wtorek, 23 kwietnia 2024r.

Klasyfikacja strzelców IV ligi mazowieckiej – 2023-24

Klasyfikacja strzelców po 23 kolejce:

20 – Mateusz Augustyniak (Ząbkovia Ząbki).

17 – Wojciech Trochim (Mazovia Mińsk Mazowiecki).

16 – Chimaobi Obi (Wilga Garwolin).

15 – Jakub Tyska (KS CK Troszyn).

13 – Michał Bondara (Mazovia Mińsk Mazowiecki), Artur Rawa (Ursus Warszawa), Edgardo Ruiz (KS CK Troszyn), Adrian Szczutowski (Wisła II Płock), Szymon Wiejak (KTS Weszło).

11 – Patryk Zych (MKS Piaseczno 9, Mazovia Mińsk Mazowiecki 2).

10 – Arkadiusz Drapsa (Mszczonowianka Mszczonów), Patryk Kubicki (Mszczonowianka Mszczonów), Erwin Nowik (Hutnik Warszawa).

9 – Sebastian Czapa (Błonianka Błonie), Cezary Sauczek (KTS Weszło).

8 – Michał Grunt (Mazur Karczew), Sebastian Kaczyński (Mazovia Mińsk Mazowiecki), Michał Kielak (KTS Weszło), Damian Pociech (Mszczonowianka Mszczonów).

7 – Ishmael Baidoo (KTS Weszło), Piotr Cudny (Marcovia Marki), Tobiasz Filochowski (Józefovia Józefów), Łukasz Gikiewicz (KTS Weszło), Patryk Obiała (Błonianka Błonie), Miłosz Przybecki (Mazovia Mińsk Mazowiecki), Maksymilian Vogtman (Hutnik Warszawa), Bartosz Zynek (Wisła II Płock).

– Marcin Bykowski (KS Raszyn), Daniel Charkiewicz (KS CK Troszyn), Kamil Matulka (MKS Piaseczno), Sebastian Strózik (Wisła II Płock), Dariusz Zjawiński (Błonianka Błonie).

5 – Jan Bąk (Ząbkovia Ząbki), Tomasz Bogołębski (Oskar Przysucha), Konrad Drężek (KS CK Troszyn), Paweł Giel (Hutnik Warszawa), Gleb Kuczko (Wisła II Płock), Kacper Matusiak (KS CK Troszyn), Wojciech Migas (Józefovia Józefów), Sebastian Papiernik (Wilga Garwolin), Konrad Paterek (Ząbkovia Ząbki), Piotr Petasz (Mszczonowianka Mszczonów), Grzegorz Piesio (Wilga Garwolin), Kamil Ziemnicki (MKS Piaseczno), Kamil Żmuda (Marcovia Marki).

4 – Mateusz Bienias (Mazovia Mińsk Mazowiecki), Mariusz Chmielewski (Ursus Warszawa), Dawid Jarczak (Mszczonowianka Mszczonów), Ezana Kahsay (Mazovia Mińsk Mazowiecki), Maciej Kencel (Ząbkovia Ząbki), Patryk Koziara (Hutnik Warszawa), Łukasz Krupnik (MKS Piaseczno), Patryk Olszewski (Sokół Serock), Patryk Piasecki (Hutnik Warszawa 3, Marcovia Marki 1), Łukasz Racis (Mszczonowianka Mszczonów), Dominik Staluszka (Mazur Karczew), Grzegorz Wawrzyński (Wisła II Płock).

3 – Mateusz Argasiński (Marcovia Marki), Dominik Bartnik (Hutnik Warszawa), Łukasz Broź (Mazovia Mińsk Mazowiecki), Łukasz Brzozowski (Ursus Warszawa), Patryk Czarnota (Oskar Przysucha), Paweł Czułowski (Ząbkovia Ząbki), Orxan Fərəcov (KS CK Troszyn), Sebastian Folwarski (MKS Piaseczno), Mateusz Gliński (Ząbkovia Ząbki), Filip Głowala (Ząbkovia Ząbki), Michał Janik (Mszczonowianka Mszczonów), Michał Kucharczyk (Drogowiec Jedlińsk), Maciej Machalski (KTS Weszło), Gabriel Mierzwiński (Ursus Warszawa), Ignacy Ognicha (Józefovia Józefów), Pawło Paduk (Mszczonowianka Mszczonów), Jan Piasek (Hutnik Warszawa), Filip Pietrusiewicz (Józefovia Józefów), Karol Rogoliński (Drogowiec Jedlińsk), Jacek Strzegocki (KS Raszyn), Kamil Szabłowski (MKS Piaseczno), Karol Szeliga (Sokół Serock), Bartosz Szydłowski (Sokół Serock), Maciej Świdzikowski (KTS Weszło), Andriej Truchan (Oskar Przysucha), Mariusz Wierzbowski (KS CK Troszyn), Paweł Witkowski (Mazur Karczew), Wojciech Wocial (Mazovia Mińsk Mazowiecki).

