wtorek, 16 lipca 2024r.

Jonkisz i Łysiak na testach

Pogoń Siedlce sprawdzi przydatność Kamila Jonkisza i Pawła Łysiaka w kontekście zasilenia zespołu przed rundą wiosenną.

Obaj młodzieżowcy powinni zostać sprawdzeni w sobotnim sparingu ze Zniczem Pruszków. Jonkisz to 20-letni napastnik, który jesienią zaliczył 12 epizodów w ekstraklasowym Podbeskidziu Bielsko-Biała. Z kolei Łysiak (rocznik 1996) występował ostatnio w I-ligowej Wiśle Płock. Były napastnik grup młodzieżowych VfL Wolfsburg otrzymał szansę pokazania swoich umiejętności w zaledwie 4 spotkaniach (w tym przegranym 0:2 z Pogonią).

Ściągnięcie młodzieżowca jest potrzebą chwili, ponieważ kontuzji na środowym treningu doznał Ernest Dzięcioł. Z niegroźnym urazem zmagał się także Krzysztof Bodziony, który w czwartek trenował indywidualnie.

Sprawa zakontraktowania Damiana Świerblewskiego przedłuża się w czasie. Zawodnik miał już kilka terminów na rozwiązanie kontraktu z Dolcanem, ale żaden nie został wypełniony.

 

źródło i foto: własne

DODAJ KOMENTARZ

5 odpowiedzi

 1. Czyli Sport Siedlce nadal funkcjonuje, brawo!
  Co do Pogoni do ligi zostało 3 tygodnie, a my musimy dokonać jeszcze 5 transferów: Lewa obrona, środek pomocy, skrzydłowy, napadzior oraz Sasal szuka młodego bramkarza do 17 lat. Zespół musi się jeszcze zgrać. Na razie wygląda to kiepsko:
  Najdroższe bilety w lidze
  Kiepskie wyniki w sparingach
  Brak głównego sponsora
  Brak wzmocnień

  1. Tylko radocha .że ktoś podchodzi jeszcze optymistycznie. Sport Siedlce też mam nadzieje . Że zostanie z mami, ale 5 transferów jeszcze to nie wiem. Ale jak to się spełni to Ok.

 2. Ciekawe czy jest kasa na wzmocnienia. Zastanawia mnie tez sprawa oświetlenia, czy zrobia tak ja trzeba?

 3. Nie jest źle, pamiętajmy że to sparingi a Pogoń gra w tym sezonie o niebo lepiej niż w poprzednim.:)

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;