sobota, 20 lipca 2024r.

Mazowsze gra [14-17 czerwca]

Nieuchronnie do końca zmierza sezon 2023-24. Liczymy na multum emocji na finiszu rozgrywek na każdym poziomie.


14 czerwca

Błonianka Błonie – Mazur Karczew 2:2 (1:0)
Bramki: Dariusz Zjawiński 15, Krystian Matwiejczuk 69 – Marcin Raszka 64, Filip Kowalczyk 90

15 czerwca

Józefovia Józefów – Mazovia Mińsk Mazowiecki 3:3 (0:1)
Bramki:
Łukasz Broź 54 (s), Mikołaj Adamiak 65, Stanisław Turowicz 90+ – Michał Bondara 2, Wojciech Trochim 81, Patryk Zych 83

KS CK Troszyn – Mszczonowianka Mszczonów 1:0 (1:0)
Bramka:
Kacper Matusiak 15

KTS Weszło – Drogowiec Jedlińsk 10:1 (4:0)
Bramki:
Mikołaj Neuman 2, 7, 47, 73, 80, Szymon Wiejak 5, Fabien Luvale 33, 67, Oskar Pyrzyna 62, Marcin Burkhardt 77 – Piotr Kolecki 90

MKS Piaseczno – Ząbkovia Ząbki 1:4 (1:1)
Bramki:
Sebastian Folwarski 41 – Mateusz Augustyniak 44, 90+, Stanisław Muniak 55, Paweł Czułowski 65

Oskar Przysucha – Ursus Warszawa 4:2 (2:1)
Bramki:
Tomasz Bogołębski 4 (k), Patryk Czarnota 45+, 85, Damian Kołtunowicz 66 – Artur Rawa 43 (k), Mieszko Maciejewski 65

Sokół Serock – Hutnik Warszawa 0:5 (0:1)
Bramki:
Maksymilian Vogtman 6, Patryk Koziara 70 (k), 90+, Sebastian Ignacak 72, Marcin Stromecki 77

Wilga Garwolin – Wisła II Płock 0:2 (0:0)
Bramki:
Aleksander Pawlak 66 (k), Bartosz Borowski 87

17 czerwca

KS Raszyn – Marcovia Marki 0:1 (0:0)
Bramka: Grzegorz Kalisiak 68


14 czerwca

KS Teresin – Milan Milanówek 0:2 (0:1)
Bramki:
Adam Banaszczyk 74, 83

Mazovia II Mińsk Mazowiecki – Radomiak II Radom 0:3 (0:1)
Bramki:
Seweryn Ziółek 23, Oskar Markiewicz 63 (k), Jakub Snopczyński 89

15 czerwca

Energia Kozienice – Żyrardowianka Żyrardów 0:3 (0:2)
Bramki:
Jakub Lipski 10, Dmytro Kuzmin 26, Dawid Wierzbicki 88

LKS Promna – Płomień Dębe Wielkie 10:2 (4:0)
Bramki:
Jakub Pastusiak 15, 22, 57, 74, Maksymilian Niciporuk 34, Jakub Sosnowski 39, 79, 84, 84, Igor Mińkowski 81 – Yitzhak Aisen 56, Franciszek Gniadzik 69 (k)

Tygrys Huta Mińska – Talent Warszawa 2:1 (1:0)
Bramki:
Serhij Herasymeć 27 (k), Jan Wojtasik 90 – Krystian Mianowicz 70

Ożarowianka Ożarów Mazowiecki – Podlasie Sokołów Podlaski 5:4 (3:1)
Bramki:
Eryk Murawski 18, Karol Bienias 19, Mikołaj Roman 33, Marcin Bawolik 59, Piotr Goliasz 73 – Dominik Barciak 28, 57, Michał Panufnik 61 (k), 80 (k)

16 czerwca

Escola Varsovia – Naprzód Skórzec 4:0 (0:0)
Bramki:
Kacper Nastałek 50, Kacper Lis 60, Karol Sygnowski 70, 88

Watra Mrozy – LKS Chlebnia 0:3 (0:2)
Bramki:
Piotr Ćwik 42, Hubert Pakuła 45+1, Jehor Czenśkyj 62


