Brawurowe eliminacje Anny Pacelt. Siedlecka tenisistka startowała w GP Polski młodziczek

   
Autor:
Dodano: 2020/03/10 20:48    views 646

Anna Pacelt (Pogoń Siedlce) miała okazję powalczyć w 3 Grand Prix Polski młodzików w tenisie stołowym, rozegranym w Sępólnie Krajeńskim.

W dniach 6-8 marca w Sępólnie Krajeńskim odbyło się 3 Grand Prix Polski młodzików w tenisie stołowym. W zawodach brała udział Anna Pacelt. Zawodniczka Pogoni musiała walczyć o wystąpienie w turnieju głównym, poprzez eliminacje.

W swojej grupie eliminacyjnej bezproblemowo ograła wszystkie rywalki i zajęła pierwsze miejsce z bilansem 6 punktów i stosunku setów 9:1. Następnym etapem były dwie rundy pucharowe. W pierwszej siedlczanka miała wolny los, zaś w drugiej wygrała z Magdą Idzik (Chrobry Międzyzdroje) i mogła się cieszyć z awansu do turnieju głównego.

WYNIKI – eliminacje

W fazie grupowej w turnieju głównym Pacelt nie poszło już tak łatwo. Rywalki okazały się bardzo wymagające i pokonywały zawodniczkę Pogoni tak, jak robiła to ona w rundzie eliminacyjnej. Ania miała jeszcze okazję powalczyć o lokaty 49-56, ale także przegrała swoją walkę i została sklasyfikowana na pozycjach 57-64.

WYNIKI – turniej główny

 

źródło: własne / PZTS; foto: Web
Sponsorzy

Patronat medialny