czwartek, 13 czerwca 2024r.

Sparingowe granie (15-19 lutego)

Pogoń Siedlce na kilka dni przed startem ligi rozegra trzy sparingi w ciągu czterech dni. Jakie są plany innych drużyn z naszego regionu?

15 lutego

Pogoń Siedlce – KTS Weszło 2:3 (1:1)
Bramki: Marcinho 10, Mateusz Majewski 46 – Mikołaj Neuman 24, Jakub Kosecki 55, Marcin Bochenek 58

Reprezentacja Polski U-16 – Podlasie Biała Podlaska U-17 1:2 (0:2)
Bramki: Filip Wasilewski – Adrian Wnuk (dwie)

17 lutego

Pogoń Siedlce – Orlęta Radzyń Podlaski 3:1 (0:1)
Bramki: Damian Nowak 58 (k), 69, 70 – Michał Kobiałka 31

Orlęta Radzyń Podlaski – Pogoń Łaszczówka 5:1 (2:1)
Bramki: Ryszard Grochowski 19, Tafara Madembo 23, bramka samobójcza 52, Piotr Kuźma 65, 69 – Adrian Podborny 6

Wilga Garwolin – Podlasie Sokołów Podlaski [ODWOŁANY]

Pogoń II Siedlce – Reprezentacja Polski U-16 2:6 (2:3)
Bramki dla Pogoni II:
 Bartosz Borkowski, Tomasz Wiewiórka

Reprezentacja Polski U-16 – Gryf Gmina Zamość 2:1 (1:0)
Bramka dla Gryfa: Kamil Woźniak

18 lutego

Pogoń Siedlce – Olimpia Zambrów 1:1 (1:0)
Bramki: Adam Lewkowski 6 – Marcel Bykowski 49

Wilga Garwolin – Świdniczanka Świdnik 3:4 (2:3)
Bramki:
Filip Gac, Szymon Rudzki, zawodnik testowany – Klaudiusz Sypeń (dwie), zawodnik testowany, Przemysław Kanarek

Ząbkovia Ząbki – Tygrys Huta Mińska 2:2
Bramki dla Ząbkovii:
Mateusz Mazur, Piotr Augustyniak

MKS II Piaseczno – Wilga Miastków Kościelny 5:0

Mazovia II Mińsk Mazowiecki – Orzeł Unin 2:1
Bramki dla Mazovii II:
Alan Gańko, Kacper Walas

Laura Chylice – Naprzód Skórzec 1:2 (0:0)
Bramki: zawodnik nieznany 77 – Mateusz Kafara 47, Karol Chojecki 57 (k)

Pogoń II Siedlce – ULKS Gołąbek 5:1 (2:0)
Bramki dla Pogoni II: Patryk Rojek 7 (k), 38, Kacper Stankiewicz 55, ?, Mateusz Wróblewski (k)

Watra Mrozy – SportsMate360 3:0

Armia Żelków – Kolektyw Oleśnica [ODWOŁANY]

Mazovia Mińsk Mazowiecki – KTS Weszło [ODWOŁANY]

Podlasie Biała Podlaska – Tur Bielsk Podlaski [ODWOŁANY]

19 lutego

Sęp Żelechów – Amator Leopoldów-Rososz 8:1 (3:1)
Bramki dla Sępa: Albert Stodulski 8, 31, 50 (k), 56 (k), 68, 74, Michał Jaworski 45, Sebastian Chudek 77

Delta Warszawa – Orlęta Łuków 3:2 (0:0)
Bramki dla Orląt:
Adrian Siemieniuk, Szymon Łukasiewicz

ŁKS Łochów – Podlasie II Sokołów Podlaski 5:7 (2:3)
Bramki: Jakub Kołodziejczyk, Łukasz Mitkowski, Radosław Gręda (dwie, 1 k), Jakub Sulich – Jakub Mikołajczuk (dwie), Przemysław Jaczewski (dwie), Aleksander Jezierski (dwie), Maciej Domański

MKS Mielnik – Wektra Zbuczyn 6:1
Bramki: Łukasz Golonko, Mazur, Marcel Mirowski (dwie), Daniel Krasucki (dwie) – Krystian Zbieć

Promnik Gończyce – Promnik Łaskarzew 3:3 (1:2)
Bramki:
Radosław Szewczyk, Krzysztof Szewczyk, Eryk Radziej – Emil Kozikowski, Piotr Jarzyna, Jakub Bogucki

