Pierwszy rywal Pogoni w nowym sezonie? Beniaminek z Rzeszowa

   
Autor:
Dodano: 2019/06/18 19:44    views 771
Sobotnie granie Pogoni. Znamy dokładne II-ligowe terminy

PZPN opublikował terminarz II ligi 2019-20. W pierwszej serii gier zaplanowanej na weekend 27-28 lipca siedlecka Pogoń zagra w Rzeszowie ze Stalą.

W drugiej kolejce siedlecka Pogoń na własnym stadionie podejmie innego II-ligowca z Rzeszowa – Resovię.

II liga

1 kolejka (27-28 lipca)

Stal Rzeszów – Pogoń Siedlce
Legionovia Legionowo / Sokół Aleksandrów Łódzki – Skra Częstochowa
Garbarnia Kraków – Górnik Łęczna
Lech II Poznań – Olimpia Elbląg
Górnik Polkowice – Błękitni Stargard
Elana Toruń – Bytovia Bytów
Gryf Wejherowo – Widzew Łódź
GKS Katowice – Znicz Pruszków
Stal Stalowa Wola – Resovia

2 kolejka (3-4 sierpnia)
Pogoń – Resovia

3 kolejka (10-11 sierpnia)
Legionovia/Sokół – Pogoń

4 kolejka (17-18 sierpnia)
Pogoń – Znicz

5 kolejka (21 sierpnia)
Garbarnia – Pogoń

6 kolejka (24-25 sierpnia)
Pogoń – Gryf

7 kolejka (31 sierpnia-1 września)
Lech II – Pogoń

8 kolejka (7-8 września)
Pogoń – Bytovia

9 kolejka (14-15 września)
Górnik P. – Pogoń

10 kolejka (21-22 września)
Pogoń – Błękitni

11 kolejka (28-29 września)
Elana – Pogoń

12 kolejka (5-6 października)
Pogoń – Olimpia

13 kolejka (12-13 października)
Widzew – Pogoń

14 kolejka (19-20 października)
Pogoń – Górnik Ł.

15 kolejka (26-27 października)
GKS Katowice – Pogoń

16 kolejka (2-3 listopada)
Pogoń – Skra

17 kolejka (9-10 listopada)
Stal S. W.– Pogoń

18 kolejka (16-17 listopada)
Pogoń – Stal Rz.

19 kolejka (23-24 listopada)
Resovia – Pogoń

20 kolejka (30 listopada-1 grudnia)
Pogoń – Legionovia/Sokół

21 kolejka (29 lutego-1 marca)
Znicz – Pogoń

22 kolejka (7-8 marca)
Pogoń – Garbarnia

23 kolejka (14-15 marca)
Gryf – Pogoń

24 kolejka (21-22 marca)
Pogoń – Lech II

25 kolejka (28-29 marca)
Bytovia – Pogoń

26 kolejka (4-5 kwietnia)
Pogoń – Górnik P.

27 kolejka (11 kwietnia)
Błękitni – Pogoń

28 kolejka (18-19 kwietnia)
Pogoń – Elana

29 kolejka (25-26 kwietnia)
Olimpia – Pogoń

30 kolejka (2-3 maja)
Pogoń – Widzew

31 kolejka (9-10 maja)
Górnik Ł. – Pogoń

32 kolejka (16-17 maja)
Pogoń – GKS Katowice

33 kolejka (23-24 maja)
Skra – Pogoń

34 kolejka (30-31 maja)
Pogoń – Stal S. W.

 

źródło: własne / PZPN; foto: Maciej Sztajnert







Co? Gdzie? Kiedy?

  • sobota, 19 Paź 09:00 09:00
    XVII Międzynarodowy Turniej Szachowy “Równych Szans”
  • sobota, 19 Paź 09:30 09:30
    Puchar Polski juniorów i juniorek
  • sobota, 19 Paź 14:00 14:00
    Ekstraliga: Budowlani Lublin – Awenta MKS Pogoń Siedlce
  • sobota, 19 Paź 14:30 14:30
    III liga: Polonia Warszawa – Basket Siedlce
  • sobota, 19 Paź 16:00 16:00
    II liga: SMKK Siedlce – MUKS AZS Umed Łódź
  • sobota, 19 Paź 18:00 18:00
    I liga: Stal Nysa – KPS Siedlce
  • sobota, 19 Paź 19:00 19:00
    II liga: Ósemka Siedlce – Chemik Olsztyn
  • niedziela, 20 Paź 09:30 09:30
    Puchar Polski juniorów i juniorek
  • niedziela, 20 Paź 13:00 13:00
    II runda ogólnorozwojowego turnieju sportowego dla dzieci „Szukamy młodych talentów”
  • niedziela, 20 Paź 13:05 13:05
    II liga: Pogoń Siedlce – Górnik Łęczna


Sponsorzy

Patronat medialny