poniedziałek, 27 maja 2024r.

Klasyfikacja strzelców V ligi, gr. II mazowieckiej – 2023-24

Klasyfikacja strzelców po 25 kolejce:

28 – Serhij Herasymeć (Tygrys Huta Mińska).

21 – Damian Rakoczy (Żyrardowianka Żyrardów).

19 – Damian Bernat (Energia Kozienice). 

18 – Przemysław Ostrowski (LKS Promna).

17 – Ahmed Abdullah (Escola Varsovia).

15 – Aleksander Dzięcielski (Mazovia II Mińsk Mazowiecki), Daniel Pik (Radomiak II Radom), Kamil Wójciak (Talent Warszawa).

11 – Oskar Markiewicz (Radomiak II Radom), Mateusz Michalski (Milan Milanówek), Jakub Snopczyński (Radomiak II Radom).

10 – Kamil Kacprzak (KS Teresin), Jakub Sosnowski (Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 5, LKS Promna 5).

9 – Marcin Bawolik (Ożarowianka Ożarów Mazowiecki), Adam Dudziński (Żyrardowianka Żyrardów), Jewhen Pyłypczuk (Podlasie Sokołów Podlaski).

8 – Adam Banaszczyk (Milan Milanówek), Łukasz Gwardiak (LKS Chlebnia), Jarosław Janowski (Escola Varsovia), Michał Nowakowski (KS Teresin), Daniel Smuga (Płomień Dębe Wielkie), Igor Stępień (Energia Kozienice), Kajetan Szymański (LKS Promna).

7 – Adrian Gilant (Mazovia II Mińsk Mazowiecki), Kaio (Energia Kozienice), Krystian Okoniewski (Radomiak II Radom), Mateusz Omieciuch (Podlasie Sokołów Podlaski), Konrad Owczarek (Żyrardowianka Żyrardów), Jan Proczek (Mazovia II Mińsk Mazowiecki), Michał Strzałkowski (LKS Chlebnia), Sebastian Szymerski (Ożarowianka Ożarów Mazowiecki), Nicolas Wyderski (Escola Varsovia).

6 – Dominik Barciak (Podlasie Sokołów Podlaski), Karol Bienias (Ożarowianka Ożarów Mazowiecki), Piotr Czerwiński (Energia Kozienice), Filip Felszer (Watra Mrozy), Alan Gańko (Mazovia II Mińsk Mazowiecki), Łukasz Hebda (Energia Kozienice), Krzysztof Kucharczyk (Ożarowianka Ożarów Mazowiecki), Piotr Miszczuk (Talent Warszawa), Jakub Podsiadło (Radomiak II Radom), Jakub Zatorski (Mazovia II Mińsk Mazowiecki), Maciej Zwierzchowski (Talent Warszawa).

5 – Adrian Dadas (Talent Warszawa), Marcin Gregorowicz (LKS Chlebnia), Filip Kąca (Watra Mrozy), Michał Kochanowski (Talent Warszawa), Jakub Kozaczuk (Podlasie Sokołów Podlaski), Tiago Matos (Radomiak II Radom), Damian Warmiak (LKS Chlebnia).

4 – Cezary Czarnecki (KS Teresin), Bartosz Fiedeń (Tygrys Huta Mińska), Vitor Gabriel (Naprzód Skórzec), Oskar Koper (Talent Warszawa), Piotr Kowalczyk (Tygrys Huta Mińska), Karol Kucharski (Radomiak II Radom), Mikołaj Ozimek (KS Teresin), Kamil Piasek (Energia Kozienice), Bartosz Sekular (Tygrys Huta Mińska), Tomasz Sieński (Milan Milanówek).

3 – Konrad Biesiada (Tygrys Huta Mińska), Piotr Goljasz (Ożarowianka Ożarów Mazowiecki), Stanisław Kania (LKS Chlebnia), Eugeniusz Kołodziejczyk (Energia Kozienice), Tomasz Kołodziejski (Milan Milanówek), Kacper Komycz (Podlasie Sokołów Podlaski), Michał Koszela (Tygrys Huta Mińska), Marcin Kowalczyk (Watra Mrozy), Daniel Kozik (Tygrys Huta Mińska), Karol Krzyżanowski (Watra Mrozy), Jan Laskowski (Płomień Dębe Wielkie), Jakub Łabęda (LKS Chlebnia), Bartosz Malicki (Talent Warszawa), Michał Mruz (Naprzód Skórzec), Ewerton Mucha (Energia Kozienice), Juliusz Olech (Żyrardowianka Żyrardów), Dominik Ołdak (Tygrys Huta Mińska), Fabian Pacholak (Tygrys Huta Mińska), Michał Panufnik (Podlasie Sokołów Podlaski), Mikołaj Roman (Ożarowianka Ożarów Mazowiecki), Jacek Ruciński (Talent Warszawa), Patryk Skrzypek (Naprzód Skórzec), Kacper Stencel (KS Teresin), Krystian Syta (Tygrys Huta Mińska), Jarosław Szach (Podlasie Sokołów Podlaski), Jakub Włostowski (Milan Milanówek), Serhij Woronin (Tygrys Huta Mińska), Dawid Zagórski (Escola Varsovia), Dorian Zdanowicz (Milan Milanówek), Seweryn Ziółek (Radomiak II Radom).

