sobota, 4 lutego 2023r.

mersi.pl A Klasa

Klasyfikacja strzelców po 13 kolejce:

15 – Mariusz Kopacz (LKS Ostrówek).

14 – Aleksander Jezierski (Podlasie II Sokołów Podlaski).

12 – Paweł Walkowski (Victoria Kałuszyn).

10 – Maciej Mieszało (Rywal Ruchna), Krystian Sekuła (Promnik Gończyce).

9 – Dawid Bełczyński (Wicher Sadowne).

8 – Hubert Wysokiński (Grodzisk Krzymosze).

7 – Marcin Domański (Rywal Ruchna), Jakub Mikołajczuk (Podlasie II Sokołów Podlaski), Sebastian Polewski (LKS Ostrówek), Maksymilian Serokin (Płomień II Dębe Wielkie).

6 – Jakub Gańko (Tęcza Stanisławów).

5 – Przemysław Jaczewski (Podlasie II Sokołów Podlaski), Wiktor Kosiorek (Miedzanka Miedzna), Ernest Ludwiniak (Tęcza Stanisławów), Mariusz Mistewicz (GKS Dobre).

4 – Marcin Gadomski (GKS Dobre), Maciej Grudziński (Tęcza Stanisławów), Patryk Halaburda (Jutrzenka Cegłów), Dominik Kiliszek (Promnik Gończyce), Krystian Mianowicz (Wicher Sadowne), Adam Niedziałek (Victoria Kałuszyn), Piotr Rogala (Płomień II Dębe Wielkie), Bartosz Zackiewicz (Promnik Gończyce).

3 – Konrad Akonom (LKS Ostrówek), Michał Branicki (Jutrzenka Cegłów), Filip Dmowski (Tajfun Jartypory), Dawid Gierszewski (Victoria Kałuszyn), Kamil Kosmala (Promnik Gończyce), Bartosz Kostrzewa (Podlasie II Sokołów Podlaski), Mateusz Kowalczyk (Rywal Ruchna), Jakub Kozaczuk (Podlasie II Sokołów Podlaski), Daniel Kozak (Grodzisk Krzymosze), Piotr Owczarczyk (Promnik Gończyce), Rafał Pszonka (Jutrzenka Cegłów), Jakub Rokicki (GKS Dobre), Karol Rozbicki (Miedzanka Miedzna), Rafał Szyszko (LKS Ostrówek), Patryk Wieczorek (Tęcza Stanisławów), Konrad Wojciechowski (Wicher Sadowne), Dominik Wronka (Tajfun Jartypory), Adam Zając (Podlasie II Sokołów Podlaski), Damian Żelazowski (Tajfun Jartypory).

2 – Przemysław Bartkiewicz (Płomień II Dębe Wielkie), Rafał Filipek (Miedzanka Miedzna), Krzysztof Giziński (Miedzanka Miedzna), Władysław Jacyniak (GKS Dobre), Jakub Jończyk (Promnik Gończyce), Arkadiusz Kałuski (Rywal Ruchna), Mateusz Król (Płomień II Dębe Wielkie), Konrad Michalak (Grodzisk Krzymosze), Sylwester Niewiadomski (Rywal Ruchna), Mateusz Omieciuch (Podlasie II Sokołów Podlaski), Piotr Osial (Podlasie II Sokołów Podlaski), Kacper Ostojski (Grodzisk Krzymosze), Adrian Pazura (Tęcza Stanisławów), Kamil Pędzich (Tajfun Jartypory), Kacper Rastawicki (GKS Dobre), Adrian Rydzewski (Wicher Sadowne), Krzysztof Szewczyk (Promnik Gończyce), Adam Szklarz (Grodzisk Krzymosze), Maciej Szymanik (Wicher Sadowne), Paweł Wieczorek (Tęcza Stanisławów), Paweł Wierzbicki (Tajfun Jartypory), Mateusz Wojda (Płomień II Dębe Wielkie), Janusz Zupka (Miedzanka Miedzna).

