanowski, piętnasty był Arkadiusz Posiadała, a na 24 pozycji rywalizację ukończył jego brat – Mateusz.

W sprincie stylem klasycznym kobiet w kwalifikacjach odpadły: Monika Sołoniewicz (37), Anna Bielecka (39) i Oliwia Pawełko (40) – wszyscy UKS Rawa Siedlce.

SPRINT MĘŻCZYZN – FINAŁY

SPRINT KOBIET – KWALIFIKACJE

Trzydzieste miejsce w biegu na 7,5 km „łyżwą” zajęła Oliwia Pawełko, trzydziesta siódma była Monika Sołoniewicz, zaś na ostatnim – czterdziestym miejscu, do mety dotarła Anna Bielecka.

Panowie walczyli na dystansie 10 km. Najlepiej wypadł nie kto inny jak Daniel Iwanowski, zajmując 13 lokatę. 37 był Arkadiusz Posiadała, a 45 Mateusz Posiadała.

7,5 KM TECHNIKĄ ŁYŻWOWĄ KOBIET

10 KM TECHNIKĄ ŁYŻWOWĄ MĘŻCZYZN

 

źródło: własne / skipol; foto: skipol





Co? Gdzie? Kiedy?

  • środa, 19 Wrz 10:00
    Międzynarodowe Zawody Lekkoatletyczne im. Henryka Jakimiaka
  • czwartek, 20 Wrz 18:30
    Sparing: AZS AWF UKSW Warszawa – Ósemka Siedlce
  • piątek, 21 Wrz 16:00
    Sparing: PGE MKK Siedlce – BC Horizont Mińsk
  • piątek, 21 Wrz 18:00
    Oficjalne ważenie przed galą Armia Fight Night
  • piątek, 21 Wrz 18:00
    Turniej: Lechia Tomaszów Mazowiecki – KPS Siedlce
  • sobota, 22 Wrz 12:00
    Sparing: PGE MKK Siedlce – BC Horizont Mińsk
  • sobota, 22 Wrz 13:30
    Mazovia Cup: SKK Siedlce – Księżak Łowicz
  • sobota, 22 Wrz 16:00
    I liga: ATS Rumia – Pogoń Siedlce
  • sobota, 22 Wrz 18:00
    II liga: Pogoń Siedlce – Widzew Łódź
  • sobota, 22 Wrz 18:30
    Armia Fight Night III


Sponsorzy

Patronat medialny