niedziela, 14 lipca 2024r.

Mazowsze gra [29 maja-2 czerwca]

Początek czerwca można traktować jako ostatni wiraż przed wyraźną już metą sezonu 2023-24.


29 maja

KS Raszyn – Ząbkovia Ząbki 2:5 (0:2)
Bramki:
Mikołaj Grochala 60, Jacek Strzegocki 76 – Mateusz Augustyniak 14, 55, 75, Maciej Kencel 19, Stanisław Muniak 50

30 maja

Józefovia Józefów – Mazur Karczew 2:2 (1:1)
Bramki: Rafał Macioszek 38, Tobiasz Filochowski 90+1 – Paweł Witkowski 36, Pawło Ksionz 79

31 maja

Sokół Serock – Mszczonowianka Mszczonów 1:2 (0:2)
Bramki: Bartosz Szydłowski 74 – Patryk Kubicki 1, 8

1 czerwca

Błonianka Błonie – Marcovia Marki 0:0

Hutnik Warszawa – Mazovia Mińsk Mazowiecki 1:2 (1:1)
Bramki: Rafał Włodarczyk 41 – Wojciech Trochim 43, Mateusz Bienias 90+1

KS CK Troszyn – Ursus Warszawa 2:1 (1:0)
Bramki:
Jakub Tyska 34 (k), Edgardo Ruiz 64 (k) – Mariusz Chmielewski 57

MKS Piaseczno – Drogowiec Jedlińsk 3:2 (3:0)
Bramki: Kamil Ziemnicki 29, Konrad Szkopiński 32, Sebastian Folwarski 45+ – Piotr Kolecki 52, Bartłomiej Zenik 70

Oskar Przysucha – Wisła II Płock 0:2 (0:1)
Bramki: Bartosz Borowski 19, 48

Wilga Garwolin – KTS Weszło 3:1 (1:0)
Bramki: Kacper Wieczorek 45, Sebastian Papiernik 49, Igor Lewczuk 67 (s) – Mikołaj Neuman 73


30 maja

LKS Promna – Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 1:3 (1:1)
Bramki: Kajetan Szymański 22 – Krzysztof Kucharczyk 17, 58, Dominik Kansik 65 (s)

Milan Milanówek – Radomiak II Radom 0:0

Watra Mrozy – Żyrardowianka Żyrardów 0:5 (0:2)
Bramki:
Adrian Dalach 6, Damian Rakoczy 37, Dmytro Kuzmin 67, Jewhenij Nowikow 78, Antoni Kossak 88

1 czerwca

Energia Kozienice – Podlasie Sokołów Podlaski 1:3 (1:0)
Bramki: Kaio 11 – Dawid Ardej 53, Mateusz Omieciuch 55, Jakub Żeleźnicki 78

KS Teresin – Talent Warszawa 0:6 (0:2)
Bramki:
Piotr Miszczuk 24, Mateusz Kowalski 40, Marcin Oleksiak 70, 90+1, Kamil Wójciak 90, Oskar Koper 90+3

2 czerwca

Escola Varsovia – Płomień Dębe Wielkie 5:0 (3:0)
Bramki:
Kacper Nastałek 10, 25, Ahmed Abdullah 45, Przemysław Chyrchała 70, 86

Mazovia II Mińsk Mazowiecki – LKS Chlebnia 3:2 (1:0)
Bramki: Alan Gańko 42 (k), 52, Jan Proczek 52 – Jakub Łabęda 56 (k), Stanisław Kania 73

Tygrys Huta Mińska – Naprzód Skórzec 7:3 (3:1)
Bramki: Serhij Woronin 17, Serhij Herasymeć 19 (k), 29 (k), Bartosz Sekular 49, 51, Bartosz Fiedeń 77, Dominik Ołdak 90 – Mateusz Stankiewicz 38, Priestley Boateng 58, Patryk Sierociuk 87


29 maja

Hutnik Huta Czechy – Kolektyw Oleśnica 11:1 (5:1)
Bramki: Wojciech Jonczak 4, 41, 48, Kacper Kowalczyk 6, 77, Samar Sata 22, Mateusz Rękawek 25, Robert Puchalski 34 (k), Bartłomiej Jedynak 66, Bartosz Michalczyk 84, Kacper Zalewski 85 – Michał Lewandowski 23