1 – Yitzhak Aisen (Płomień II Dębe Wielkie), Filip Andryszczyk (Podlasie II Sokołów Podlaski), Szymon Banaszek (Rywal Ruchna), Adrian Błoński (Podlasie II Sokołów Podlaski), Daniel Broniarek (Victoria Kałuszyn), Jan Bryzek (Promnik Gończyce), Paweł Buczyński (Podlasie II Sokołów Podlaski), Szymon Chadaj (Podlasie II Sokołów Podlaski), Bartosz Cieślak (Promnik Gończyce), Przemysław Dzieciątko (Wicher Sadowne), Hubert Fabisiak (Podlasie II Sokołów Podlaski), Bartosz Gałązka (Tajfun Jartypory), Łukasz Gałązka (GKS Dobre), Łukasz Glanowski (Tęcza Stanisławów), Kacper Gmur (Tajfun Jartypory), Michał Gołębiewski (Tajfun Jartypory), Krzysztof Grabowski (Grodzisk Krzymosze), Michał Gryglas (Rywal Ruchna), Adrian Kocon (Tajfun Jartypory), Dawid Koliński (Jutrzenka Cegłów), Kacper Komycz (Podlasie II Sokołów Podlaski), Przemysław Korneć (Rywal Ruchna), Dominik Koseła (Miedzanka Miedzna), Tomasz Kowalczyk (Wicher Sadowne), Jan Kożuch (Tęcza Stanisławów), Dominik Krupa (Podlasie II Sokołów Podlaski), Karol Kuczkowski (GKS Dobre), Marcin Kuć (Płomień II Dębe Wielkie), Ołeksandr Kuzmycz (Victoria Kałuszyn), Mateusz Laskowski (Tajfun Jartypory), Przemysław Lipiński (Grodzisk Krzymosze), Dawid Łukasiak (Victoria Kałuszyn), Bartosz Michalak (Grodzisk Krzymosze), Jarosław Michalak (Grodzisk Krzymosze), Kacper Napora (Tęcza Stanisławów), Kamil Nidzgorski (Płomień II Dębe Wielkie), Maciej Nowotniak (Podlasie II Sokołów Podlaski), Jakub Ogonowski (Wicher Sadowne), Paweł Oniśk (LKS Ostrówek), Tomasz Osiński (Victoria Kałuszyn), Michał Paluch (Podlasie II Sokołów Podlaski), Marcin Papiernik (Promnik Gończyce), Łukasz Paprota (Promnik Gończyce), Dawid Pasik (Miedzanka Miedzna), Daniel Pazio (Tajfun Jartypory), Rafał Piasecki (Tajfun Jartypory), Wojciech Piotrowski (Wicher Sadowne), Igor Rechulicz (Płomień II Dębe Wielkie), Kacper Retko (Podlasie II Sokołów Podlaski), Kamil Sadoch (Victoria Kałuszyn), Piotr Sikorski (Jutrzenka Cegłów), Jarosław Siporski (Płomień II Dębe Wielkie), Kacper Smoderek (Płomień II Dębe Wielkie), Patryk Sokołowski (Victoria Kałuszyn), Sebastian Sternicki (LKS Ostrówek), Bartosz Suski (Płomień II Dębe Wielkie), Marcin Szczepaniuk (Tęcza Stanisławów), Mateusz Szczepański (Jutrzenka Cegłów), Mariusz Uziębło (Wicher Sadowne), Patryk Walicki (LKS Ostrówek), Karol Wielgoławski (Płomień II Dębe Wielkie), Bartosz Witan (Victoria Kałuszyn), Marcin Wojciechowski (Wicher Sadowne), Mateusz Wróblewski (Grodzisk Krzymosze), Hubert Zach (LKS Ostrówek), Wojciech Zackiewicz (Promnik Gończyce), Igor Zalewski (GKS Dobre).

Bramki samobójcze:

1 – Mariusz Czaplicki (Grodzisk Krzymosze, w 6 kolejce z Podlasiem II Sokołów Podlaski), Tomasz Dębski (Rywal Ruchna, w 10 kolejce z GKS Dobre), Bartosz Dróżdż (Tęcza Stanisławów, w 6 kolejce z Jutrzenką Cegłów), Damian Michalak (Grodzisk Krzymosze, w 4 kolejce z Wichrem Sadowne), Robert Parzonka (Miedzanka Miedzna, w 5 kolejce z Grodziskiem Krzymosze).

Mazowsze Gra:

1 kolejka

2 kolejka

3 kolejka

4 kolejka

5 kolejka

6 kolejka

7 kolejka

8 kolejka

9 kolejka

10 kolejka

11 kolejka

12 kolejka

13 kolejka