niedziela, 27 listopada 2022

forBET IV liga

Klasyfikacja strzelców po 17 kolejce:

18 – Michał Bondara (Mazovia Mińsk Mazowiecki).

15 – Paweł Giel (Hutnik Warszawa).

12 – Julian Świątek (Victoria Sulejówek).

11 – Kamil Majkowski (KS CK Troszyn).

10 – Artur Rawa (Marcovia Marki), Patryk Zych (Ząbkovia Ząbki).

9 – Maciej Nalej (MKS Piaseczno), Michał Ocipka (Orzeł Baniocha), Patryk Piasecki (Hutnik Warszawa), Adrian Szczutowski (Wisła II Płock).

8 – Tomasz Bogołębski (Oskar Przysucha), Krzysztof Janus (Wisła II Płock), Grzegorz Piesio (Wilga Garwolin), Jakub Tyska (KS CK Troszyn), Eryk Więdłocha (Mazovia Mińsk Mazowiecki), Bartłomiej Ziemak (Narew Ostrołęka).

7 – Tomasz Kamiński (MKS Przasnysz), Patryk Kubicki (Mszczonowianka Mszczonów), Przemysław Nogaj (Oskar Przysucha), Kamil Szabłowski (KS Raszyn), Jan Szulkowski (Marcovia Marki), Wojciech Trochim (Mazovia Mińsk Mazowiecki).

6 – Dominik Bartnik (Orzeł Baniocha), Jan Dźwigała (Victoria Sulejówek), Gracjan Grot (Escola Varsovia), Karol Karwowski (Oskar Przysucha), Mateusz Kociszewski (Mazur Karczew), Gracjan Konopski (MKS Piaseczno), Stanisław Ławcewicz-Musialik (Victoria Sulejówek), Kacper Matusiak (KS CK Troszyn), Edgardo Ruiz (KS CK Troszyn).

5 – Mateusz Augustyniak (Ząbkovia Ząbki), Piotr Celiński (Mazur Karczew), Jakub Lis (Ząbkovia Ząbki), Przemysław Kowalczyk (Świt Staroźreby), Kamil Matulka (MKS Piaseczno), Patryk Obiała (Mszczonowianka Mszczonów), Igor Ruciński (Marcovia Marki), Sebastian Szerszeń (Marcovia Marki), Konrad Śliwka (Victoria Sulejówek), Mariusz Wierzbowski (KS CK Troszyn), Hubert Władyka (Marcovia Marki). 

4 – Przemysław Alot (Wilga Garwolin), Daniel Bogucki (Hutnik Warszawa), Patryk Czarnota (Oskar Przysucha), Konrad Drężek (Narew Ostrołęka), Jakub Grzeszak (Mszczonowianka Mszczonów), Dominik Jarek (Wilga Garwolin), Dawid Kocyła (Wisła II Płock), Mychajło Koriażnow (Orzeł Baniocha), Łukasz Krupnik (MKS Piaseczno), Joachim Majchrzak (Mazur Karczew), Bartosz Malesa (Mazovia Mińsk Mazowiecki), Jakub Piekut (Mazur Karczew), Michał Pragacz (KS CK Troszyn), Andriej Truchan (Wilga Garwolin), Tomasz Walczak (Wisła II Płock), Gabriel Wiącek (Świt Staroźreby).

3 – Mateusz Bienias (Mazovia Mińsk Mazowiecki), Iwan Budniak (Narew Ostrołęka), Sebastian Duczek (Hutnik Warszawa), Bartosz Gąska (KS CK Troszyn), Wojciech Gorczyca (Orzeł Baniocha), Adam Jaszczak (MKS Piaseczno), Kacper Kondracki (Wisła II Płock), Marcin Kozłowski (Victoria Sulejówek), Pawło Ksionz (Mazovia Mińsk Mazowiecki), Mateusz Lewandowski (Wisła II Płock), Damian Kacperski (Wisła II Płock), Teo Kurtaran (Hutnik Warszawa), Michał Mokrzycki (Wisła II Płock), Tomasz Nieścieruk (Mazovia Mińsk Mazowiecki), Sebastian Papiernik (Wilga Garwolin), Marcin Raszka (Mazur Karczew), Patryk Szczepański (Świt Staroźreby), Maciej Wilanowski (Victoria Sulejówek), Adam Zięba (Narew Ostrołęka).

