czwartek, 13 czerwca 2024r.

Mazowsze gra [26-28 kwietnia]

Ostatnia kwietniowa kolejka w naszym regionie zapowiadała się frapująco.


26 kwietnia

Błonianka Błonie – KS Raszyn 4:1 (1:0)
Bramki: Kacper Chojnowski 31, Krystian Matwiejczuk 71, Hubert Władyka 77, 90+4 – Eryk Kopczyński 66

27 kwietnia

Hutnik Warszawa – Ząbkovia Ząbki 1:4 (1:3)
Bramki: Marcin Stromecki 45+ – Mateusz Augustyniak 13, 33, Karol Pierzchalski 45, Dominik Bula 53

Józefovia Józefów – MKS Piaseczno 2:2 (2:1)
Bramki: Dominik Piekut 4, 34 – Kamil Ziemnicki 41, 69

KS CK Troszyn – Wilga Garwolin 2:0 (1:0)
Bramki: Daniel Wasilewski 31, Jakub Tyska 69

Mazovia Mińsk Mazowiecki – Wisła II Płock 1:5 (1:2)
Bramki: Marcin Kozłowski 42 – Jakub Miarka 8, Bartosz Borowski 22, Radosław Cielemęcki 52, Aleksander Pawlak 57 (k), Beniamin Czajka 78

Mazur Karczew – Ursus Warszawa 0:1 (0:0)
Bramka:
Jakub Świeciński 79

Mszczonowianka Mszczonów – Marcovia Marki 3:2 (2:1)
Bramki: Wołodymyr Bobrow 5, Władysław Curkan 13, Piotr Petasz 51 (k) – Piotr Cudny 33, 74

Oskar Przysucha – Drogowiec Jedlińsk 1:0 (1:0)
Bramka: Przemysław Nogaj 13

Sokół Serock – KTS Weszło 0:4 (0:2)
Bramki: Igor Lewczuk 42, Łukasz Gikiewicz 45, Jakub Kosecki 73, Szymon Wiejak 90+1


27 kwietnia

Energia Kozienice – Tygrys Huta Mińska 1:1 (0:0)
Bramki: Kaio 79 (k) – Konrad Biesiada 90+4 (k)

LKS Chlebnia – Radomiak II Radom 0:2 (0:1)
Bramki: Daniel Pik 1, Jakub Snopczyński 90

LKS Promna – Mazovia II Mińsk Mazowiecki 2:1 (0:0)
Bramki: Przemysław Ostrowski 54, 59 – Aleksander Dzięcielski 80

Ożarowianka Ożarów Mazowiecki – Milan Milanówek 1:3 (1:3)
Bramki:
Marcin Bawolik 43 (k) – Michał Wójcicki 9, Piotr Szymańczak 21, Antoni Sidor 27

Podlasie Sokołów Podlaski – Naprzód Skórzec 4:1 (2:0)
Bramki: Mateusz Omieciuch 12, 40, Jewhen Pyłypczuk 47, Paweł Piotrowski 84 – Patryk Szachnowski 66 (k)

Watra Mrozy – Escola Varsovia 2:7 (1:2)
Bramki: Filip Kąca 26, 57 – Nicolas Wyderski 4, 47, Franciszek Orłowski 35, Kacper Nastałek 54, Ahmed Abdullah 59, Jakub Hołodniak 82, Franciszek Rutkowski 88

Żyrardowianka Żyrardów – KS Teresin 4:3 (2:1)
Bramki: Damian Rakoczy 2, Konrad Owczarek 37, 68, 87 (k) – Kamil Kacprzak 22, 80, Michał Nowakowski 73

28 kwietnia

Płomień Dębe Wielkie – Talent Warszawa 0:4 (0:1)
Bramki: Grzegorz Siporski 45+ (s), Oskar Koper 67, Michał Kochanowski 82, Paweł Basiuk 88


27 kwietnia

Czarni Węgrów – Podlasie II Sokołów Podlaski 0:3 (0:0)
Bramki:
Cezary Rytel 70, Robert Kur 74, Piotr Krysiński 90+2

