czwartek, 13 czerwca 2024r.

Mazowsze gra [10-12 maja]

Trwa odliczanie wsteczne do końca bieżącego sezonu. Kto w trakcie najbliższej kolejki przybliży się do realizacji swoich celów?


11 maja

Drogowiec Jedlińsk – Mszczonowianka Mszczonów 0:1 (0:0)
Bramka:
Gracjan Grot 75

KTS Weszło – Błonianka Błonie 3:0 (2:0)
Bramki: Ishmael Baidoo 14, 23, Szymon Wiejak 90+

Marcovia Marki – Sokół Serock 0:2 (0:0)
Bramki:
Patryk Olszewski 60, Jakub Stalmach 70

Mazur Karczew – Mazovia Mińsk Mazowiecki 1:1 (0:0)
Bramki: Filip Kowalczyk 90+ – Wojciech Trochim 90

MKS Piaseczno – Oskar Przysucha 1:2 (0:0)
Bramki: Konrad Szkopiński 61 (k) – Michał Janik 51, Tomasz Bogołębski 76 (k)

Ursus Warszawa – Hutnik Warszawa 4:0 (4:0)
Bramki: Mariusz Chmielewski 24 (k), 45, Artur Rawa 26, 36

Wilga Garwolin – KS Raszyn 1:2 (1:1)
Bramki: Chimaobi Obi 2 – Kacper Kępka 18, Mateusz Tarnowski 56 (k)

Wisła II Płock – Józefovia Józefów 2:0 (0:0)
Bramki:
Aleksander Pawlak 56 (k), Jakub Witek 60

Ząbkovia Ząbki – KS CK Troszyn 2:1 (0:1)
Bramki:
Mateusz Augustyniak 57 (k), Jakub Kodeniec 65 – Bartosz Gąska 39


11 maja

Energia Kozienice – Escola Varsovia 5:0 (1:0)
Bramki: Jan Imiołek 7, Michael Stigilano 53, Damian Bernat 58, Piotr Czerwiński 69, Eugeniusz Kołodziejczyk 76

LKS Chlebnia – KS Teresin 1:1 (0:1)
Bramki:
Łukasz Gwardiak 79 (k) – Mikołaj Ozimek 45+1

LKS Promna – Watra Mrozy 6:0 (3:0)
Bramki: Kajetan Szymański 25, Przemysław Ostrowski 44, 62 (k), Igor Mińkowski 45+, Jakub Sosnowski 81, 86

Naprzód Skórzec – Talent Warszawa 1:5 (1:2)
Bramki: Vitor Gabriel 8 – Bartosz Malicki 36, 85, Michał Kochanowski 45, Igor Łęczycki 50 (s), Mateusz Kowalski 82

Ożarowianka Ożarów Mazowiecki – Mazovia II Mińsk Mazowiecki 1:4 (0:0)
Bramki:
Karol Bienias 47 – Michał Masłowski 57, Dawid Mazanka 64, Albert Zdanowicz 69, Aleksander Dzięcielski 85

Żyrardowianka Żyrardów – Tygrys Huta Mińska 2:2 (1:0)
Bramki: Konrad Owczarek 20, Damian Rakoczy 53 – Serhij Herasymeć 64, 86 (k)

12 maja

Płomień Dębe Wielkie – Milan Milanówek 0:4 (0:1)
Bramki:
Mateusz Michalski 25, 64, Tomasz Kołodziejski 63, Jakub Jędrych 89 (s)

Podlasie Sokołów Podlaski – Radomiak II Radom 1:2 (0:0)
Bramki: Kacper Komycz 75 – Seweryn Ziółek 61, Maciej Klimas 87


10 maja

Kolektyw Oleśnica – MKS Małkinia 2:5 (0:3)
Bramki: Paweł Rogala 82, Kuba Karpiński 90+4 – Jakub Dawidczyk 15, Mateusz Fydrych 29, Mateusz Puścian 45, 49, Piotr Adamiak 49 (s)

12 maja

Czarni Węgrów – Jabłonianka Jabłonna Lacka 1:1 (1:0)
Bramki:
Mateusz Gromysz 31 – Karol Przybyszewski 88

