ARMS
=Centrum

Ostatnie szlify przed ME. Marcinkiewicz powołany na zgrupowanie

   
Autor:
Dodano: 2018/03/12 22:28    views 986

Adrian Marcinkiewicz (MKS Pogoń Siedlce) otrzymał powołanie na zgrupowanie kadry narodowej niesłyszących w lekkoatletyce, które w dniach 14-20 marca odbędzie się w Pruszkowie.

W dniach 14-20 lipca w Pruszkowie odbędzie się zgrupowanie kadry narodowej niesłyszących w lekkoatletyce. Będzie to przygotowanie przed 6 Halowymi Mistrzostwami Europy Głuchych w Lekkoatletyce „HOMEL’2018”.

Wśród powołanych znalazł się zawodnik Pogoni Siedlce, Adrian Marcinkiewicz.

Uczestnicy konsultacji:

Lp Nazwisko i imię Klub
1 Biedna Alicja UMKSN Poznań
2 Komander Martina Odra Racibórz
3 Nowak Monika Odra Racibórz
4 Wierzbicka Katarzyna Odra Racibórz
5 Borowski Mateusz Spartan Lublin
6 Cygler Robert Mazowsze Warszawa
7 Dąbrowski Karol Spartan Lublin
8 Rozumczyk Tomasz Spartan Lublin
9 Gliszczyński Łukasz Sprint Sławno
10 Gołębiowski Oskar Spartan Lublin
11 Janda Bartłomiej Spartan Lublin
12 Kotowski Grzegorz Spartan Lublin
13 Kulpa Michał Spartan Lublin
14 Marcinkiewicz Adrian Olimpijczyk Olecko / MKS Pogoń Siedlce
15 Ojdana Adrian IG Warszawa
16 Stempurski Daniel Spartan Lublin
17 Tydman Kacper Olimpijczyk Olecko
18 Wojciechowski Michał Spartan Lublin

 

Rezerwowi:

1 Kuzin Angelika IG Warszawa
2 Kuźniak Izabela Odra Racibórz
3 Szot Justyna IG Warszawa
4 Zaręba Edyta Spartan Lublin
5 Miądzel Łukasz Surdus Kielce

 

źródło: własne / pzsn.pl; foto: Centrum Kształcenia i Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych UPH





Co? Gdzie? Kiedy?

  • środa, 19 Wrz 10:00
    Międzynarodowe Zawody Lekkoatletyczne im. Henryka Jakimiaka
  • czwartek, 20 Wrz 18:30
    Sparing: AZS AWF UKSW Warszawa – Ósemka Siedlce
  • piątek, 21 Wrz 16:00
    Sparing: PGE MKK Siedlce – BC Horizont Mińsk
  • piątek, 21 Wrz 18:00
    Oficjalne ważenie przed galą Armia Fight Night
  • piątek, 21 Wrz 18:00
    Turniej: Lechia Tomaszów Mazowiecki – KPS Siedlce
  • sobota, 22 Wrz 12:00
    Sparing: PGE MKK Siedlce – BC Horizont Mińsk
  • sobota, 22 Wrz 13:30
    Mazovia Cup: SKK Siedlce – Księżak Łowicz
  • sobota, 22 Wrz 16:00
    I liga: ATS Rumia – Pogoń Siedlce
  • sobota, 22 Wrz 18:00
    II liga: Pogoń Siedlce – Widzew Łódź
  • sobota, 22 Wrz 18:30
    Armia Fight Night III


Sponsorzy

Patronat medialny