sobota, 9 grudnia 2023r.

Echa meczu Radunia – Pogoń

W niedzielne popołudnie Pogoń Siedlce wygrała w Stężycy z Radunią. Jakie są echa tego pojedynku?

POWRÓT LEWEGO

Co łączy reprezentację Polski i Pogoń Siedlce? Obie drużyny musiały sobie w ostatnim czasie radzić bez Lewandowskiego. Absencja Tomasza trwała cztery kolejki. Przed meczem z Radunią znalazł się w kadrze meczowej, ale nie w jedenastce. Lewy pojawił się placu gry w 72 minucie i przyniósł szczęście, bowiem z jego pomocą biało-niebiescy sięgnęli po pełną pulę.

PASSA SINIORA

Do meczu ze Skrą Częstochowa Jakub Sinior miał okrągłe zero po stronie strzeleckich zdobyczy. Przełamanie w spotkaniu z byłym klubem nie okazało się jednorazowym wybrykiem. Sinior może się pochwalić obecnie serią dwóch meczów z rzędu.

WYJAZDOWA MOC

Pogoń jest najlepiej punktującym II-ligowcem w delegacjach. Drużyna Marka Brzozowskiego na wyjazdach odnotowała trzy zwycięstwa, trzy remisy i jedną porażkę. Poza siedlczanami jeszcze trzy zespoły przegrały tylko raz na wyjazdach – KKS Kalisz, Kotwica Kołobrzeg i Radunia Stężyca.

UDANE EKSPERYMENTY

Pogoń wygrała w Stężycy pomimo braku Przemysława Misiaka (kartki/kadra) i Krystiana Misia (uraz). Na lewym wahadle zagrał Piotr Pyrdoł i dał radę. Nominalny ofensywny pomocnik w końcówce strzelił gola na wagę trzech punktów.

 

źródło: własne; foto: MKP Pogoń Siedlce

DODAJ KOMENTARZ

2 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Popularność
Inline Feedbacks
View all comments

Kolejny uraz Misia? Szkoda człowieka…

No cóż taki jest sport

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;