Nowy prezes i inwestor na gorąco po wyborach

   
Autor:
Dodano: 2020/08/14 12:31    views 3197

W czwartek odbyły się wybory nowego zarządu Pogoni Siedlce. W jego skład weszli m.in. Rafał Maletka oraz inwestor Sławomir Kiełbus, którzy zostali kolejno prezesem i wiceprezesem klubu. Jak na gorąco skomentowali oni sytuację w klubie?

Nowym prezesem Pogoni został Rafał Maletka. Po zakończonych wyborach zabrał on głos:

– Na pewno chcemy opracować wspólną strategię działania, zarówno dla pierwszej drużyny, drużyny rezerw, a także dla akademii. Wszystko to musi działać razem. Do końca nie byliśmy pewni, jak będzie wyglądał zarząd, ale udało się wybrać go w takim składzie, jakim chcieliśmy. Teraz my wszyscy musimy dobrze funkcjonować jako całość. Słowa i czyny muszą iść razem i chcemy pomagać drużynie – powiedział nowy prezes.

– Chcemy też porozmawiać ze wszystkimi trenerami w akademii. Musimy dowiedzieć się, jak wszystko funkcjonuje, jakie są problemy codziennego działania. Na pewno będą to spotkania, które pomogą nam określić to, co trzeba zmienić i poprawić. Teraz możemy już oficjalnie coś zmieniać i jesteśmy otwarci na dialog z każdym – dodał Maletka.

Z kolei Sławomir Kiełbus w następujący sposób skomentował bieżące wydarzenia:

– W czwartek rano spotkałem się z prezydentem i doszło między nami do różnego rodzaju ustaleń. Teraz to, co omówiliśmy ustnie, musimy przelać na papier. Mam zapewnienie, że będziemy dalej współpracować i liczymy na to, że wszystko pójdzie w dobrą stronę. W kwestii obiektów doszło do kompromisu. My będziemy mieli pierwszeństwo organizowania różnych rzeczy, ale wpływ także ma mieć ARMS. Rozmowy trwały dwie i pół godziny, potem był wspólny obiad. Lody zostały przełamane i wydaje mi się, że wszystko wygląda dobrze. Miasto do końca roku ma przekazywać uchwaloną kwotę, ja także przeznaczę umówiony milion złotych. Mam też przygotowaną listę ponad czterdziestu sponsorów, z którymi w najbliższych kilku dniach będę się spotykał. Teraz trzeba i można zacząć pracować. Cały czas otwarte jest okienko transferowe, więc i w tym kierunku planujemy działania – powiedział inwestor.

– Jeśli chodzi o dzisiejsze wybory, to było to dla nas niezwykle ważne, żeby wejść w takim składzie. Na razie musimy działać jako stowarzyszenie, nie mogliśmy założyć spółki. Kibice opowiedzieli się za nami i już teraz możemy zacząć realizować swoje pomysły – zakończył Kiełbus.

 

źródło: własne; foto: Kamil Sulej
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Lukasz
Gość
Lukasz
1 miesiąc 14 dni temu

Widać zadowolenie na twarzach, no może nie u wszystkich…. 🙂

Robert
Gość
Robert
1 miesiąc 14 dni temu

Powodzenia! Chyba wszyscy kibice powinni wierzyć, że się uda bo musi się udać.

Olo
Gość
Olo
1 miesiąc 14 dni temu

Kibice opowiedzieli się przeciw.. za opowiedzieli się piłkarscy najemnicy . Tak dla formalności tylko

Krzysiek
Gość
Krzysiek
1 miesiąc 14 dni temu

Kibic Olo opowiedział się przeciw …? A nie Kibice . Boisz się końca socjalizmu w siedleckiej piłce , bo ewidentnie idziemy w kapitalizm .

Olo
Gość
Olo
1 miesiąc 14 dni temu

Powodzenia

Maniek
Gość
Maniek
1 miesiąc 14 dni temu

Czy ktoś wie ile dokładnie pieniędzy do chwili obecnej Pan Kielbus przeznaczył na Pogoń? Ile wplacil?
Bo już słyszałem różne wersje.

