poniedziałek, 27 maja 2024r.

Klasyfikacja strzelców siedleckiej ligi okręgowej – 2023-24

Klasyfikacja strzelców po 25 kolejce:

25 – Jacek Toczyski (Jabłonianka Jabłonna Lacka).

21 – Jakub Bobryk (Wektra Zbuczyn).

18 – Tomasz Mamis (Pogoń II Siedlce), Dawid Matak (Fenix Siennica).

15 – Michał Zawistowski (MKS Małkinia).

14 – Jakub Gałkowski (Sęp Żelechów), Michał Kruszewski (ULKS Gołąbek).

12 – Jakub Ejsymont (ULKS Gołąbek), Dawid Jastrzębski (Pogoń II Siedlce).

11 – Mateusz Kiliszek (Promnik Gończyce), Piotr Poszytek (Orzeł Unin), Michał Wiśnioch (Zryw Sobolew).

10 – Marek Górski (Zryw Sobolew), Bartosz Karczmarek (Wektra Zbuczyn), Łukasz Naumiuk (ŁDK Łosice).

9 – Dawid Dobrzański (Pogoń II Siedlce), Aleksander Jezierski (Podlasie II Sokołów Podlaski), Maciej Michalczuk (Jabłonianka Jabłonna Lacka), Maciej Szpura (ŁDK Łosice), Michał Wereszczyński (Wektra Zbuczyn).

8 – Maciej Chmielewski (ULKS Gołąbek), Cezary Chraszcz (ŁDK Łosice), Piotr Krysiński (Podlasie II Sokołów Podlaski), Emil Michalak (Wektra Zbuczyn), Bartosz Michalczyk (Hutnik Huta Czechy), Dariusz Osica (Fenix Siennica), Kacper Piętka (Fenix Siennica), Szymon Żaczek (Orzeł Unin).

7 – Roman Bilinśkyj (ULKS Gołąbek), Denis Dobrowolski (Orzeł Unin), Paweł Klewek (Wektra Zbuczyn).

6 – Danny Babor (Pogoń II Siedlce), Damian Chłopek (ULKS Gołąbek), Kamil Kasprzak (Orzeł Unin), Przemysław Komar (Zryw Sobolew), Mateusz Kowalczyk (Zryw Sobolew), Szymon Kowalski (Sęp Żelechów), Karol Kruszewski (ULKS Gołąbek), Robert Kur (Podlasie II Sokołów Podlaski), Michał Licbarski (Sęp Żelechów), Sylwester Niewiadomski (Jabłonianka Jabłonna Lacka), Rafał Polkowski (Jastrząb Żeliszew), Łukasz Seroczyński (Czarni Węgrów), Karol Szczęsny (Fenix Siennica), Kacper Wyrzykowski (ŁDK Łosice), Bartosz Zackiewicz (Promnik Gończyce).

5 – Piotr Chlubicki (MKS Małkinia), Kamil Dmowski (Pogoń II Siedlce), Filip Gawinek (Hutnik Huta Czechy), Wojciech Jonczak (Hutnik Huta Czechy), Damian Kulik (Zryw Sobolew), Artur Meloyan (Orzeł Unin), Michał Mularczyk (Jastrząb Żeliszew), Oliwier Myszkowski (Pogoń II Siedlce), Kamil Panufnik (Czarni Węgrów), Wojciech Pietrzak (Zryw Sobolew), Mateusz Puścian (MKS Małkinia), Paweł Rogala (Kolektyw Oleśnica), Paweł Rucikowski (Kolektyw Oleśnica), Paweł Sawtyruk (ŁDK Łosice), Rafał Słowik (Fenix Siennica), Kamil Stanisławowski (Kolektyw Oleśnica).