2 – Farrukh Akhtamov (KS Teresin), Oliwier Antoniewicz (Płomień Dębe Wielkie), Paweł Basiuk (Talent Warszawa), Damian Bąk (Płomień Dębe Wielkie), Adrian Beta (Ożarowianka Ożarów Mazowiecki), Borys Błaskiewicz (Milan Milanówek), Bartosz Ciszewski (Escola Varsovia), Bartosz Dejneka (Płomień Dębe Wielkie), Wojciech Gajownik (LKS Promna), Jan Grzybowski (Talent Warszawa), Piotr Haber (Tygrys Huta Mińska), Jakub Hołodniak (Escola Varsovia), Bartłomiej Janiszewski (Energia Kozienice), Filip Kieraga (Płomień Dębe Wielkie), Mateusz Kociemski (Żyrardowianka Żyrardów), Józef Kolasa (Radomiak II Radom), Marcel Korzeń (Energia Kozienice), Damian Kowalski (Ożarowianka Ożarów Mazowiecki), Mateusz Kowalski (Talent Warszawa), Antoni Kozyra (LKS Promna), Dominik Krupa (Podlasie Sokołów Podlaski), Eryk Kulma (Płomień Dębe Wielkie), Dmytro Kuzmin (Żyrardowianka Żyrardów), Jakub Lipski (Żyrardowianka Żyrardów), Mateusz Malec (Escola Varsovia), Dawid Mazanka (Mazovia II Mińsk Mazowiecki), Krystian Mianowicz (Talent Warszawa), Jakub Mikołajczuk (Mazovia II Mińsk Mazowiecki), Igor Mińkowski (LKS Promna), Mikołaj Molendowski (Radomiak II Radom), Adrian Nowosadko (Energia Kozienice), Marcin Oleksiak (Talent Warszawa), Maciej Oleszczuk (Milan Milanówek), Jakub Oszkiel (Płomień Dębe Wielkie), Jakub Pastusiak (LKS Promna), Kacper Pawlik (Naprzód Skórzec), Paweł Piotrowski (Podlasie Sokołów Podlaski), Dawid Sałasiński (Tygrys Huta Mińska), Antoni Sidor (Milan Milanówek), Marcin Siedlecki (Podlasie Sokołów Podlaski), Przemysław Stawarz (Ożarowianka Ożarów Mazowiecki), Oskar Stencel (KS Teresin), Jakub Szymański (LKS Chlebnia), Krystian Tymendorf (Talent Warszawa), Szymon Tywanek (Mazovia II Mińsk Mazowiecki), Eryk Więdłocha (Mazovia II Mińsk Mazowiecki), Michał Wójcicki (Milan Milanówek), Maciej Zawitaj (LKS Chlebnia), Adam Zbyszyński (Radomiak II Radom), Albert Zdanowicz (Mazovia II Mińsk Mazowiecki).