Olo
Gość
Olo
1 miesiąc 14 dni temu

Podobno 50 tyś

Krzywy
Gość
Krzywy
1 miesiąc 14 dni temu

” podobno” – nikt nic nie wie. Ja słyszałem, że dużo mniej. Tani ten nasz klub. Taki niezbyt poważny…

Krzywy
Gość
Krzywy
1 miesiąc 14 dni temu

Co wyście zrobili??!! Czy choć przez chwilę zastanowiliscie się co robicie??

mis
Gość
mis
1 miesiąc 14 dni temu
Nie podoba mi się to, że pan Kielbus jeszcze tak naprawdę nic nie zrobił takiego dla klubu a od razu tyle chce. Powinnien moim zdaniem wprowadzić do zarządu ze 2 czy góra 3 swoje osoby a nie cały zarzad?! I jeszcze ten koleś od niego, że proponuje zamknąć ten punkt i żeby nie zgłaszać żadnych innych kandydatów. Tak mówi, że chce współpracować z kibicami a dlaczego nie chciał w zarządzie przedstawiciela kibiców? Od razu przyniósł listę 8 osób i te osoby mają byc. Koniec i kropka. A co to za osoby? Musiał czytac z kartki nazwiska – nie zna ich… Czytaj więcej »
Prosto
Gość
Prosto
1 miesiąc 14 dni temu

To piłkarze opowiedzieli się za wami bo tak mieli powiedziane. Nie kibice

Kibic
Gość
Kibic
1 miesiąc 14 dni temu

Szanowni krytycy, omnibusi, jasnowidzowie. Zacznijmy od tego, że trzeba było przyjść i zaglosowac a nie teraz macie dużo do napisania. Bohaterzy przed klawiaturą!!!!!!!!!! Na 140 członków było było 68!!!!!! Jest nowy zarząd, nowi ludzie. Dajcie im czas a dopiero potem oceńcie a nie napinacie się w internecie. Fachowcy od siedmiu boleści 😄

Olo
Gość
Olo
1 miesiąc 14 dni temu

Nikt nie napina się . Ale też nie robi w gacie z radości jak niektórzy że gość z USA przyjechał i będzie liga mistrzów.

Krzysiek
Gość
Krzysiek
1 miesiąc 14 dni temu

Dokładnie. Widać, że mit bogatego wujka z Ameryki ma się w świadomości Polaków wciąż bardzo mocno.

Krzysiek
Gość
Krzysiek
1 miesiąc 14 dni temu

Czyli trener Tarachulski ma zagwarantowaną posadę na co najmniej dwa lata. Pamiętajcie o tym wszyscy. Bo może być różnie.

Tom
Gość
Tom
1 miesiąc 14 dni temu

Nie było inwestora było źle, jest inwestor też jest źle , jak było spotkanie inwestora z kibicami podejrzewam że nikogo nie było z tych żalących się tu i teraz, za to wygodnie w domu teraz można psioczyć. Ludzie dajcie szanse tym którym coś się chce zrobić oprócz narzekania. Jest szansa żeby zamazać ta plamę z jesieni i należy tylko dziękować że są odważni żeby to zrobić i wypadałoby ich wspierać a przynajmniej się zamknąć.

Małolat
Gość
Małolat
1 miesiąc 12 dni temu

Ten inwestor został sprawdzony? Czy wiadomo kim jest, jaki jest majątek, na czym się dorobił, jaką ma wizję i plan działania. On ma milion zainwestować jednorazowo, czy co roku? Milion nawet na jedną rundę to mało. Jakoś bardzo się interesuje obiektami ARMS.

Dorian
Gość
Dorian
1 miesiąc 14 dni temu

Ja nie moge juz czytac tego , jak sie napinacie co niektorzy …. LUDZIE TO POCZATEK czegos NOWEGO a co bedzie sie okaze za kilka miesiecy zapewne a moze i za rok…. Mysle ze przyjda lepsze poczatki czegos NOWEGO a nie od razu krytyka co za ludzie… Wazne ze cos sie dzieje, a mysle ze gorzej juz byc nie moze 🙂 Tylko lepiej pozdro dla KUMATYCH

