poniedziałek, 27 maja 2024r.

Klasyfikacja strzelców siedleckiej klasy A – 2023-24

Klasyfikacja strzelców po 22 kolejce:

28 – Maciej Mieszało (Rywal Ruchna).

18 – Dorian Zając (Armia Żelków).

17 – Karol Niegowski (Armia Żelków).

14 – Łukasz Zalewski (Kosovia Kosów Lacki).

13 – Mariusz Kopacz (LKS Ostrówek).

12 – Konrad Akonom (LKS Ostrówek), Daniel Kozak (Grodzisk Krzymosze), Adrian Pazura (Tęcza Stanisławów).

11 – Jakub Biedrzycki (Wilga Miastków Kościelny), Dominik Wronka (Tajfun Jartypory), Hubert Wysokiński (Grodzisk Krzymosze).

10 – Fabian Frelik (Wilga Miastków Kościelny), Patryk Klimek (Pogoń III Siedlce), Sebastian Polewski (LKS Ostrówek).

9 – Piotr Domański (Wilga Miastków Kościelny), Kacper Rastawicki (GKS Dobre), Kacper Smoderek (Tęcza Stanisławów).

8 – Jakub Rokicki (GKS Dobre), Szymon Wasilka (Wilga Miastków Kościelny).

7 – Tomasz Borkowski (Pogoń III Siedlce), Dawid Dobrzański (Pogoń III Siedlce), Jakub Gańko (Tęcza Stanisławów), Przemysław Kajka (Wilga Miastków Kościelny), Paweł Kowalski (Płomień II Dębe Wielkie), Jakub Niegowski (Armia Żelków), Bartłomiej Sarniak (Płomień II Dębe Wielkie).

6 – Witalij Burko (Kosovia Kosów Lacki), Łukasz Gałązka (GKS Dobre), Igor Lipka (Victoria Kałuszyn), Łukasz Mianowicz (Kosovia Kosów Lacki), Jarosław Pełka (Tajfun Jartypory), Eryk Wronka (Tajfun Jartypory).

5 – Marcin Domański (Rywal Ruchna), Filip Grochala (Pogoń III Siedlce), Dominik Kaniuk (Kosovia Kosów Lacki), Marcel Kołodziejczuk (Grodzisk Krzymosze), Mateusz Kowalczyk (Rywal Ruchna), Mateusz Kucharski (Płomień II Dębe Wielkie), Maciej Mariański (Wicher Sadowne), Adam Szklarz (Grodzisk Krzymosze), Paweł Walkowski (Victoria Kałuszyn).

4 – Yitzhak Aisen (Płomień II Dębe Wielkie), Krystian Anusiewicz (Armia Żelków), Maciej Belka (Wilga Miastków Kościelny), Dawid Bełczyński (Wicher Sadowne), Mikołaj Bożek (Pogoń III Siedlce), Jakub Dębski (Rywal Ruchna), Radosław Droń (Pogoń III Siedlce), Daniel Głuchowski (Płomień II Dębe Wielkie), Wiktor Januszewski (LKS Ostrówek), Mikołaj Kępka (GKS Dobre), Norbert Kocon (Tajfun Jartypory), Adrian Kowalczyk (Victoria Kałuszyn), Ernest Ludwiniak (Tęcza Stanisławów), Mariusz Mistewicz (GKS Dobre), Filip Rek (Tęcza Stanisławów), Igor Szostek (Pogoń III Siedlce).

3 – Szymon Banaszek (Rywal Ruchna), Konrad Bielak (Grodzisk Krzymosze), Paweł Eleryk (Pogoń III Siedlce), Maciej Grudziński (Tęcza Stanisławów), Michał Gryglas (Rywal Ruchna), Eryk Kosiński (GKS Dobre), Michał Kozaczuk (Armia Żelków), Jakub Malinowski (Pogoń III Siedlce), Arkadiusz Mróz (Płomień II Dębe Wielkie), Szymon Mucha (Pogoń III Siedlce), Wojciech Piotrowski (Wicher Sadowne), Mariusz Uziębło (Wicher Sadowne), Rafał Wieliczko (Tajfun Jartypory), Konrad Wojciechowski (Wicher Sadowne), Damian Żelazowski (Tajfun Jartypory).

