Z Trąbek na tarczy

Rezerwy siedleckiej Pogoni w ramach 7 kolejki IV ligi uległy na wyjeździe Hutnikowi Huta Czechy 0:1.

Zespół Damiana Guzka na mecz z Hutnikiem wzmocnili zawodnicy z kadry II-ligowca: Dominik BarciakKacper FalonKrystian MikołajewskiDawid Nojszewski i Mikołaj Smyłek.

Pierwsza połowa miała wyrównany przebieg, choć więcej z gry mieli gospodarze. Ostatecznie bramka w pierwszej odsłonie nie padła. Po zmianie stron, w 57 minucie Hutnikowi przyznano rzut karny za faul Jakuba Jopka na zawodniku z Trąbek. Jedenastki nie wykorzystał Kamil Sibilski, gdyż Smyłek obronił strzał. W 72 minucie piłka zatrzepotała w siatce Pogoni, a jak się kilkanaście minut później okazało jedynego gola w spotkaniu zdobył Piotr Jarzyna. Najlepszą okazję w spotkaniu dla Pogoni II była po akcji Cezarego Bujalskiego, który zagrał piłkę do Sebastiana Bobera, a ten z kilku metrów nie trafił w światło bramki.

PLANY POGONI II

Kolejne spotkanie rezerwy Pogoni rozegrają w niedzielę 20 września o 11:00 w Siedlcach z KS Warka.

12.09.20, 15:00 – Trąbki

IV liga: Hutnik Huta Czechy – Pogoń II Siedlce 1:0 (0:0)

Bramka: Piotr Jarzyna 72

W 57 minucie Kamil Sibilski (Hutnik) nie wykorzystał rzutu karnego (Mikołaj Smyłek obronił).

Pogoń II: 33. Mikołaj Smyłek – 14. Maciej Litwiński, 5. Dawid Ardej, 17. Przemysław Rodak, 8. Przemysław Misiak – 77. Jakub Grzebieliszewski (46, 27. Jakub Jopek), 23. Dawid Nojszewski (46, 67. Sebastian Bober), 11. Karol Wszoła (46, 19. Cezary Bujalski), 70. Kacper Falon (59, 16. Dawid Płudowski), 21. Mateusz Wszoła – 18. Dominik Barciak (65, 31. Maciej Gawinkowski)

Żółte kartki: Jakub Kardyka 40, Przemysław Grudniak 52 – Przemysław Rodak 45, Sebastian Bober 64

Sędzia: Kamil Baranowski (Siedlce)