MKS Małkinia – KS Śniadowo 1:5 (0:3)
Bramki: Michał Zawistowski 50 (k) – zawodnik testowany I 10, 25, Dominik Dzwonkowski 35, Filip Cudakiewicz 56, zawodnik testowany II 68

ŁDK Łosice – Tytan Wisznice [ODWOŁANY]

Pogoń III Siedlce – Amazonka Wiśniew 3:1 (1:0)
Bramki: Paweł Eleryk 6, Patryk Klimek 80, Mikołaj Bożek 88 – Kamil Domański 86

Kosovia Kosów Lacki – Tajfun Jartypory 5:4 (2:0)
Bramki: Krzysztof Żochowski 35, Łukasz Zalewski 39, Witalij Burko 61 (k), 63, 76 (k) – Bartosz Gałązka 53 (k), Rafał Piasecki 55, Michał Tchórzewski 67, Paweł Wierzbicki 85

Delta Warszawa (juniorzy) – Jutrzenka Cegłów 8:0

Rywal Ruchna – Jastrząb Żeliszew 10:3 (2:0)
Bramki dla Rywala: Mateusz Kowalczyk (pięć), Sylwester Niewiadomski (trzy), Jakub Dębski, Jakub Ławecki

Sokół Kołbiel – GKS Dobre 1:2 (0:2)
Bramka dla Sokoła:
Piotr Łukasik

Santoryn Nowinki – Żubr Drohiczyn 4:5
Bramki dla Santorynu: Mateusz Balcerak (dwie), Miłosz Kozak (k), Kamil Komorowski

Wicher Sadowne – Nadbużanka Słopsk 3:3 (2:2)
Bramki dla Wichra: Kamil Rydzewski (dwie), Dawid Bełczyński (k)

 

źródło i foto: własne

DODAJ KOMENTARZ

30 odpowiedzi

  1. Dobrze by było gdyby Pogoń Siedlce wygrała zkts weszło boto dało by nam szansę nato by być na dobrej drodze sportowego szczęścia ato dało by piłkarzom wiarę w sukces

    1. Fajne nazwisko kanarek zastanawiam się czy on nie ma podobnego nazwiska do nazwy ptaka bo jego nazwisko mnie rozbawilo

    1. Ja uważam że powinieneś się cieszyć przecierz jesteś z pochodzenia siedlczaninem

      1. Zgarbarnia Kraków gramy w piątek o13 usiebie zobaczy my jak nam pójdzie bo jestem. Ciekawy

        1. Przecierz wynik znam bo ja wierzę prawdziwym zrodlominformacji Anie oszustom

    1. Przepraszam masz rację dopiero teraz się zorientowałem że napisałeś slowo watra ają myślałem że napisałeś slowo warta i dlatego się z Tobą klocilem dlatego zwracam honor iprzeptaszam

      1. Gdyby tylko był tu wskazany jakikolwiek mecz Warty… Chyba naprawdę smoki były grane.

          1. Nie chcę tych 5 minusów nie wiem jak je zlikwidować bo ile razy prubuje to przeszkadza mi ten cholerny czerwony pas mam już tego dość

          2. Rozwiązanie jest banalnie proste – nie pisz bzdur, nie będzie minusów.

          3. Ja obstawiam 2do0 DLANAS ZE WZGLĘDU NA TO ŻE GARBARNIA JEST NIŻEJ OD NAS W TABELI

          4. Czyli twierdzisz, że czeka nas wiosną 11 porażek? Tyle zespołów jest nad nami w tabeli. Nie ma co, optymistycznie…

          5. Nie ja tak nie twierdzę to jest jakaś bzdura ja chcę żeby chlopcy wygrywali absolutnie nie myślę oporazkach przecierz z krwi i kości jestem Polakiem urodzonym w siedlcach także całą życie jestem za pogonią Siedlce

          6. Przecież komentarz wyżej stwierdziłeś, że Pogoń wygra z Garbarnią, bo są wyżej w tabeli. Wyżej od Pogoni było 11 zespołów, więc na logikę przewidujesz porażki z nimi, bo są wyżej.

  2. Dla Łochowa Jakub Kołodziejczyk, Łukasz Mitkowski, Radosław Gręda x2, (x1 karny), Jakub Sulich

    1. Serock to Serock a gdzie jest drużyna pogoni siedlce widać jakie jest kibicowanie naszej drużynie chyba w4 literach

  3. Wicher Sadowne – Nadbużańska Słopsk 3:3 (2:2)
    Bramki: Kamil Rydzewski x2, Dawid Bełczyński – ?? karny

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;