Jastrząb Żeliszew – Podlasie II Sokołów Podlaski 1:1 (1:0)
Bramki:
Jakub Grzebieliszewski 15 – Łukasz Buczyński 54

ŁDK Łosice – Wektra Zbuczyn 0:4 (0:2)
Bramki:
Przemysław Jasiński 18, Paweł Klewek 24, Michał Wereszczyński 56, Kamil Bobryk 84

Orzeł Unin – Sęp Żelechów 0:0

Pogoń II Siedlce – Fenix Siennica 7:0 (3:0)
Bramki: Danny Babor 3, 58, 83, Oliwier Myszkowski 24, Kacper Bogusiewicz 35, Dawid Dobrzański 86, Bartosz Borkowski 90

Promnik Gończyce – Hutnik Huta Czechy 6:1 (1:0)
Bramki:
Bartosz Zackiewicz 24 (k), Mateusz Kiliszek 54, 64 (k), 70, 77, Bartosz Cieślak 59 – Daniel Przybysz 66

ULKS Gołąbek – Zryw Sobolew 6:3 (2:1)
Bramki: Mariusz Olszewski 35 (k), Jakub Ejsymont 44, 50, 85, Michał Sulej 54, Szymon Skóra 65 – Damian Kulik 20, 56, Marcin Cieśla 88


11 maja

GKS Dobre – Wilga Miastków Kościelny 1:1 (0:0)
Bramki: Eryk Kosiński 85 – Jakub Biedrzycki 53

Płomień II Dębe Wielkie – LKS Ostrówek 7:2 (5:0)
Bramki:
Bartłomiej Sarniak 5 (k), 29, 62, Paweł Kowalski 7, Daniel Głuchowski 9, 10, Mikołaj Frączek 60 – Konrad Akonom 74, Sebastian Polewski 80 (k)

12 maja

Armia Żelków – Tajfun Jartypory 2:0 (1:0)
Bramki:
Mateusz Wójcik 13, Michał Kozaczuk 90+4

Grodzisk Krzymosze – Rywal Ruchna 3:2 (0:1)
Bramki:
Adam Szklarz 55, 73, 75 – Jakub Dębski 23, Michał Gryglas 71

Kosovia Kosów Lacki – Wicher Sadowne 1:2 (1:1)
Bramki:
Łukasz Mianowicz 22 – Dawid Bełczyński 8 (k), Krystian Cichocki 82

Victoria Kałuszyn – Tęcza Stanisławów 3:2 (2:1)
Bramki:
Paweł Walkowski 7, 34, Michał Abramowski 90+5 – Tomasz Gańko 28, Wojciech Bucholc 71

Pauza: Pogoń III Siedlce


11 maja

Błękitni Stoczek – Zorza Sterdyń 2:3 (0:0)
Bramki:
Paweł Wierzbicki 74, Kamil Strąk 83 – Michał Maroń 54 (k), Bartłomiej Chmielewski 55, Jakub Żyznowski 87

12 maja

GKS Andrzejewo – Amazonka Wiśniew 3:1 (1:1)
Bramki:
Andrzej Piwoński 21, Mateusz Janiszewski 65, Adam Niemira 85 – Mateusz Kacprzak 3

LUKS Rzakta – Jutrzenka Cegłów 6:4 (3:2)
Bramki:
Mariusz Zawadzki 25, 41, Rafał Grabowski 45, 69, 90, Karol Wieczorek 75 – Dawid Michalski 6, Piotr Filipiec 12, Dawid Woźniak 80, Dawid Koliński 84

Olimpia Latowicz – Niwa Tęczki 4:1 (1:1)
Bramki:
Paweł Płatek 31, Rafał Kowalski 74, Mateusz Szeląg 78, Wiktor Sabak 88 – Kamil Kaniecki 45 (k)

Tęcza Korczew – MKL SEMP Siedlce 7:0 (3:0)
Bramki:
Paweł Kruk 27, Marcel Schulz 31, 72, 80, Paweł Stańczewski 42, 65, Bartłomiej Bogusz 84

Pauza: ŁDK II Łosice, Iskra Zaręby Kościelne

 

źródło i foto: własne

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;