2 – Eryk Agnyziak (Orzeł Baniocha), Marcin Bartosiewicz (MKS Przasnysz), Tymoteusz Barwiński (MKS Piaseczno), Jan Bąk (Escola Varsovia), Filip Bućko (Hutnik Warszawa), Marcin Bykowski (KS Raszyn), Sebastian Czapa (Mszczonowianka Mszczonów), Kamil Dąbrowski (Wisła II Płock), Sebastian Folwarski (MKS Piaseczno), Dominik Gedek (Wisła II Płock), Jakub Górski (Hutnik Warszawa), Sebastian Grzegorczyk (Wilga Garwolin), Karol Haber (Marcovia Marki), Leon Hendigery (Mszczonowianka Mszczonów), Kamil Hernik (KS Raszyn), Filip Januszczak (Świt Staroźreby), Kamil Jastrzębski (Narew Ostrołęka), Khursid Khasanov (Wilga Garwolin), Szymon Kołosowski (Escola Varsovia), Patryk Kwaśniczko (Mazur Karczew), Mcoseli Mamfenavumile (Mazur Karczew), Marcel Michalski (Escola Varsovia), Paweł Michalski (Mazovia Mińsk Mazowiecki), Krzysztof Możdżonek (Orzeł Baniocha), Ignacy Ogłoziński (Mszczonowianka Mszczonów), Tomasz Paszkowski (Wilga Garwolin), Sebastian Pindor (Victoria Sulejówek), Krystian Przyborowski (Marcovia Marki), Jan Skotnicki (KS Raszyn), Damian Słowik (MKS Przasnysz), Michał Sobczak (Świt Staroźreby), Konrad Szkopiński (Mszczonowianka Mszczonów), Bartłomiej Szulim (Victoria Sulejówek), Mateusz Tarnowski (KS Raszyn), Rafał Trakul (Świt Staroźreby), Grzegorz Wawrzyński (Wisła II Płock), Kacper Wielewiecki (Escola Varsovia), Marcin Więckowski (Wisła II Płock), Oskar Zaks (Hutnik Warszawa), Jakub Zatorski (Mazovia Mińsk Mazowiecki).

