Zawodnicy Rawy w czołówce nartorolkowych zawodów

Reprezentanci UKS Rawa Siedlce w ostatni weekend brali udział w dwóch zawodach nartorolkowych, pokazując się z bardzo dobrej strony.

19 września w gminie Jasienica odbyły się zawody z cyklu Marwe Cup, czyli Pucharu Polski w biegach na nartorolkach. Rywalizowano na dystansie od 2,5 km do 15 km. Reprezentanci UKS Rawa Siedlce też tam byli i kilka czołowych miejsc wywalczyli.

Ze zwycięstw cieszyli się: Klaudia Radomyska (dziewczęta starsze) oraz Paweł Klisz (seniorzy). Drugie miejsce udało się zająć Dominice Krajcer (dziewczęta starsze) oraz Piotrowi Sobiczewskiemu (juniorzy). Na czwarte pozycji zawody wśród seniorek ukończyła Anna Bielecka.

WYNIKI – 19.09

W niedzielę, 20 września W Bystrej Śląskiej odbyły się zawody o Puchar Klimczoka. W nich również brali udział podopieczni Marii i Grzegorza Staręgów. Zwycięstwa odnosili: Dominika Krajcer (dziewczęta starsze), Piotr Sobiczewski (juniorzy) oraz Maciej Staręga (seniorzy). Za plecami naszego kadrowicza finiszował Paweł Klisz. Na trzecim miejscu zmagania w gronie seniorek ukończyła Anna Bielecka. Tuż za podium zostali sklasyfikowani: Klaudia Radomyska (dziewczęta starsze), Maciej Krajcer (juniorzy), a także Arkadiusz Posiadała (seniorzy).