Wektra Zbuczyn – Orzeł Unin 4:1 (0:0)
Bramki: Jakub Bobryk 55, 58, Michał Bobryk 80, Kamil Bobryk 88 – Szymon Żaczek 63 (k)

30 maja

Fenix Siennica – Czarni Węgrów 4:1 (4:1)
Bramki: Dariusz Osica 22, Dawid Matak 29, Konrad Okrzeja 42, 45+1 – Przemysław Ryczkowski 24

1 czerwca

Sęp Żelechów – Podlasie II Sokołów Podlaski 3:4 (2:1)
Bramki: Szymon Kryczka 9, Michał Licbarski 18, Bartłomiej Wdowiak 65 – Michał Piotrowski 20, Cezary Rytel 53, Jakub Mikołajczuk 63, Karol Pawelec 88

ULKS Gołąbek – Pogoń II Siedlce 1:1 (0:1)
Bramki:
Michał Kruszewski 79 (k) – Paweł Szeląg 44

Zryw Sobolew – Promnik Gończyce 2:0 (1:0)
Bramka: Damian Kulik 24, Maksymilian Piros 65

2 czerwca

Jabłonianka Jabłonna Lacka – MKS Małkinia 3:2 (1:1)
Bramki: Sylwester Niewiadomski 11, Jacek Toczyski 59, Maciej Michalczuk 68 – Wiktor Złotkowski 44, Mateusz Puścian 90+1

ŁDK Łosice – Jastrząb Żeliszew 5:1 (1:1)
Bramki: Paweł Sawtyruk 45+1 (k), Dominik Jaszczuk 47, Maciej Szpura 87, Bartłomiej Olędzki 90+3, 90+6 – Michał Mularczyk 30


29 maja

Tajfun Jartypory – Kosovia Kosów Lacki 4:2 (2:1)
Bramki:
Jarosław Pełka 18, 90, Mateusz Jaszczuk 30, Norbert Kocon 90+4 – Paweł Kiełczykowski 13, Artur Karapetjan 75 (s)

30 maja

Wicher Sadowne – Pogoń II Siedlce 0:0

1 czerwca

LKS Ostrówek – Victoria Kałuszyn 2:1 (1:0)
Bramki:
Konrad Akonom 15, Krzysztof Nurkiewicz 63 – Adam Chojecki 57

Tajfun Jartypory – Tęcza Stanisławów 2:2 (0:0)
Bramki:
Jarosław Pełka 51, Michał Gołębiewski 83 – Adrian Pazura 88, Jakub Gańko 90+2

Wilga Miastków Kościelny – Kosovia Kosów Lacki 6:1 (5:1)
Bramki:
Przemysław Kajka 14, 37, 45+1, Fabian Frelik 24, 34, 81 (k) – Paweł Kiełczykowski 28 (k)

2 czerwca

Grodzisk Krzymosze – Armia Żelków 4:0 (2:0)
Bramki:
Marcel Kołodziejczuk 6 (k), 43, 57, 63

Rywal Ruchna – GKS Dobre 2:1 (1:1)
Bramki: Mateusz Kowalczyk 25, 90 (k) – Jakub Rokicki 11

Pauza: Płomień II Dębe Wielkie


1 czerwca

ŁDK II Łosice – LUKS Rzakta 3:2 (0:0)
Bramki: Sebastian Bartoszuk 69, Jakub Podlipniak 81 (k), Adam Łobiński 90+ (s) – Rafał Grabowski 55, Krystian Fijałek 56

2 czerwca

Iskra Zaręby Kościelne – Błękitni Stoczek 1:1 (0:0)
Bramki:
Marcel Warych 75 – Grzegorz Lipka-Chudzik 60

Jutrzenka Cegłów – Tęcza Korczew 9:0 (5:0)
Bramki:
Dawid Koliński 6, Bartek Mrozik 20, 58, Maciej Czerwiński 26, 33, Piotr Sikorski 43, Jakub Arczewski 87, Kacper Walczuk 90+2 (s), Michał Wadas 90+3

MKL SEMP Siedlce – Niwa Tęczki 2:3 (0:2)
Bramki: Michał Gurbiel 66 (k), Wojciech Karabin 85 – Kamil Kaniecki 8, Paweł Wiśniewski 19, 74

Zorza Sterdyń – Olimpia Latowicz 3:0 (wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz

Pauza: Amazonka Wiśniew, GKS Andrzejewo

 

źródło i foto: własne

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;