1 – Mateusz Argasiński (Marcovia Marki), Ahmed Toriola Ayodeji (MKS Piaseczno), Artur Bajor (KS CK Troszyn), Jakub Basiński (Wisła II Płock), Patrick Bergmann (Escola Varsovia), Jan Białobrzeski (Narew Ostrołęka), Łukasz Broź (Mazovia Mińsk Mazowiecki), Konrad Budek (Ząbkovia Ząbki), Przemysław Chyrchała (Escola Varsovia), Bartosz Ciach (Marcovia Marki), Jakub Czarnecki (Victoria Sulejówek), Piotr Ćwikowski (MKS Piaseczno), Patryk Dąbkowski (Orzeł Baniocha), Piotr Dąbrowski (Narew Ostrołęka), Rafał Dębski (Victoria Sulejówek), Michał Durajczyk (Marcovia Marki), Bartłomiej Gromek (Narew Ostrołęka), Miłosz Grzesiński (Oskar Przysucha),  Przemysław Ilczuk (KS Raszyn), Michał Janik (Mszczonowianka Mszczonów), Kacper Kalisz (Escola Varsovia), Szymon Kiewel (Mszczonowianka Mszczonów), Marko Kolar (Wisła II Płock), Piotr Kornacki (Oskar Przysucha), Mateusz Kowalski (Hutnik Warszawa), Marcin Kraska (Narew Ostrołęka), Ihor Krasznewśkyj (Mazovia Mińsk Mazowiecki), Milan Kvocera (Wisła II Płock), Kacper Laskus (Mazur Karczew), Bartosz Lelito (Ząbkovia Ząbki), Patryk Leszczyński (Wisła II Płock), Cezary Michalak (Orzeł Baniocha), Paweł Michalak (MKS Przasnysz), Mikołaj Misiak (Victoria Sulejówek), Oskar Miturski (Oskar Przysucha), Szymon Morawski (MKS Przasnysz), Junior Moreno (KS CK Troszyn), Mariusz Moskwa (Oskar Przysucha), Stanisław Nieczyporenko (Ząbkovia Ząbki), Erwin Nowik (Hutnik Warszawa), Sebastian Nowiński (Ząbkovia Ząbki), Grzegorz Obuch (Oskar Przysucha), Michał Ochman (Marcovia Marki), Sebastian Olczak (Ząbkovia Ząbki), Jakub Osiecki (MKS Przasnysz), Hubert Pakuła (KS Raszyn), Damian Papiernik (Wilga Garwolin), Dominik Paradowski (KS Raszyn), Mateusz Pepłowski (MKS Przasnysz), Piotr Petasz (Mszczonowianka Mszczonów), Krzysztof Pikus (KS Raszyn), Krzysztof Pustoła (MKS Przasnysz), Kewin Przygoda (Ząbkovia Ząbki), Szymon Różycki (KS Raszyn), Dawid Sala (Oskar Przysucha), Jakub Sierpiński (Świt Staroźreby), Maciej Smoliński (MKS Przasnysz), Kajetan Staniszewski (MKS Piaseczno), Maciej Staszczuk (Narew Ostrołęka), Sebastian Szczepaniak (Victoria Sulejówek), Oskar Szczepański (Mazur Karczew), Jakub Szczepocki (Ząbkovia Ząbki), Krzysztof Szynke (Escola Varsovia), Dominik Trojanowski (Narew Ostrołęka), Patryk Turko (Hutnik Warszawa), Mariusz Unierzyski (Świt Staroźreby), Kamil Waćkowski (Hutnik Warszawa), Przemysław Wicik (Oskar Przysucha), Dominik Witkowski (MKS Przasnysz), Bartosz Wiśniewski (Ząbkovia Ząbki), Kacper Wiśniewski (Wisła II Płock), Wojciech Wocial (Mazovia Mińsk Mazowiecki), Filip Woźnica (KS CK Troszyn), Kamil Wójcik (Wilga Garwolin), Piotr Wójcik (Mszczonowianka Mszczonów), Mateusz Wysocki (MKS Piaseczno), Bartosz Zieliński (Świt Staroźreby), Kamil Ziemnicki (MKS Piaseczno), Marek Ziętara (KS Raszyn).

Bramki samobójcze

2 – Jakub Piekut (Mazur Karczew, w 1 kolejce z Wisłą II Płock, w 5 kolejce z Escolą Varsovia)

1 – Konrad Budek (Ząbkovia Ząbki, w 16 kolejce z Mszczonowianką Mszczonów), Kacper Bystros (Marcovia Marki, w 12 kolejce z KS CK Troszyn), Wojciech Gorczyca (Orzeł Baniocha, w 10 kolejce z Mszczonowianką Mszczonów), Oliwier Jurczak (Mazovia Mińsk Mazowiecki, w 15 kolejce z KS Raszyn), Jakub Kabala (Marcovia Marki, w 9 kolejce ze Świtem Staroźreby), Mateusz Łysik (Mazovia Mińsk Mazowiecki, w 2 kolejce z Orłem Baniocha), Bartosz Malesa (Mazovia Mińsk Mazowiecki, w 1 kolejce z Narwią Ostrołęka), Paweł Michalski (Mazovia Mińsk Mazowiecki, w 5 kolejce z Hutnikiem Warszawa), Erwin Nowik (Hutnik Warszawa, w 15 kolejce z Victorią Sulejówek), Hubert Wierucki (MKS Piaseczno, w 13 kolejce z Mazurem Karczew), Piotr Wójcik (Mszczonowianka Mszczonów, w 2 kolejce ze Świtem Staroźreby).

Mazowsze Gra:

1 kolejka

2 kolejka

3 kolejka

4 kolejka

5 kolejka

6 kolejka

7 kolejka

8 kolejka

9 kolejka

10 kolejka

11 kolejka

12 kolejka

13 kolejka

14 kolejka

15 kolejka

16 kolejka

17 kolejka

f