4 – Jakub Dawidczyk (MKS Małkinia), Krystian Gryglak (Pogoń II Siedlce), Damian Grzyb (Sęp Żelechów), Dominik Jaszczuk (ŁDK Łosice), Michał Jaworski I (Sęp Żelechów), Michał Jaworski II (Fenix Siennica), Bartłomiej Jedynak (Hutnik Huta Czechy), Dawid Kasperczyk (Promnik Gończyce), Paweł Król (Zryw Sobolew), Marcin Kuć (Jastrząb Żeliszew), Paweł Łydkowski (Pogoń II Siedlce), Mikołaj Majsterek (Hutnik Huta Czechy), Adam Niedziałek (Jastrząb Żeliszew), Damian Prokurat (Wektra Zbuczyn), Krystian Sekuła (Promnik Gończyce), Albert Stodulski (Sęp Żelechów), Bartosz Wicenciak (Pogoń II Siedlce), Tomasz Wiewiórka (Pogoń II Siedlce), Wiktor Złotkowski (MKS Małkinia).

3 – Hubert Abramczuk (Jabłonianka Jabłonna Lacka), Kacper Bogusiewicz (Pogoń II Siedlce), Bartosz Borkowski (Pogoń II Siedlce), Bartosz Gałązka (Podlasie II Sokołów Podlaski), Bartosz Jeleń (Hutnik Huta Czechy), Patryk Klimek (Pogoń II Siedlce), Marcin Kraszewski (MKS Małkinia), Hubert Król (Sęp Żelechów), Szymon Kryczka (Sęp Żelechów), Piotr Markowski (Fenix Siennica), Sebastian Nowak (Orzeł Unin), Bartłomiej Olędzki (ŁDK Łosice), Piotr Osial (Podlasie II Sokołów Podlaski), Karol Przybyszewski (Jabłonianka Jabłonna Lacka), Przemysław Radziwonka (ŁDK Łosice), Cezary Rytel (Podlasie II Sokołów Podlaski), Damian Rytel (ULKS Gołąbek), Szymon Skóra (ULKS Gołąbek), Jakub Skórka (Czarni Węgrów), Bartłomiej Szczęśniak (Orzeł Unin), Radosław Szeląg (Jastrząb Żeliszew), Dominik Szostek (Kolektyw Oleśnica), Jakub Teodorski (Czarni Węgrów), Dawid Ułasiuk (ŁDK Łosice), Sebastian Wdowiak (Sęp Żelechów), Piotr Wielgosz (Orzeł Unin), Arkadiusz Zalewski (Hutnik Huta Czechy), Kacper Zalewski (Hutnik Huta Czechy), Mateusz Zawadzki (Jabłonianka Jabłonna Lacka), Krystian Zbieć (Wektra Zbuczyn).

2 – Bartosz Babik (Promnik Gończyce), Sebastian Bartoszuk (ŁDK Łosice), Michał Bobryk (Wektra Zbuczyn), Tomasz Borkowski (Pogoń II Siedlce), Szymon Chadaj (Podlasie II Sokołów Podlaski), Marcin Cieśla (Zryw Sobolew), Bartosz Cieślak (Promnik Gończyce), Michał Czarczyński (ULKS Gołąbek), Mariusz Dróżdż (Orzeł Unin), Paweł Eleryk (Pogoń II Siedlce), Przemysław Galbarczyk (Promnik Gończyce), Mateusz Gromysz (Czarni Węgrów), Jakub Grzebieliszewski (Jastrząb Żeliszew), Przemysław Jasiński (Wektra Zbuczyn), Marcin Jedynak (Hutnik Huta Czechy), Jakub Jończyk (Promnik Gończyce), Jakub Kalbarczyk (MKS Małkinia), Kuba Karpiński (Kolektyw Oleśnica), Kamil Kasjaniuk (ŁDK Łosice), Kamil Kielak (Jastrząb Żeliszew), Bartosz Kostrzewa (Podlasie II Sokołów Podlaski), Jakub Kozaczuk (Podlasie II Sokołów Podlaski), Piotr Krasnodębski (Pogoń II Siedlce), Michał Lewandowski (Kolektyw Oleśnica), Adam Lewkowski (Pogoń II Siedlce), Kamil Mamcarz (ULKS Gołąbek), Mateusz Michalec (Zryw Sobolew), Szymon Mucha (Pogoń II Siedlce), Krystian Musiejczuk (Wektra Zbuczyn), Paweł Niciporuk (ŁDK Łosice), Mariusz Olszewski (ULKS Gołąbek), Hubert Osiak (Orzeł Unin), Marcin Paczkowski (Pogoń II Siedlce), Jakub Piecek (Hutnik Huta Czechy), Paweł Piotrowski (Podlasie II Sokołów Podlaski), Szymon Piotrowski (Czarni Węgrów), Bartosz Przebinda (Orzeł Unin), Daniel Przybysz (Hutnik Huta Czechy), Radosław Replin (Czarni Węgrów), Mateusz Rękawek (Hutnik Huta Czechy), Patryk Rojek (Pogoń II Siedlce), Bartłomiej Rosa (Kolektyw Oleśnica), Łukasz Rostkowski (MKS Małkinia), Mateusz Rutkowski (MKS Małkinia), Samar Sata (Hutnik Huta Czechy), Bartosz Stosio (Kolektyw Oleśnica), Michał Sulej (ULKS Gołąbek), Krzysztof Szewczyk (Promnik Gończyce), Igor Szostek (Pogoń II Siedlce), Daniel Świerżewski (Fenix Siennica), Kacper Tosiński (Jastrząb Żeliszew), Oliwier Trzpil (Promnik Gończyce), Kamil Walas (Fenix Siennica), Kamil Włodyka (Pogoń II Siedlce).

