Medalowy występ studentki UPH

Studentka Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach może się pochwalić kilkoma medalami zdobytymi na mistrzostwach Polski osób niepełnosprawnych w pływaniu.

Od 4 do 7 listopada w Szczecinie na Basenie SDS “Floating Arena” przeprowadzono mistrzostwa Polski osób niepełnosprawnych w pływaniu. Jedną z uczestniczek tych zawodów była Małgorzata Grzegrzółka. Studentka filologii na Uniwersytecie Przyrodniczo-Humanistycznym w Siedlcach spisała się bardzo dobrze.

W swojej grupie startowej S8 zajęła 3 miejsce na dystansie 50 m stylem dowolnym, była pierwsza na dystansie 100 m stylem motylkowym i trzecia na 50 m stylem motylkowym, zaś w grupie S7 na 50 m stylem klasycznym wywalczyła 1 miejsce. Za punkty z trzech najlepszych startów w grupie S8 zdobyła brązowy medal.

źródło: własne / uph.edu.pl; foto: uph.edu.pl