poniedziałek, 27 maja 2024r.

Klasyfikacja strzelców siedleckiej klasy B – 2023-24

Klasyfikacja strzelców po 22 kolejce:

27 – Rafał Grabowski (LUKS Rzakta).

21 – Sebastian Krasuski (Amazonka Wiśniew), Andrzej Piwoński (GKS Andrzejewo), Jakub Żyznowski (Zorza Sterdyń).

20 – Patryk Ciulak (Amazonka Wiśniew).

16 – Grzegorz Lipka-Chudzik (Błękitni Stoczek).

14 – Adam Niemira (Iskra Zaręby Kościelne 9, GKS Andrzejewo 5).

13 – Michał Maroń (Zorza Sterdyń).

12 – Dominik Kraszewski (GKS Andrzejewo), Paweł Wierzbicki (Błękitni Stoczek).

11 – Bartłomiej Olędzki (ŁDK II Łosice), Radosław Piwoński (GKS Andrzejewo).

10 – Sebastian Sobieszczuk (Zorza Sterdyń).

9 – Krystian Fijałek (LUKS Rzakta), Adam Lipka-Chudzik (Błękitni Stoczek), Kamil Strąk (Błękitni Stoczek).

8 – Jakub Kozaczek (LUKS Rzakta), Michał Krzymiński (Zorza Sterdyń).

7 – Maciej Woźniak (Amazonka Wiśniew).

6 – Kamil Kaniecki (Niwa Tęczki), Jakub Piotrowski (Iskra Zaręby Kościelne), Radosław Skóra (Olimpia Latowicz), Wiktor Sabak (Olimpia Latowicz), Mateusz Szeląg (Olimpia Latowicz).

5 – Jakub Arczewski (Jutrzenka Cegłów), Bartłomiej Bogusz (Tęcza Korczew), Michał Gurbiel (MKL SEMP Siedlce), Mateusz Kacprzak (Amazonka Wiśniew), Piotr Kalinowski (Zorza Sterdyń), Dawid Michalski (Jutrzenka Cegłów), Michał Rolek (Santoryn Nowinki), Ignacy Sidorzak (Zorza Sterdyń), Paweł Stańczewski (Tęcza Korczew).

4 – Kacper Bojanczuk (Amazonka Wiśniew), Tomasz Borkowski (Amazonka Wiśniew), Mateusz Chmielnicki (ŁDK II Łosice), Piotr Filipiec (Jutrzenka Cegłów), Piotr Kielak (Jutrzenka Cegłów), Adrian Kraszewski (GKS Andrzejewo), Paweł Kruk (Tęcza Korczew), Bartosz Kryszczuk (Tęcza Korczew), Maciej Lejnert (Niwa Tęczki), Paweł Niciporuk (ŁDK II Łosice), Damian Podstawka (ŁDK II Łosice), Kacper Praski (GKS Andrzejewo), Bartosz Szczęsny (LUKS Rzakta), Marcin Świątek (Olimpia Latowicz), Karol Tkacz (LUKS Rzakta), Michał Żaboklicki (Zorza Sterdyń).

3 – Igor Białach (Niwa Tęczki), Witalij Burko (Zorza Sterdyń), Michał Chmielewski (Olimpia Latowicz), Dominik Dąbrowski (Iskra Zaręby Kościelne), Zbigniew Gago (Błękitni Stoczek), Przemysław Gójski (Amazonka Wiśniew), Jacek Imiński (Iskra Zaręby Kościelne), Filip Izdebski (ŁDK II Łosice), Mateusz Janiszewski (GKS Andrzejewo), Aleksander Kacprzak (Amazonka Wiśniew), Michał Kamiński (Niwa Tęczki), Bartłomiej Kaniecki (Niwa Tęczki), Dominik Koszara (Niwa Tęczki), Mateusz Leszczyński (MKL SEMP Siedlce), Bartosz Nowak (Błękitni Stoczek), Tomasz Osiński (Jutrzenka Cegłów), Piotr Pac (GKS Andrzejewo), Rafał Pieńkowski (Amazonka Wiśniew), Michał Rutkowski (Jutrzenka Cegłów), Marcel Schulz (Tęcza Korczew), Jakub Sutkowski (GKS Andrzejewo), Marcel Warych (Iskra Zaręby Kościelne).

2 – Sebastian Bartoszuk (ŁDK II Łosice), Michał Branicki (Jutrzenka Cegłów), Bartłomiej Chmielewski (Zorza Sterdyń), Adrian Chraniuk (ŁDK II Łosice), Michał Dąbrowski (Iskra Zaręby Kościelne), Kamil Domański (Amazonka Wiśniew), Damian Fijałek (LUKS Rzakta), Kacper Jaciuk (Tęcza Korczew), Tomasz Kacprzak (Amazonka Wiśniew), Sebastian Kapusta (GKS Andrzejewo), Dawid Koryciński (Niwa Tęczki), Mikołaj Lipiński (MKL SEMP Siedlce), Brajan Lodowski (MKL SEMP Siedlce), Wołodymyr Łewyćkyj (Santoryn Nowinki), Krystian Mędrycki (Iskra Zaręby Kościelne), Bartek Mrozik (Jutrzenka Cegłów), Adam Obidziński (ŁDK II Łosice), Paweł Płatek (Olimpia Latowicz), Grzegorz Powierża (Santoryn Nowinki), Dominik Pszkit (Amazonka Wiśniew), Samir Rai (Zorza Sterdyń), Łukasz Rekus (Zorza Sterdyń), Paweł Sikorski (Jutrzenka Cegłów), Krystian Skawski (Iskra Zaręby Kościelne), Mateusz Skórka (Błękitni Stoczek), Paweł Sokołowski (GKS Andrzejewo), Patryk Stelmach (Błękitni Stoczek), Patryk Ślusarz (Błękitni Stoczek), Krzysztof Wąsowski (Jutrzenka Cegłów), Bogdan Wiącek (Jutrzenka Cegłów), Sebastian Więch (Santoryn Nowinki), Bartosz Wojtkowski (MKL SEMP Siedlce), Sebastian Wysiński (Iskra Zaręby Kościelne), Erwin Wyżywniak (Amazonka Wiśniew), Mariusz Zawadzki (LUKS Rzakta).