1 – Patryk Białecki (Zryw Sobolew), Kamil Bobryk (Wektra Zbuczyn), Łukasz Buczyński (Podlasie II Sokołów Podlaski), Daniel Chmielewski (Jabłonianka Jabłonna Lacka), Mateusz Chmielnicki (ŁDK Łosice), Jakub Cieśla (Zryw Sobolew), Maciej Domański (Podlasie II Sokołów Podlaski), Piotr Domański (Jabłonianka Jabłonna Lacka), Mateusz Fydrych (MKS Małkinia), Miłosz Giedziński (Fenix Siennica), Michał Grochowski (Wektra Zbuczyn), Jakub Grodzicki (Wektra Zbuczyn), Bartosz Gruba (Jastrząb Żeliszew), Przemysław Grudniak (Hutnik Huta Czechy), Mateusz Jakubowski (MKS Małkinia), Paweł Jóźwiak (Jastrząb Żeliszew), Krzysztof Karasiński (Kolektyw Oleśnica), Paweł Karczewski (Czarni Węgrów), Michał Kazimierak (Zryw Sobolew), Dawid Kobus (Podlasie II Sokołów Podlaski), Sebastian Koc (Jabłonianka Jabłonna Lacka), Bartosz Kocon (Czarni Węgrów), Kamil Komar (Kolektyw Oleśnica), Przemysław Korneć (Jabłonianka Jabłonna Lacka), Kamil Kosmala (Promnik Gończyce), Jakub Kosyl (Pogoń II Siedlce), Kacper Kowalczyk (Hutnik Huta Czechy), Aleksander Kowalski (Podlasie II Sokołów Podlaski), Łukasz Kowalski (Hutnik Huta Czechy), Ernest Kruk (ULKS Gołąbek), Bartosz Kruszewski (Czarni Węgrów), Piotr Leszczyński (Podlasie II Sokołów Podlaski), Kuba Lipski (Jabłonianka Jabłonna Lacka), Miłosz Lubelski (Wektra Zbuczyn), Michał Maciejewski (Fenix Siennica), Paweł Malec (Fenix Siennica), Paweł Mazurek (Sęp Żelechów), Jakub Mikołajczuk (Podlasie II Sokołów Podlaski), Filip Mikulski (Orzeł Unin), Daniel Mlącki (Hutnik Huta Czechy), Bartosz Mlonek (Pogoń II Siedlce), Adam Najgrodzki (MKS Małkinia), Adrian Niedziółka (ULKS Gołąbek), Konrad Pawlak (Fenix Siennica), Maciej Pazdyga (Jastrząb Żeliszew), Wojciech Paziewski (Promnik Gończyce), Adrian Pilich (Kolektyw Oleśnica), Marcin Pilich (Kolektyw Oleśnica), Kuba Prachnio (Pogoń II Siedlce), Michał Rękawek (Orzeł Unin), Mariusz Rogala II (Kolektyw Oleśnica), Mateusz Rozbicki (Jabłonianka Jabłonna Lacka), Michał Rybak (Czarni Węgrów), Krystian Sadowski (MKS Małkinia), Michał Sakowski (Czarni Węgrów), Andrzej Sieradzki (Fenix Siennica), Kacper Skwierczyński (Jastrząb Żeliszew), Szymon Słyk (Sęp Żelechów), Damian Szuprytowski (Pogoń II Siedlce), Jakub Szwed (Zryw Sobolew), Rafał Świder (Promnik Gończyce), Rafał Świnarski (Jabłonianka Jabłonna Lacka), Seweryn Tomaszek (Zryw Sobolew), Wojciech Wilczek (Hutnik Huta Czechy), Sebastian Waszczuk (ULKS Gołąbek), Hubert Wrzosek (ULKS Gołąbek), Patryk Wyrozębski (Jabłonianka Jabłonna Lacka), Damian Wysocki (Czarni Węgrów), Adam Zając (Podlasie II Sokołów Podlaski), Kacper Zdunek (Pogoń II Siedlce), Norbert Zduńczyk (Promnik Gończyce).

