Wicemistrzostwo Polski Kamili Stępniak

Kamila Stępniak zdobyła medal w rozgrywanych we Wrocławiu mistrzostwach Polski juniorów młodszych w strzelectwie sportowym.

Siedlecki Klub Strzelectwa Sportowego delegował na mistrzostwa Polski juniorek młodszych jedną przedstawicielkę. Była nią Kamila Stępniak.

Utalentowana strzelczyni siedleckiego klubu rywalizowała w konkurencji karabinu 60 strzałów leżąc. W gronie 34 startujących zawodniczek Kamila zajęła doskonałe drugie miejsce, zdobywając tym samym srebrny medal i uzyskując tytuł wicemistrzyni kraju w tejże konkurencji. Siedlczanka uzyskała 608,8 pkt. Triumfowała Magdalena Malotka-Trzebiatowska (Dziesiątka Kartuzy) – 614,4 pkt, a na trzeciej pozycji uplasowała się Zofia Matwiejuk – 607,5 pkt (Kaliber Białystok).

WYNIKI

źródło: własne / SKSS Dragon Siedlce / results.sius.com; foto: krolowka.siedlce.pl