1 – Wiktor Adamiec (Żyrardowianka Żyrardów), Yitzhak Aisen (Płomień Dębe Wielkie), Adrian Binienda (LKS Promna), Priestley Boateng (Naprzód Skórzec), Filip Borowski (Escola Varsovia), Michał Butkiewicz (Tygrys Huta Mińska), Przemysław Chyrchała (Escola Varsovia), Piotr Ciesielski (LKS Chlebnia), Adrian Czajka (Watra Mrozy), Jehor Czenśkyj (LKS Chlebnia), Igor Człapski (Escola Varsovia), Adrian Dalach (Żyrardowianka Żyrardów), Kamil Domański (Milan Milanówek), Radosław Droń (Naprzód Skórzec), Stanisław Dźwigała (Tygrys Huta Mińska), Kewin Fałtyn (Żyrardowianka Żyrardów), Breno Faria (Naprzód Skórzec), Mateusz Figat (KS Teresin), Maciej Filipiak (Escola Varsovia), Franciszek Gniadzik (Tygrys Huta Mińska), Remigiusz Grotek (Radomiak II Radom), Michał Gutowski (Talent Warszawa), Michał Gwiazda (LKS Chlebnia), Igor Gwiazdowski (Watra Mrozy), Jurij Hołcow (Ożarowianka Ożarów Mazowiecki), Tymofij Hulidow (Tygrys Huta Mińska), Jan Imiołek (Energia Kozienice), Toshiya Inoue (Talent Warszawa), Mykyta Iwanczenko (Milan Milanówek), Mykoła Jaremko (KS Teresin), Mateusz Jarota (Żyrardowianka Żyrardów), Maciej Klimas (Radomiak II Radom), Mikołaj Kłosiński (Escola Varsovia), Jan Komarow (Płomień Dębe Wielkie), Radosław Kornowski (Żyrardowianka Żyrardów), Jerzy Kowalczyk (Watra Mrozy), Hubert Kozłowski (LKS Chlebnia), Aleksander Kryczka (Escola Varsovia), Mateusz Krzysztoszek (Escola Varsovia), Adam Kujawski (LKS Chlebnia), Stanisław Kulej (LKS Promna), Bartosz Maciejewski (Escola Varsovia), Josué Magalevsky (Watra Mrozy), Mikołaj Majer (Radomiak II Radom), Aleksandr Maksimowicz (Watra Mrozy), Mateusz Malesa (Płomień Dębe Wielkie), Michał Markiewicz (Podlasie Sokołów Podlaski), Michał Masłowski (Mazovia II Mińsk Mazowiecki), Daniel Matwiejczyk (Płomień Dębe Wielkie), Cezary Michalak (LKS Promna), Marcel Michalski (Escola Varsovia), Eryk Murawski (Ożarowianka Ożarów Mazowiecki), Rafał Napert (Escola Varsovia), Kacper Nastałek (Escola Varsovia), Jakub Nędzyński (Escola Varsovia), Bartosz Nieciecki (Escola Varsovia), Franciszek Orłowski (Escola Varsovia), Hubert Pakuła (LKS Chlebnia), Maciej Pańtak (LKS Promna), Dominik Paradowski (Mazovia II Mińsk Mazowiecki), Mateusz Paszkiel (Escola Varsovia), Jakub Pawlik (Naprzód Skórzec), Łukasz Pucyk (Naprzód Skórzec), Szymon Rataj (Escola Varsovia), Krystian Rogala (Płomień Dębe Wielkie), Piotr Rum (LKS Chlebnia), Franciszek Rutkowski (Escola Varsovia), Michał Rzeźnik (Milan Milanówek), Hélder Sá (Radomiak II Radom), Patryk Sierociuk (Naprzód Skórzec), Damian Skirski (Milan Milanówek), Dominik Skorża (Milan Milanówek), Mateusz Stankiewicz (Naprzód Skórzec), Michael Stigilano (Energia Kozienice), Bartosz Suchora (Milan Milanówek), Dominik Sujak (Watra Mrozy), Patryk Szachnowski (Naprzód Skórzec), Patryk Szeliga (Talent Warszawa), Mateusz Szuster (Milan Milanówek), Piotr Szymańczak (Milan Milanówek), Filip Świerlikowski (Escola Varsovia), Wojciech Trochim (Mazovia II Mińsk Mazowiecki), Jacob Vincent (Milan Milanówek), Grzegorz Węsek (KS Teresin), Krystian Wieczorek (Talent Warszawa), Piotr Wieszczyk (Watra Mrozy), Aleksy Wiśniewski (Żyrardowianka Żyrardów), Kacper Witkowski (Mazovia II Mińsk Mazowiecki), Jan Wojtasik (Tygrys Huta Mińska), Guilherme Zimovski (Radomiak II Radom).

Bramki samobójcze

1 – Dominik Barciak (Podlasie Sokołów Podlaski, w 25 kolejce z LKS Promna), Jakub Jędrych (Płomień Dębe Wielkie, w 24 kolejce z Milanem Milanówek), Igor Łęczycki (Naprzód Skórzec, w 24 kolejce z Talentem Warszawa), Grzegorz Siporski (Płomień Dębe Wielkie, w 22 kolejce z Talentem Warszawa), Marcin Świstak (Płomień Dębe Wielkie, w 6 kolejce z Radomiakiem II Radom), Stanisław Ubermanowicz (LKS Promna, w 8 kolejce z Escolą Varsovia), Oskar Zawadzki (Żyrardowianka Żyrardów, w 9 kolejce z Tygrysem Huta Mińska), Maciej Żydkiewicz (Watra Mrozy, w 4 kolejce z Milanem Milanówek).

Mazowsze Gra:

1 kolejka

2 kolejka

3 kolejka

4 kolejka

5 kolejka

6 kolejka

7 kolejka

8 kolejka

9 kolejka

10 kolejka

11 kolejka

12 kolejka

13 kolejka

14 kolejka

15 kolejka

16 kolejka

17 kolejka

18 kolejka

19 kolejka

20 kolejka

21 kolejka

22 kolejka

23 kolejka

24 kolejka

25 kolejka

26 kolejka