czwartek, 25 kwietnia 2024r.

Mazowsze gra [16-17 marca]

W połowie marca do regularnej rywalizacji wrócą drużyny z V ligi i siedleckiej okręgówki.


16 marca

Hutnik Warszawa – Błonianka Błonie 3:0 (0:0)
Bramki: Maksymilian Vogtman 82, Krzysztof Możdżonek 88, Jan Piasek 90

Józefovia Józefów – Drogowiec Jedlińsk 1:1 (0:1)
Bramka: Piotr Grober 87 (k) – Jakub Świątęk 32

Marcovia Marki – KTS Weszło 1:6 (1:3)
Bramki: Patryk Piasecki 31 – Michał Zwierz 12, Ishmael Baidoo 16, 17, Damian Pawłowski 83, Jakub Kosecki 86, Łukasz Gikiewicz 89

Mazovia Mińsk Mazowiecki – Oskar Przysucha 1:2 (1:1)
Bramki: Michał Bondara 1 – Tomasz Bogołębski 30, Michał Janik 57

Mazur Karczew – Wilga Garwolin 1:1 (0:0)
Bramki:
Dominik Staluszka 60 (k) – Sebastian Papiernik 57

Mszczonowianka Mszczonów – KS Raszyn 2:0 (0:0)
Bramki: Pawło Paduk 71, Damian Pociech 74

Sokół Serock – KS CK Troszyn 1:2 (0:1)
Bramki:
Michał Czarnecki 46 – Jakub Tyska 1, 90+5

Ursus Warszawa – MKS Piaseczno 3:1 (1:1)
Bramki: Mateusz Wysocki 40, Jakub Papliński 54, Artur Rawa 90+3 – Kamil Matulka 38

Wisła II Płock – Ząbkovia Ząbki 1:0 (0:0)
Bramka: Mateusz Lewandowski 53 (k)


16 marca

Energia Kozienice – LKS Chlebnia 1:1 (0:0)
Bramki:
Adrian Nowosadko 50 – Łukasz Gwardiak 63

LKS Promna – Naprzód Skórzec 2:1 (1:1)
Bramki: Jakub Pastusiak 23, Maciej Pańtak 51 – Priestley Boateng 41

Ożarowianka Ożarów Mazowiecki – Płomień Dębe Wielkie 4:0 (2:0)
Bramki:
Mikołaj Roman 15, Krzysztof Kucharczyk 33, 85, Piotr Goljasz 74

Podlasie Sokołów Podlaski – Żyrardowianka Żyrardów 1:2 (1:2)
Bramki: Marcin Siedlecki 28 – Mateusz Kociemski 30, Adrian Dalach 43

Tygrys Huta Mińska – Milan Milanówek 4:1 (2:0)
Bramki: Serhij Herasymeć 10 (k), 25 (k), Bartosz Sekular 62, 85 – Mateusz Michalski 59

Watra Mrozy – Radomiak II Radom 0:2 (0:0)
Bramki:
Jakub Podsiadło 46, Guilherme Zimovski 85

17 marca

Escola Varsovia – Talent Warszawa 0:2 (0:0)
Bramki:
Piotr Miszczuk 66, 84

Mazovia II Mińsk Mazowiecki – KS Teresin 6:5 (4:1)
Bramki:
Alan Gańko 17 (k), Aleksander Dzięcielski 32, Adrian Gilant 33, 64, Dominik Paradowski 35, Jakub Mikołajczuk 52 – Michał Nowakowski 5, 54, Kamil Kacprzak 57, Oskar Stencel 68, Mykoła Jaremko 70


16 marca

Hutnik Huta Czechy – Sęp Żelechów 1:3 (1:1)
Bramki: Bartosz Jeleń 37 (k) – Sebastian Wdowiak 20, Hubert Król 79, Szymon Kryczka 83

Zryw Sobolew – Podlasie II Sokołów Podlaski 3:2 (0:1)
Bramki: Mateusz Kowalczyk 47, Marek Górski 70, 79 – Aleksander Jezierski 35, 61

17 marca

Fenix Siennica – Jabłonianka Jabłonna Lacka 3:2 (1:2)
Bramki:
Michał Jaworski II 6, Kacper Piętka 49, Dariusz Osica 88 – Jacek Toczyski 25, Przemysław Korneć 38

Jastrząb Żeliszew – Promnik Gończyce 0:0

ŁDK Łosice – Czarni Węgrów 4:0 (0:0)
Bramki:
Dominik Jaszczuk 56, Kamil Kasjaniuk 66, Bartłomiej Olędzki 79, Mateusz Chmielnicki 90+

Pogoń II Siedlce – Orzeł Unin 3:1 (1:0)
Bramki: Danny Babor 35, Bartosz Borkowski 60, Kacper Bogusiewicz 88 – Mariusz Dróżdż 71

ULKS Gołąbek – Kolektyw Oleśnica 4:1 (1:0)
Bramki:
Michał Kruszewski 32, Maciej Chmielewski 58 (k), Roman Bilinśkyj 71, 76 – Bartłomiej Rosa 86

Wektra Zbuczyn – MKS Małkinia 3:0 (0:0)
Bramki:
Jakub Bobryk 74, 77, Damian Prokurat 79

 

źródło i foto: własne

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;