Powrót rekonwalescenta, wizyta u Łotysza i popsuty bilans. Echa po meczu z Radunią

W sobotnie popołudnie Pogoń Siedlce wygrała z Radunią Stężyca 4:1. Jakie są echa tego pojedynku?

POWRÓT REKOWALSCENTA

W drugiej połowie na murawie pojawił się Eryk Więdłocha. Dla wracającego po poważnej kontuzji zawodnika były to pierwsze minuty w rozgrywkach eWinner II ligi od 12 grudnia 2020 roku, gdy skrzydłowy Pogoni wystąpił w zremisowanym 3:3 meczu z Motorem Lublin.

WIZYTA U ŁOTYSZA

Na meczu w Siedlcach pojawili się goście z portalu „Bałtycki Futbol”. Ich wizyta związana była z odwiedzinami u łotewskiego napastnika Pogoni Eduards Višņakovsa. Piłkarz siedlczan zameldował się na murawie w drugiej odsłonie i zagrał kilkanaście minut.

POPSUTY BILANS

Pogoń i Radunia spotkały się ze sobą po raz pierwszy w historii. Siedlczanie wygrywając przy okazji nieco popsuli imponujący bilans trenera drużyny ze Stężycy Sebastiana Letniowskiego. Drużyna ta pod wodzę tego trenera we wcześniejszych 50 meczach wygrała aż 36 razy, 5 razy zremisowała i poniosła tylko 9 porażek.

DOMOWA LIGA

Pogoń pod wodzą Damiana Guzka w rozgrywkach ligowych spisuje się bardzo dobrze. Siedlczanie w trzech meczach wygrali trzykrotnie – 1:0 z KKS Kalisz, 3:0 z Sokołem Ostróda oraz sobotni 4:1 z Radunią Stężyca.