ULKS Gołąbek – Fenix Siennica 2:1 (0:0)
Bramki: Jakub Ejsymont 59, Michał Kruszewski 78 (k) – Karol Szczęsny 76

28 kwietnia

Jastrząb Żeliszew – Kolektyw Oleśnica 1:1 (1:0)
Bramki:
Jakub Mielcarz 15 (s) – Kamil Stanisławowski 90 (k)

ŁDK Łosice – Hutnik Huta Czechy 1:5 (1:2)
Bramki:
Łukasz Naumiuk 14 (k) – Bartosz Michalczyk 25, Wojciech Wilczek 36, Filip Gawinek 50, Samar Sata 83, Kacper Zalewski 86

Orzeł Unin – MKS Małkinia 1:0 (0:0)
Bramka: Szymon Żaczek 60 (k)

Pogoń II Siedlce – Sęp Żelechów 10:1 (4:1)
Bramki:
Dawid Jastrzębski 9, Piotr Krasnodębski 16, Oliwier Myszkowski 24, 38, 51, 75, Dawid Dobrzański 62, Paweł Eleryk 63, 66, Bartosz Wicenciak 89 – Szymon Słyk 32

Promnik Gończyce – Jabłonianka Jabłonna Lacka 2:2 (0:0)
Bramki:
Bartosz Zackiewicz 51, 71 (k) – Sebastian Koc 46, Maciej Michalczuk 87

Zryw Sobolew – Wektra Zbuczyn 0:4 (0:2)
Bramki:
Emil Michalak 4, 72 (k), Paweł Klewek 20, Damian Prokurat 80


27 kwietnia

GKS Dobre – Victoria Kałuszyn 0:2 (0:1)
Bramki:
Paweł Walkowski 6, Patryk Roś 80

Płomień II Dębe Wielkie – Kosovia Kosów Lacki 3:1 (1:1)
Bramki:
Daniel Głuchowski 27, Bartłomiej Sarniak 74, Jakub Urban 90+1 – Przemysław Maliszewski 5

Tęcza Stanisławów – Wicher Sadowne 2:0 (0:0)
Bramki: Patryk Wieczorek 79, Michał Piekut 85

28 kwietnia

Armia Żelków – LKS Ostrówek 3:1 (0:0)
Bramki:
Łukasz Pucyk 57, Piotr Niegowski 64, Jakub Niegowski 72 – Mariusz Kopacz 73

Grodzisk Krzymosze – Tajfun Jartypory 3:1 (1:1)
Bramki:
Daniel Kozak 12, Mateusz Majewski 78, Marcel Kołodziejczuk 82 (k) – Norbert Kocon 19

Pogoń III Siedlce – Wilga Miastków Kościelny 3:0 (0:0)
Bramki: Jakub Malinowski 53, Eryk Płudowski 73, Kacper Stankiewicz 81

Pauza: Rywal Ruchna


28 kwietnia

Błękitni Stoczek – MKL SEMP Siedlce 3:0 (1:0)
Bramki:
Bartosz Nowak 44, 80 (k), Krystian Nozderka 90+4

GKS Andrzejewo – Niwa Tęczki 5:2 (2:1)
Bramki:
Dominik Kraszewski 15, 37, Andrzej Piwoński 59, Adrian Kraszewski 61, Adam Niemira 85 – Piotr Pac 27 (s), Dawid Koryciński 56

Iskra Zaręby Kościelne – Zorza Sterdyń 2:6 (1:1)
Bramki: Dominik Dąbrowski 43, Krystian Bronowicz 87 – Sebastian Sobieszczuk 30, 63, 69, Michał Maroń 47, 60, Jakub Żyznowski 53

LUKS Rzakta – Amazonka Wiśniew 1:5 (1:1)
Bramki: Rafał Grabowski 20 – Sebastian Krasuski 15, 53, Patryk Ciulak 66, 70 (k), Mateusz Kacprzak 75

Olimpia Latowicz – ŁDK II Łosice 1:2 (0:1)
Bramki:
Wiktor Sabak 90+1 – Bartłomiej Olędzki 26, Michał Pykacz 90+3

Pauza: Jutrzenka Cegłów, Tęcza Korczew

 

źródło i foto: własne

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;