14 czerwca

Wektra Zbuczyn – Kolektyw Oleśnica 9:2 (4:1)
Bramki:
Paweł Klewek 12, Jakub Bobryk 17 (k), 20, 41, 63, 70, 77, Miłosz Lubelski 55, Przemysław Jasiński 84 – Michał Lewandowski 23, Karol Karpiniuk 61

15 czerwca

Hutnik Huta Czechy – MKS Małkinia 3:0 (wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz

ŁDK Łosice – Promnik Gończyce 3:0 (wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz

Pogoń II Siedlce – Jastrząb Żeliszew 1:2 (1:1)
Bramki: Patryk Klimek 24 – Marcin Kuć 28, Bartosz Witan 86

16 czerwca

Fenix Siennica – Podlasie II Sokołów Podlaski 1:0 (1:0)
Bramka:
Karol Szczęsny 18

Sęp Żelechów – Jabłonianka Jabłonna Lacka 9:2 (3:1)
Bramki:
Hubert Król 3, Szymon Kryczka 10, Jakub Gałkowski 24, Sebastian Wdowiak 47, Damian Grzyb 66, Albert Stodulski 77, 86, Szymon Kowalski 78, 88 – Sylwester Niewiadomski 44, 74

ULKS Gołąbek – Orzeł Unin 6:1 (2:1)
Bramki: Michał Sulej 16, Damian Chłopek 38, 88, Mariusz Olszewski 64, Szymon Skóra 78, Karol Kruszewski 85 – Szymon Żaczek 10 (k)

Zryw Sobolew – Czarni Węgrów 3:0 (wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz


15 czerwca

Grodzisk Krzymosze – Płomień II Dębe Wielkie 3:0 (wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz

Pogoń III Siedlce – GKS Dobre 1:2 (0:2)
Bramki: Piotr Krasnodębski 48 – Kacper Kaim 16, Jakub Rokicki 18

Rywal Ruchna – Tęcza Stanisławów 1:3 (0:2)
Bramki:
Jakub Ławecki 60 – Filip Rek 9, 18, Adrian Pazura 49

Tajfun Jartypory – Victoria Kałuszyn 1:5 (1:3)
Bramki:
Adam Roguszewski 20 – Paweł Walkowski 4, 8 (k), 69, 78, Adam Chojecki 45

Wicher Sadowne – Armia Żelków 2:1 (0:1)
Bramki:
Adrian Zieliński 60, Dawid Bełczyński 78 (k) – Karol Niegowski 7

Wilga Miastków Kościelny – LKS Ostrówek 3:3 (1:2)
Bramki:
Przemysław Kajka 32, Konrad Baran 61, Szymon Wasilka 87 – Sebastian Polewski 33, Konrad Akonom 37, 47

Pauza: Kosovia Kosów Lacki


16 czerwca

Amazonka Wiśniew – MKL SEMP Siedlce 7:1 (3:1)
Bramki: Tomasz Borkowski 8, Patryk Ciulak 40 (k), Sebastian Krasuski 44, Hubert Gorzkowski 49, Kacper Bojanczuk 61, 87, Maciej Woźniak 76 – Sergiusz Wojczuk 45+1

Iskra Zaręby Kościelne – Tęcza Korczew 2:1 (0:0)
Bramki:
Paweł Kubat 52, Krystian Bronowicz 81 – Bartosz Kryszczuk 64

LUKS Rzakta – GKS Andrzejewo 2:2 (1:1)
Bramki:
Karol Wieczorek 39, Wiktor Lachowski 80 – Radosław Piwoński 29, Andrzej Piwoński 90+1

ŁDK II Łosice – Błękitni Stoczek 9:2 (4:1)
Bramki: Mateusz Chmielnicki 3, 45+1, Damian Podstawka 24, 52, Bartłomiej Olędzki 36, 85, 90, Józef Chibowski 76, Filip Izdebski 87 – Radosław Nowak 39, Paweł Wierzbicki 60

Zorza Sterdyń – Niwa Tęczki 3:0 (wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz

Pauza: Jutrzenka Cegłów, Olimpia Latowicz

 

źródło i foto: własne

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;