1 – Mateusz Balcerak (Santoryn Nowinki), Kacper Bączyk (Iskra Zaręby Kościelne), Cezary Bezubik (Błękitni Stoczek), Krystian Bronowicz (Iskra Zaręby Kościelne), Mateusz Cabaj (Amazonka Wiśniew), Bartosz Celiński-Mysław (Niwa Tęczki), Robert Chojecki (Amazonka Wiśniew), Marcin Chwedoruk (ŁDK II Łosice), Jakub Ciszkowski (Olimpia Latowicz), Hubert Czady (Zorza Sterdyń), Dominik Czajka (LUKS Rzakta), Konrad Czarnacki (Amazonka Wiśniew), Daniel Czerwiński (Olimpia Latowicz), Krystian Dmowski (MKL SEMP Siedlce), Karol Dobrowolski (Niwa Tęczki), Szymon Domański (ŁDK II Łosice), Aleksander Fiuk (MKL SEMP Siedlce), Grzegorz Gaj (Amazonka Wiśniew), Daniel Gniazdowski (GKS Andrzejewo), Daniel Grabowski (LUKS Rzakta), Kacper Grądziąż (Błękitni Stoczek), Patryk Izdebski (Amazonka Wiśniew), Sebastian Jaczewski (Zorza Sterdyń), Adrian Jarząbek (Santoryn Nowinki), Łukasz Jasiński (Niwa Tęczki), Mateusz Karasiński (MKL SEMP Siedlce), Daniel Kijas (LUKS Rzakta), Dawid Koliński (Jutrzenka Cegłów), Sylwester Kopański (Iskra Zaręby Kościelne), Rafał Kowalski (Olimpia Latowicz), Mateusz Kozłowski (LUKS Rzakta), Tomasz Król (GKS Andrzejewo), Krystian Kryński (Iskra Zaręby Kościelne), Paweł Kubat (Iskra Zaręby Kościelne), Bartosz Lewczuk (ŁDK II Łosice), Karol Lisiecki (LUKS Rzakta), Adam Łobiński (LUKS Rzakta), Aleksander Malinowski (Niwa Tęczki), Marcin Marszałek (ŁDK II Łosice), Michał Miodek (Jutrzenka Cegłów), Miłosz Nasiłowski (MKL SEMP Siedlce), Tomasz Niemira (Iskra Zaręby Kościelne), Krystian Nozderka (Błękitni Stoczek), Wojciech Oniśk (Błękitni Stoczek), Hubert Oszkiel (Olimpia Latowicz), Rafał Pałdyna (Olimpia Latowicz), Antoni Pielasa (Olimpia Latowicz), Jakub Podlipniak (ŁDK II Łosice), Mateusz Puch (Iskra Zaręby Kościelne), Cezary Pykacz (ŁDK II Łosice), Michał Pykacz (ŁDK II Łosice), Marcin Rakowiecki (GKS Andrzejewo), Seweryn Rejmer (Santoryn Nowinki), Rafał Romaniuk (Niwa Tęczki), Miłosz Rosa (Santoryn Nowinki), Kajetan Rosiak (ŁDK II Łosice), Mariusz Ryszawy (Santoryn Nowinki), Kamil Sadoch (Amazonka Wiśniew), Przemysław Salwin (Santoryn Nowinki), Damian Sawuła (Tęcza Korczew), Łukasz Suchożebrski (Amazonka Wiśniew), Kacper Szymaniuk (ŁDK II Łosice), Oskar Taraszewski (Jutrzenka Cegłów), Piotr Terlecki (Zorza Sterdyń), Igor Tymosiak (Zorza Sterdyń), Kuba Walendziak (Iskra Zaręby Kościelne), Karol Wieczorek (LUKS Rzakta), Paweł Wiśniewski (Niwa Tęczki), Piotr Wiśniewski (Santoryn Nowinki), Leszek Wojewódzki (Zorza Sterdyń), Jakub Wojtczuk (ŁDK II Łosice), Dawid Woźniak (Jutrzenka Cegłów), Kamil Woźniak (Amazonka Wiśniew), Leszek Wójcik (LUKS Rzakta), Kacper Wyrzykowski (ŁDK II Łosice), Kacper Zwierz (Olimpia Latowicz), Damian Zwoliński (LUKS Rzakta), Dominik Żołądek (LUKS Rzakta).

Bramki samobójcze

2 – Piotr Pac (GKS Andrzejewo, w 12 kolejce z Iskrą Zaręby Kościelne; w 19 kolejce z Niwą Tęczki).

1 – Oskar Schulz (Tęcza Korczew, w 5 kolejce z Olimpią Latowicz), Piotr Staręga (MKL SEMP Siedlce, w 7 kolejce z GKS Andrzejewo), Piotr Terlecki (Zorza Sterdyń, w 16 kolejce z ŁDK II Łosice).

Mazowsze Gra:

1 kolejka

2 kolejka

3 kolejka

4 kolejka

5 kolejka

6 kolejka

7 kolejka

8 kolejka

9 kolejka

10 kolejka

11 kolejka

12 kolejka

13 kolejka

14 kolejka

15 kolejka

16 kolejka

17 kolejka

18 kolejka

19 kolejka

20 kolejka

21 kolejka

22 kolejka

23 kolejka