Bramki samobójcze

3 – Mariusz Rogala II (Kolektyw Oleśnica, w 7 kolejce z Jastrzębiem Żeliszew; w 12 kolejce z Hutnikiem Huta Czechy, w 14 kolejce z Wektrą Zbuczyn).

2 – Bartłomiej Wdowiak (Sęp Żelechów, w 1 kolejce z Hutnikiem Huta Czechy; w 3 kolejce z Wektrą Zbuczyn).

1 – Piotr Adamiak (Kolektyw Oleśnica, w 24 kolejce z MKS Małkinia), Mateusz Fydrych (MKS Małkinia, w 2 kolejce ze Zrywem Sobolew), Przemysław Grudniak (Hutnik Huta Czechy, w 14 kolejce z MKS Małkinia), Jakub Jończyk (Promnik Gończyce, w 18 kolejce z Czarnymi Węgrów), Sebastian Koc (Jabłonianka Jabłonna Lacka, w 23 kolejce z Orłem Unin), Michał Lewandowski (Kolektyw Oleśnica, w 23 kolejce z Podlasiem II Sokołów Podlaski), Emil Michalak (Wektra Zbuczyn, w 15 kolejce z Podlasiem II Sokołów Podlaski), Maciej Michalczuk (Jabłonianka Jabłonna Lacka, w 5 kolejce z ŁDK Łosice), Jakub Mielcarz (Kolektyw Oleśnica, w 22 kolejce z Jastrzębiem Żeliszew), Kamil Panufnik (Czarni Węgrów, w 9 kolejce z Jabłonianką Jabłonna Lacka), Dominik Piekutowski (Wektra Zbuczyn, w 5 kolejce z Fenixem Siennica), Jakub Podlipniak (ŁDK Łosice, w 21 kolejce z Sępem Żelechów), Piotr Repliński (Jabłonianka Jabłonna Lacka, w 20 kolejce z ŁDK Łosice), Michał Sakowski (Czarni Węgrów, w 25 kolejce z Sępem Żelechów), Paweł Sawtyruk (ŁDK Łosice, w 8 kolejce z Fenixem Siennica), Jakub Skórka (Czarni Węgrów, w 25 kolejce z Sępem Żelechów).

Mazowsze Gra:

1 kolejka

2 kolejka

3 kolejka

4 kolejka

5 kolejka

6 kolejka

7 kolejka

8 kolejka

9 kolejka

10 kolejka

11 kolejka

12 kolejka

13 kolejka

14 kolejka

15 kolejka

16 kolejka

17 kolejka

18 kolejka

19 kolejka

20 kolejka

21 kolejka (bez Wektra – Jastrząb)

22 kolejka

23 kolejka

24 kolejka

25 kolejka

26 kolejka