Lechia Tomaszów Mazowiecki rywalem KPS. Siedlczanie chcą sprawić niespodziankę

   
Autor:
Dodano: 2020/02/07 15:56    views 627

Trudne zadanie czeka w sobotę KPS Siedlce. Podopieczni Mateusza Grabdy zagrają z czołową drużyną w rozgrywkach – Lechią Tomaszów Mazowiecki. Początek meczu o godz. 18:00.

Siedlczanie w poprzedniej kolejce gładko przegrali na wyjeździe z Krispolem Września. Terminarz nie jest w ostatnich tygodniach sprzymierzeńcem KPS, gdyż oprócz meczu z Krispolem, drużyna z Siedlec mierzyła się także ze Stalą Nysa. W sobotę natomiast zawodników KPS sprawdzi inna czołowa drużyna w rozgrywkach – Lechia Tomaszów Mazowiecki (3 miejsce w tabeli).

Lechia była w poprzednim sezonie rywalem KPS w pierwszej rundzie play-off. Ekipa z Tomaszowa Mazowieckiego wygrała całą rywalizację 3:0, jednak siedlczanie nie poddali się bez walki. Podobnie było w pierwszym meczu tego sezonu, w którym drużynie Mateusza Grabdy zabrakło chłodnej głowy w końcówkach setów.

Dla KPS jest to bardzo ważne spotkanie w kontekście walki o utrzymanie. W czwartek swoje spotkanie przegrał Chrobry Głogów, i w przypadku zwycięstwa za trzy punkty, siedlczanie odskoczą od beniaminka na 5 “oczek”.

Pozostałe mecze 21 kolejki:

MCKiS Jaworzno – Stal Nysa S.A.
Mickiewicz Kluczbork – SMS PZPS I Spała 3:0
Norwid Częstochowa – BBTS Bielsko-Biała
SPS Chrobry Głogów – LUK Politechnika Lublin 1:3
ZAKSA Strzelce Opolskie – AZS AGH Kraków
Gwardia Wrocław – APP Krispol Września 09.I
źródło: własne, foto: Maciej Sztajnert
Sponsorzy

Patronat medialny