2 – Mikołaj Adamiak (Józefovia Józefów), Piotr Augustyniak (Ząbkovia Ząbki), Dawid Baraniecki (Sokół Serock), Tymoteusz Barwiński (MKS Piaseczno), Mateusz Bojdziński (Hutnik Warszawa), Bartosz Borowski (Wisła II Płock), Filip Bućko (Marcovia Marki), Piotr Celiński (Mazur Karczew), Paweł Chrupałła (Wisła II Płock), Radosław Cielemęcki (Wisła II Płock), Michał Czarnecki (Sokół Serock), Piotr Ćwikowski (Mszczonowianka Mszczonów), Dawid Domarecki (Wilga Garwolin), Bartosz Gąska (KS CK Troszyn), Sebastian Ignacak (Hutnik Warszawa), Oliwier Jagielski (Hutnik Warszawa), Julian Jaquet (Józefovia Józefów), Adrian Karasek (Ząbkovia Ząbki), Maciej Knap (Oskar Przysucha), Mateusz Kociszewski (Mazur Karczew), Jakub Kodeniec (Ząbkovia Ząbki), Jakub Kosecki (KTS Weszło), Filip Kowalczyk (Mazur Karczew), Dawid Krzyżański (Wisła II Płock), Mikołaj Kwiatkowski (Ursus Warszawa), Bartosz Lelito (Ząbkovia Ząbki), Patryk Leszczyński (Wisła II Płock), Mateusz Lewandowski (Wisła II Płock), Igor Lewczuk (KTS Weszło), Damian Machajek (Oskar Przysucha), Jakub Malinowski (Józefovia Józefów), Jakub Maślak (Wisła II Płock), Mariusz Moskwa (Oskar Przysucha), Maciej Nalej (MKS Piaseczno), Mikołaj Neuman (KTS Weszło), Bartosz Osoliński (Marcovia Marki), Damian Papiernik (Wilga Garwolin), Jakub Papliński (Ursus Warszawa), Dominik Paradowski (Mazovia Mińsk Mazowiecki), Aleksander Pawlak (Wisła II Płock), Karol Pierzchalski (Sokół Serock), Kacper Poreda (KS CK Troszyn), Kewin Przygoda (Błonianka Błonie), Marcin Raszka (Mazur Karczew), Igor Ruciński (Sokół Serock), Dominik Sadzawicki (Mazovia Mińsk Mazowiecki), Alistair Selamolela (KS Raszyn), Jakub Skibiński (Mszczonowianka Mszczonów), Jehor Sołomon (Oskar Przysucha), Oskar Szczepański (Mazur Karczew), Patryk Szeliga (Sokół Serock), Patryk Szubiński (Drogowiec Jedlińsk), Szymon Śmieciński (Błonianka Błonie), Jakub Świeciński (Ursus Warszawa), Oliwier Tetkowski (Sokół Serock), Adrian Wełpa (Ursus Warszawa), Kacper Wieczorek (Wilga Garwolin), Mateusz Wysocki (Ursus Warszawa), Oskar Zaks (Ząbkovia Ząbki), Jan Zboina (Mazur Karczew), Dawid Zięba (Wisła II Płock).

