Rewanż ostrołęczan

Volley Ostrołęka zrewanżował się rezerwom KPS Siedlce za porażkę z pierwszej rundy.

Podopieczni Pawła Bielińskiego na pierwszy set nie wyszli, zostali w autokarze. Inaczej porażki do 10 nie da się wytłumaczyć. W drugiej partii było zdecydowanie lepiej. KPS II rzucił wyzwanie rywalom i wygrał po nerwowej końcówce. W trzecim secie Volley wrócił na swój wysoki poziom. Wygrana do 20 napędziła gospodarzy, którzy w domknęli mecz pewnym zwycięstwem w partii numer cztery.

27 marca o 13:00 w ostatnim meczu rundy zasadniczej KPS II podejmie Siatkarza Ząbki.

21.03.21, 17:00 – Ostrołęka

IV liga: SPS Volley Ostrołęka – KPS II Siedlce 3:1 (25:10, 24:26, 25:20, 25:16)

KPS II: Łukasz Jastrzębski, Krzysztof Kalisz, Krzysztof Kuźniak, Piotr Ornoch, Rafał Protasiuk, Piotr Truszkowski i Kamil Zbucki (libero) oraz Mateusz Ogrodniczuk