Gladiatorskie popisy podopiecznych Andrzeja Wasilewskiego w Bałtowie

Znakomicie spisali się kickbokserzy Gladiatora Siedlce w zawodach Pucharu Polski „Grand Prix Jurassic Warriors II” w Bałtowie.

Zawody Pucharu Polski „Grand Prix Jurassic Warriors II” odbyły się w Bałtowie w dniach 7-9 czerwca.

Pięcioro zawodników Gladiatora Siedlce walczących w miejscowości położonej w woj. świętokrzyskim mogło cieszyć się ze zdobyczy medalowej.

Trzech kickbokserów stanęło na najwyższym stopniu podium. Złote medale zdobyli: Alan Staręga w rywalizacji seniorów w formule kick light, w kat. 79 kg, Jakub Kapczyński wśród seniorów w formule kick light, w kat. 74 kg oraz Zurab Khagiev w juniorach starszych w formule K1, w kat. 57 kg.

Medale brązowe stały się udziałem walczących w K1: Islama Bilalova w kat. 60 kg (juniorzy starsi) i Aslama Bilalova w kat. 63,5 kg (seniorzy).

Ponadto piąte miejsce w kat. kick light wśród seniorek w kat. 60 kg zajęła Aleksandra Kamer.

źródło: własne / Gladiator Siedlce (FB); foto: Gladiator Siedlce (FB)