2 – Maksymilian Ardziński (Wicher Sadowne), Karol Bogusz (Wilga Miastków Kościelny), Patryk Chudek (Wilga Miastków Kościelny), Paweł Dawidowski (Kosovia Kosów Lacki), Filip Dmowski (Tajfun Jartypory), Marcin Gadomski (GKS Dobre), Tomasz Gańko (Tęcza Stanisławów), Piotr Garbaczewski (Grodzisk Krzymosze), Dawid Jastrzębski (Pogoń III Siedlce), Mateusz Jaszczuk (Tajfun Jartypory), Arkadiusz Kałuski (Rywal Ruchna), Paweł Kiełczykowski (Kosovia Kosów Lacki), Mateusz Laskowski (Tajfun Jartypory), Przemysław Maliszewski (Kosovia Kosów Lacki), Jarosław Michalak (Grodzisk Krzymosze), Piotr Niegowski (Armia Żelków), Kamil Pędzich (Tajfun Jartypory), Aleksander Pytkowski (GKS Dobre), Jakub Rastawicki (GKS Dobre), Patryk Roś (Victoria Kałuszyn), Adrian Rydzewski (Wicher Sadowne), Szczepan Sawicki (Wilga Miastków Kościelny), Kamil Siekierka (Armia Żelków), Jarosław Siporski (Płomień II Dębe Wielkie), Kacper Stankiewicz (Pogoń III Siedlce), Marcin Szczepaniuk (Tęcza Stanisławów), Bartosz Wasilka (Wilga Miastków Kościelny), Patryk Wieczorek (Tęcza Stanisławów), Bartłomiej Zakrzewski (Kosovia Kosów Lacki), Krystian Zasłona (LKS Ostrówek).