Franc
Gość
Franc
1 miesiąc 13 dni temu
Pytanie do narzekaczy, ile każdy z Was wniósł kasy do budrzetu stowarzyszenia MKP Pogoń Siedlce? Idę o zaklad że dla niektórych wydatek rzędu 120 pln za karnet to już grymaszenie ,narzekanie że za drogo a przecież klub ma zobowiazania i musi się z czegoś utrzymywać. Dla niektórych pasowałby układ, niech gość wykłada kasę i o nic się nie pyta . Jest ryzyko bo to coś nowego i nikt nie zagwarantuje nam że to kierunek jedyny słuszny ale jakie wyjście? Zawsze możemy zagrać samymi wychowankami temat zawsze podnoszony przy każdej okazji tyle że nawet 4 liga to już za wysokie progi… Czytaj więcej »
Małolat
Gość
Małolat
1 miesiąc 13 dni temu

Słuszna uwaga. Ja co roku od 3 lat kupuję karnet na Widzew chociaż nie jeżdżę. Zwalniam miejsce przed meczem. Klub dwa razy ma kasę za jedno miejsce. Tak pomagam. Na Pogoń jak nie będzie się utożsamiała z Legią też może kiedyś będę kupował. Ale pewnie nie prędko. Na razie niech Legioniści kupują jak nie potrafią kibicować Pogoni bez nawiązywania do Legii (przyśpiewki, szaliki, koszulki itd.).

janusze
Gość
janusze
1 miesiąc 13 dni temu

Zostało zorganizowane spotkanie, można było o wszystko Kiełbusa wypytać. Gdzie byliście wtedy narzekacze? Mamusia was z domu nie chciała wypuścić?

emeryt
Gość
emeryt
1 miesiąc 13 dni temu

Do tych co tak chwalą byłem na spotkaniu z kibicami i rozmawiałem z tymi panami.Byłem na walnym zebraniu i też rozmawiałem jednego dnia co innego drugiego dnia co innego.Do janusze a gdzie ty byłeś ,ciebie to Babcia zatrzymała.Możemy się spotkać i porozmawiać staruszku.

emeryt
Gość
emeryt
1 miesiąc 13 dni temu

Możecie mnie banować ile tylko wam się chce,a ja mam to gdzieś.

trolololo
Gość
trolololo
1 miesiąc 12 dni temu

Po co banować, skoro dostarczasz rozrywki?

Małolat
Gość
Małolat
1 miesiąc 12 dni temu

Sam ma być sponsorem, a ma rozmawiać z 40 innymi. To ma pieniądze, czy nie? Co to jest 1 mln na klub 2 ligowy, nawet na jedną rundę to mało. A jak ma to być finansowane w następnym roku? Też miasto ma dopłacać i czy jest to ustalone? Coś to kiepsko widzę. Do tego w zarządzie nie ma nikogo poza ludźmi nowego sponsora, żeby była obiektywna kontrola.

gość
Gość
gość
1 miesiąc 12 dni temu
Czarno to widzę, zawodnicy z różnych stron Polski zadecydowali o losach siedleckiej Pogoni, “inwestor” z czym ??? Jak ktoś, kto niby daje 1 mln, chce mieć wpływ na tego który daje 2 mln ??. Ktoś wprowadził go w błąd, facet myślał że dostanie obiekty ARMS do swojej dyspozycji, a tu klapa, facet który na Walnym opowiada o porozumieniu z UM ,a nie przedstawia żadnego dokumentu który by to potwierdzał. Ale Was, głosujących za nim i jego ludźmi (których nawet nie było na zebraniu) po prostu wykiwał. Śmiać się czy płakać nie wiem. Jeszcze na dokładkę koronawirus w klubie, mecz Pucharowy… Czytaj więcej »
Miś
Gość
Miś
1 miesiąc 12 dni temu

Mam takie samo zdanie jak powyżej.

Hubert
Gość
Hubert
1 miesiąc 12 dni temu

Chce dostać w zarządzanie teteny ARMS. Nie dostanie to odejdzie szybciej niż przyszedł. Też już widzę jak pozyska 40 sponsorów. Jeszcze najbliższego sezonu nie dokończą. I tak się skończy. Niec nie wiadomo aby ten Pan działał wcześniej w piłce zawodowej, aby był milionerem i miał prężny biznes. Nikt na piłce jeszcze nie zarobił. Milionerzy z perszej setki najbogatrzych w Polsce potracili niemałe pieniądze i odeszli.

gość
Gość
gość
1 miesiąc 12 dni temu

Przecież on nic nie ma, jest emerytem, no nie, ma koszulkę polo i marynarkę z emblematem Pogoni. Ten Pan przecież nikogo w Siedlcach nie zna.

wpDiscuz
Sponsorzy

Patronat medialny