1 – Przemysław Alot (Wilga Garwolin), Ahmed Toriola Ayodeji (MKS Piaseczno), Milan Bazler (Marcovia Marki), Patryk Bek (Hutnik Warszawa), Michał Boczoń (Marcovia Marki), Piotr Bujak (Hutnik Warszawa), Dominik Bula (Ząbkovia Ząbki), Mykoła Charczuk (Drogowiec Jedlińsk), Kacper Chojnowski (Błonianka Błonie), Kacper Choroszucha (Sokół Serock), Daniel Choroś (Błonianka Błonie), Przemysław Chyrchała (Marcovia Marki), Władysław Curkan (Mszczonowianka Mszczonów), Kacper Czapla (MKS Piaseczno), Kacper Dakowicz (Mazovia Mińsk Mazowiecki), Nikodem De Sousa Costa (KS CK Troszyn), Adrian Dobies (MKS Piaseczno), Igor Drapiński (Wisła II Płock), Michał Durajczyk (Marcovia Marki), Mateusz Furman (Ząbkovia Ząbki), Maciej Grabicki (Sokół Serock), Kacper Grabowicz (Marcovia Marki), Piotr Grober (Józefovia Józefów), Gracjan Grot (MKS Piaseczno), Jakub Grzeszak (Błonianka Błonie), Kamil Hernik (KS Raszyn), Dawid Jabłoński (Wisła II Płock), Damian Jaczewski (Błonianka Błonie), Aleksander Jaskólski (Marcovia Marki), Adam Jaszczak (MKS Piaseczno), Szymon Kaczyński (Wilga Garwolin), Grzegorz Kalisiak (Marcovia Marki), Kacper Kępka (KS Raszyn), Szymon Kiewel (Mszczonowianka Mszczonów), Dawid Kocyła (Wisła II Płock), Piotr Kolecki (Drogowiec Jedlińsk), Damian Kołtunowicz (Oskar Przysucha), Gracjan Konopski (MKS Piaseczno), Eryk Kopczyński (KS Raszyn), Piotr Kornacki (Oskar Przysucha), Patryk Kostyk (Błonianka Błonie), Krzysztof Kozaczuk (Mszczonowianka Mszczonów), Pawło Ksionz (Mazovia Mińsk Mazowiecki), Patryk Kultys (Marcovia Marki), Maciej Kurpiel (MKS Piaseczno), Patryk Kwaśniczko (Mazur Karczew), Wojciech Lamprecht (KS Raszyn), Jakub Łukasiak (Mszczonowianka Mszczonów), Kacper Łukasik (Mazur Karczew), Mieszko Maciejewski (Ursus Warszawa), Rafał Maciejewski (Hutnik Warszawa), Bartosz Malesa (Mazovia Mińsk Mazowiecki), Piotr Maślanka (Hutnik Warszawa), Krystian Matwiejczuk (Błonianka Błonie), Jakub Miarka (Wisła II Płock), Łukasz Mościcki (Wisła II Płock), Krzysztof Możdżonek (Hutnik Warszawa), Stanisław Muniak (Ząbkovia Ząbki), Mateusz Muszyński (MKS Piaseczno), Kacper Nastałek (Marcovia Marki), Przemysław Nogaj (Oskar Przysucha), Grzegorz Obuch (Oskar Przysucha), Kacper Pankowski (Oskar Przysucha), Szymon Pawlak (Ursus Warszawa), Damian Pawłowski (KTS Weszło), Jakub Piekut (Mazur Karczew), Piotr Płatek (Sokół Serock), Paweł Pulkowski (KS Raszyn), Maciej Prusinowski (Hutnik Warszawa), Jakub Przybył (Mszczonowianka Mszczonów), Oskar Pyrzyna (KTS Weszło), Szymon Rudzki (Wilga Garwolin), Szymon Siodłowski (MKS Piaseczno), Jakub Stalmach (Sokół Serock), Kacper Stępkowski (Sokół Serock), Marcin Stromecki (Hutnik Warszawa), Kirył Szakurow (Wilga Garwolin), Kamil Szczęsny (Mazovia Mińsk Mazowiecki), Konrad Szkopiński (KS Raszyn), Jakub Szyszkowski (KS CK Troszyn), Jakub Świątek (Drogowiec Jedlińsk), Dominik Trojanowski (Oskar Przysucha), Jakub Tuchowski (Ursus Warszawa), Maciej Tyska (KS CK Troszyn), Łukasz Uthke-Nowak (Józefovia Józefów), Kamil Waśniowski (Hutnik Warszawa), Jakub Wągrodzki (Wilga Garwolin), Przemysław Wicik (Oskar Przysucha), Marcin Więckowski (Wisła II Płock), Eryk Więdłocha (Mazovia Mińsk Mazowiecki), Patryk Winiarski (Hutnik Warszawa), Jakub Witek (Wisła II Płock), Hubert Władyka (Błonianka Błonie), Rafał Włodarczyk (Błonianka Błonie), Filip Wojciechowski (Drogowiec Jedlińsk), Mateusz Zając (Sokół Serock), Mateusz Zawal (Marcovia Marki), Bartłomiej Zenik (Drogowiec Jedlińsk), Bartosz Zieliński (KTS Weszło), Michał Zwierz (KTS Weszło).

Bramki samobójcze

1 – Mikołaj Adamiak (Józefovia Józefów, w 5 kolejce z Oskarem Przysucha), Mateusz Argasiński (Marcovia Marki, w 9 kolejce z Mazovią Mińsk Mazowiecki), Jakub Bieliński (Wilga Garwolin, w 3 kolejce z Mszczonowianką Mszczonów), Antoni Górecki (Hutnik Warszawa, w 8 kolejce z Ząbkovią Ząbki), Grzegorz Kalisiak (Marcovia Marki, w 3 kolejce z Ząbkovią Ząbki), Kacper Kępka (KS Raszyn, w 8 kolejce z Błonianką Błonie), Filip Kowalczyk (Mazur Karczew, w 13 kolejce z Sokołem Serock), Igor Lewczuk (KTS Weszło, w 6 kolejce z Mazovią Mińsk Mazowiecki), Kirył Szakurow (Wilga Garwolin, w 21 kolejce z Mazovią Mińsk Mazowiecki), Michał Wołos (Mazovia Mińsk Mazowiecki, w 17 kolejce z KS CK Troszyn).

Mazowsze Gra:

1 kolejka

2 kolejka

3 kolejka

4 kolejka

5 kolejka

6 kolejka

7 kolejka

8 kolejka

9 kolejka

10 kolejka

11 kolejka

12 kolejka

13 kolejka

14 kolejka

15 kolejka

16 kolejka

17 kolejka

18 kolejka

19 kolejka

20 kolejka

21 kolejka

22 kolejka

23 kolejka

24 kolejka