Dostrzeżeni i docenieni. Ciężarowe reprezentacyjne obozy szkoleniowe z siedlczanami

   
Autor:
Dodano: 2019/07/13 1:14    views 425

Troje sztangistów WLKS Siedlce-Nowe Iganie znalazło uznanie w oczach trenerów i zostało powołanych na zgrupowania we Władysławowie oraz Giżycku.

W dniach 14-27 lipca (juniorki młodsze) oraz 14-31 lipca (juniorzy młodsi) w COS Giżycko oraz Władysławowo rozpoczną się kadrowe zgrupowania U-15 i U-17. Nad morzem i na Mazurach trenować będą szerokie grupy zawodniczek i zawodników.

W obu kadrach są przedstawiciele WLKS Siedlce-Nowe Iganie: Klaudia Celińska-Mysław oraz Adrian Kędziora i Konrad Romańczuk.

Na obóz w Giżycku trener dziewcząt Ireneusz Pepłowski zaprosił tradycyjnie do współpracy Monikę Grzesiak, a powołania otrzymały:
Zofia Berlińska (LSS Start Maków Mazowiecki),
Roksana Bukarz (GKS Andaluzja Transbed Piekary Śląskie),
Klaudia Celińska-Myslaw (WLKS Siedlce-Nowe Iganie),
Zuzanna Czymerska
(MKS Narew Pułtusk),
Oliwia Drzazga (UMLKS Radomsko),
Wiktoria Grochowska (KS Klimat Łapy),
Julia Janiak (MKS Unia Hrubieszów),
Andżelika Kaczmarczyk (UOLKA Ostrów Maz.),
Karolina Leszczyńska (LSS Start Maków Maz.),
Daria Młotkowska (LSS Start Maków Maz.),
Małgorzata Myjak (Nowosądeczanin Muszyna),
Dominika Najdowska (MGLKS Tarpan Mrocza),
Maria Polka (KS Promień Police),
Monika Szymanek (LKS Dobryszyce),
Zuzanna Ślipek
(GKS Zamek Gołańcz).

Trener kadry U-15 i U-17 wśród chłopców Wojciech Gesek nad morzem razem z Marcienem Lampe popracuje nad formą następujących zawodników:
Szymon Tokarczuk (LUKS Nowosądeczanin Powroźnik),
Adrian Kędziora (WLKS Siedlce-Nowe Iganie),
Bartosz Kocyło (KCP Gornik Polkowice),
Maciej Szymański (KSS Husaria Lubraniec),
Bartosz Burski
(TS Nida Nidzica),
Cezary Portka (LKS Znicz Biłgoraj),
Dominik Kalinowski (KS Ciechan Ciechanów),
Paweł Złotkowski (UOLKA Ostrów Maz.),
Michał Jaworski (TS Nida Nidzica),
Hubert Pietrzak (TS Nida Nidzica),
Miłosz Wawrzyszcz (LSS Start Maków Maz.),
Patryk Barański (LKS Dobryszyce),
Konrad Romańczuk
(WLKS Siedlce-Nowe Iganie),
Szymon Ziółkowski (CLKS Mazovia Ciechanów),
Maksymilian Dorn (KS Agros Zamość).

 

źródło: własne / PZPC; foto: polskieradio24.pl






Co? Gdzie? Kiedy?

  • sobota, 21 Wrz 10:00 10:00
    Bladecross
  • sobota, 21 Wrz 10:00 10:00
    Turniej piłki siatkowej “trójek” im. Wiesława Talachy
  • sobota, 21 Wrz 11:15 11:15
    Otwarte Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego Zrzeszenia LZS
  • sobota, 21 Wrz 12:00 12:00
    IV liga: Wkra Żuromin – Pogoń II Siedlce
  • sobota, 21 Wrz 16:00 16:00
    II liga: Pogoń Siedlce – Błękitni Stargard
  • sobota, 21 Wrz 18:00 18:00
    I liga: KPS Siedlce – MCKiS Jaworzno
  • niedziela, 22 Wrz 15:00 15:00
    Rajd Rowerowy
  • środa, 25 Wrz 18:30 18:30
    Puchar Polski: Pogoń Siedlce – Podbeskidzie Bielsko-Biała
  • czwartek, 26 Wrz 10:00 10:00
    Międzynarodowe Zawody Lekkoatletyczne im. Henryka Jakimiaka
  • sobota, 28 Wrz 10:00 10:00
    XXV Cross Rowerów Górskich


Sponsorzy

Patronat medialny