Grała siedlecka młodzież #7

   
Autor:
Dodano: 2019/10/09 13:13    views 281
Grała siedlecka młodzież #7

W miniony weekend drużyny młodzieżowe siedleckich klubów rozegrały kolejne mecze ligowe.

I liga wojewódzka U-17 (trener Piotr Grzebieliszewski)

Unia Warszawa – Pogoń Siedlce 2:1 (1:0)

Bramki: Mateusz Klimkiewicz 28, Damian Kuligowski 49 – Kacper Skwierczyński 79

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Liga okręgowa U-16 (trener Daniel Baj)

Pogoń Siedlce – Podlasie Sokołów Podlaski 3:0 (1:0)

Bramki: Marcel Kołodziejczuk 16, 58, Adam Lewkowski 87

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Ekstraliga wojewódzka U-15 (trener Dariusz Blacha)

Radomiak Radom – Pogoń Siedlce 2:0 (1:0)

Bramki: Nicolas Dohojda 6, Miłosz Żurawski 42

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Ekstraliga wojewódzka U-14 (trener Jan Półtorak)

Pogoń Siedlce – Escola Varsovia Warszawa 0:7 (0:2)

Bramki: Mateusz Paszkiel 10, 55, 66, 70, Filip Świerlikowski 34, 73, Krzysztof Szabłowski 60

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-14 (trener Piotr Kaliszuk)

SEMP Pogoń Siedlce – AP Sokołów Podlaski 1:2 (1:2)

Bramki: Szymon Celiński-Jakubowicz 14 – Piotr Leszczyński 8, Bartosz Osipiak 23

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-14 (trener Krzysztof Cabaj)

Pogoń II Siedlce – Hutnik Huta Czechy 10:1 (6:0)

Bramki: Michał Łaszuk 12, 46, Olaf Serżysko 14, Bartosz Kaliniak 16, 27, 57, Jakub Jaśkiewicz 19, 24, Konrad Bednarczyk 53, Michał Wasilewski 58 – Marcin Rżysko 70

Dąbrówka Mińsk Mazowiecki – Pogoń II Siedlce 0:8 (0:4)

Bramki: Konrad Bednarczyk 9, 57, 78, Bartosz Kaliniak 20, 29, 35, Dawid Świnarski 43, 58

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-13 (trener Jan Półtorak)

Pogoń Siedlce – Victoria Kałuszyn 11:0 (6:0)

Bramki: Dominik Całka 6, Jakub Gębicki 8, Eryk Płudowski 15, 46, 58, Alan Sulej 22, 33, Patryk Soczewka 25, 29, Jakub Kosyl 41, Bartosz Borkowski 56

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-13 (trenerzy Andrzej Cabaj (Pogoń II), Radosław Liczewski (SEMP Pogoń))

SEMP Pogoń Siedlce – Wilga Miastków Kościelny 2:0 (1:0)

Bramki: Norbert Butkiewicz 12, Filip Okniński 36

Activum Sports Mińsk Mazowiecki – SEMP Pogoń Siedlce 0:2

Iskra Kotuń – Pogoń II Siedlce 1:4 (1:3)

Bramki: Aleksy Domański 2 – Ignacy Brochocki 1, Kuba Księżopolski 25m Maciej Wawryniuk 29, Marcel Gawel 32

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-12 (trener Przemysław Anusiewicz)

SEMP Pogoń Siedlce – Wektra Zbuczyn 12:0 (7:0)

Bramki: Karol Jarosz 4, Mateusz Jurzyk 5, 7, 38, Gabriel Kasprowicz 10, 35, 45, Krystian Troć 24, Michał Kalata 28, 29, Sebastian Kapitan 41, Kajetan Tomaszewski 58

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-12 (trenerzy Piotr Korbel (Pogoń), Dariusz Enihowt (Masovia))

Masovia Siedlce – Pogoń Siedlce 1:3

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-12 (trener Piotr Korbel)

GUKS Korytnica – Pogoń II Siedlce 1:1 (0:0)

Bramki: Igor Tarapata 55 – Dawid Krasuski 56

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-12 (trener Tomasz Zieliński)

Pogoń III Siedlce – Sęp Żelechów 5:0 (3:0)