1 – Michał Abramowski (Victoria Kałuszyn), Bartłomiej Andryszczyk (Wicher Sadowne), Oliwier Antoniewicz (Płomień II Dębe Wielkie), Przemysław Baran (Wilga Miastków Kościelny), Bartosz Borkowski (Pogoń III Siedlce), Wojciech Bucholc (Tęcza Stanisławów), Adrian Byczkowski (Kosovia Kosów Lacki), Bartosz Celiński-Mysław (Grodzisk Krzymosze), Adam Chojecki (Victoria Kałuszyn), Krystian Cichocki (Wicher Sadowne), Dawid Dmochowski (Kosovia Kosów Lacki), Bartosz Dróżdż (Tęcza Stanisławów), Rafał Filipek (Miedzanka Miedzna), Maciej Florczuk (Miedzanka Miedzna), Mikołaj Frączek (Płomień II Dębe Wielkie), Jakub Giziński (Armia Żelków), Michał Gołębiowski (Tajfun Jartypory), Szymon Gryglas (Rywal Ruchna), Jakub Jabłonka (Wicher Sadowne), Piotr Jaguścik (Tęcza Stanisławów), Bartosz Jaroń (Wilga Miastków Kościelny), Sebastian Kaczmarczyk (Płomień II Dębe Wielkie), Kacper Kaim (GKS Dobre), Artur Kajka (Wilga Miastków Kościelny), Szymon Kazimierski (Victoria Kałuszyn), Hubert Kędzierski (Płomień II Dębe Wielkie), Wojciech Kisieliński (Pogoń III Siedlce), Adrian Kocon (Tajfun Jartypory), Jakub Kosyl (Pogoń III Siedlce), Karol Kowalczyk (GKS Dobre), Bartosz Kryński (Pogoń III Siedlce), Adam Lewkowski (Pogoń III Siedlce), Kamil Lipka (Victoria Kałuszyn), Mateusz Majewski (Grodzisk Krzymosze), Marek Mazurek (Tajfun Jartypory), Damian Michalak (Grodzisk Krzymosze), Kamil Michalak (Grodzisk Krzymosze), Konrad Michalak (Grodzisk Krzymosze), Filip Mioduszewski (LKS Ostrówek), Jakub Ogonowski (Wicher Sadowne), Paweł Oniśk (LKS Ostrówek), Maciej Osiej (Armia Żelków), Arkadiusz Oszczędłowicz (Wilga Miastków Kościelny), Arkadiusz Paćko (Miedzanka Miedzna), Daniel Pazio (Tajfun Jartypory), Michał Piekut (Tęcza Stanisławów), Mikołaj Pluchrat (Pogoń III Siedlce), Eryk Płudowski (Pogoń III Siedlce), Kuba Prachnio (Pogoń III Siedlce), Wojciech Przyborowski (LKS Ostrówek), Łukasz Pucyk (Armia Żelków), Nicolas Robak (Victoria Kałuszyn), Patryk Rojek (Pogoń III Siedlce), Karol Rozbicki (Miedzanka Miedzna), Mateusz Ryczkowski (Tajfun Jartypory), Kamil Semmler (Victoria Kałuszyn), Patryk Sokołowski (Victoria Kałuszyn), Jakub Sosiński (Victoria Kałuszyn), Jakub Strojek (Armia Żelków), Michał Szcześniak (Armia Żelków), Kamil Tomczuk (Kosovia Kosów Lacki), Jakub Urban (Płomień II Dębe Wielkie), Paweł Wąsowski (Victoria Kałuszyn), Paweł Wieczorek (Tęcza Stanisławów), Karol Wielgoławski (Płomień II Dębe Wielkie), Bartosz Witan (Victoria Kałuszyn), Marcin Wojciechowski (Wicher Sadowne), Maurycy Wołynko (Tajfun Jartypory), Mateusz Wójcik (Armia Żelków), Maciej Wróbel (Pogoń III Siedlce), Adrian Wrzosek (Pogoń III Siedlce), Szymon Wycech (Wicher Sadowne), Paweł Zacharczuk (Grodzisk Krzymosze), Dawid Zdanowski (Grodzisk Krzymosze), Kacper Zdunek (Pogoń III Siedlce), Konrad Zębrowski (Kosovia Kosów Lacki), Adrian Zieliński (Wicher Sadowne), Krzysztof Żochowski (Kosovia Kosów Lacki).

Bramki samobójcze

1 – Michał Dąbrowski (Miedzanka Miedzna, w 2 kolejce z LKS Ostrówek), Kacper Decyk (LKS Ostrówek, w 9 kolejce z Tęczą Stanisławów), Kamil Lipka (Victoria Kałuszyn, w 16 kolejce z Grodziskiem Krzymosze), Bartosz Mlonek (Pogoń III Siedlce, w 12 kolejce z Armią Żelków), Karol Pawelec (Miedzanka Miedzna, w 1 kolejce z Victorią Kałuszyn), Kacper Rastawicki (GKS Dobre, w 5 kolejce z Kosovią Kosów Lacki), Adrian Rydzewski (Wicher Sadowne, w 7 kolejce z Rywalem Ruchna), Paweł Stępień (Grodzisk Krzymosze, w 18 kolejce z Wilgą Miastków Kościelny), Michał Winiarski (Wicher Sadowne, w 1 kolejce z Wilgą Miastków Kościelny).

Mazowsze Gra:

1 kolejka

2 kolejka

3 kolejka

4 kolejka

5 kolejka

6 kolejka

7 kolejka

8 kolejka

9 kolejka

10 kolejka

11 kolejka

12 kolejka

13 kolejka

14 kolejka

15 kolejka

16 kolejka

17 kolejka

18 kolejka

19 kolejka

20 kolejka

21 kolejka

22 kolejka

23 kolejka