Bramki: Cezary Marchel 10, 20, Arkadiusz Gałecki 22, 59, Bartosz Ryszkowski 42

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-11 (trenerzy Tomasz Zieliński (Pogoń), Damian Guzek (SEMP Pogoń II), Dariusz Enihowt (Masovia))

Masovia Siedlce – SEMP Pogoń II Siedlce 2:5

Pogoń Siedlce – Masovia Siedlce 2:9

AP Sokołów Podlaski – Pogoń Siedlce 8:5 (4:2)

Bramki: Jakub Ignaciuk 11, 56, Michał Kalata 12, Kacper Plichta 26, 59, Aleksander Kozak 29, 48, 52 – Arkadiusz Gałecki 5, 14, 34, 43, 50

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-11 (trenerzy Damian Guzek (SEMP Pogoń), Dariusz Enihowt (Masovia II)

SEMP Pogoń Siedlce – Masovia II Siedlce 9:1

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-11 (trener Damian Soszyński)

Pogoń II Siedlce – Activum Sports Mińsk Mazowiecki 11:3

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-10 (trenerzy Maciej Tomaszewski (SEMP Pogoń), Daniel Miler (Masovia))

Masovia Siedlce – SEMP Pogoń Siedlce 1:10

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-10 (trenerzy Kamil Wolski (Pogoń II), Maciej Anusiewicz (SEMP Pogoń II))

Pogoń II Siedlce – SEMP Pogoń II Siedlce 6:6

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela, 

 

I liga okręgowa U-9 (trener Artur Chajewski)

Masovia Siedlce – Naprzód Skórzec 15:1

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-9 (trener Kamil Wolski (Pogoń))

APN II Mińsk Mazowiecki – SEMP Pogoń Siedlce 1:3

Victoria Kałuszyn – SEMP Pogoń Siedlce 3:1

Piątka Mińsk Mazowiecki – SEMP Pogoń Siedlce 0:4

Pogoń Siedlce – APN II Mińsk Mazowiecki 0:0

Pogoń Siedlce – Piątka Mińsk Mazowiecki 3:1

Pogoń Siedlce – Victoria Kałuszyn 4:0

SEMP Pogoń Siedlce – Pogoń Siedlce 0:1

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Liga okręgowa U-8

Masovia II Siedlce – Podlasie Sokołów Podlaski

Masovia Siedlce – Liwia Łochów

Masovia II Siedlce – Masovia Siedlce

Podlasie Sokołów Podlaski – SEMP Pogoń Siedlce

Masovia Siedlce – Podlasie Sokołów Podlaski

SEMP Pogoń Siedlce – Liwia Łochów

Masovia II Siedlce – SEMP Pogoń Siedlce

SEMP Pogoń Siedlce – Masovia Siedlce

Liwia Łochów – Masovia II Siedlce

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

źródło: własne; foto: Kamil Sulej

 





Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar

wpDiscuz


Co? Gdzie? Kiedy?

  • sobota, 19 Paź 09:00 09:00
    XVII Międzynarodowy Turniej Szachowy “Równych Szans”
  • sobota, 19 Paź 09:30 09:30
    Puchar Polski juniorów i juniorek
  • sobota, 19 Paź 14:00 14:00
    Ekstraliga: Budowlani Lublin – Awenta MKS Pogoń Siedlce
  • sobota, 19 Paź 14:30 14:30
    III liga: Polonia Warszawa – Basket Siedlce
  • sobota, 19 Paź 16:00 16:00
    II liga: SMKK Siedlce – MUKS AZS Umed Łódź
  • sobota, 19 Paź 18:00 18:00
    I liga: Stal Nysa – KPS Siedlce
  • sobota, 19 Paź 19:00 19:00
    II liga: Ósemka Siedlce – Chemik Olsztyn
  • niedziela, 20 Paź 09:30 09:30
    Puchar Polski juniorów i juniorek
  • niedziela, 20 Paź 13:00 13:00
    II runda ogólnorozwojowego turnieju sportowego dla dzieci „Szukamy młodych talentów”
  • niedziela, 20 Paź 13:05 13:05
    II liga: Pogoń Siedlce – Górnik Łęczna


Sponsorzy

Patronat medialny