niedziela, 27 listopada 2022

Komnet Media Liga Okręgowa

Klasyfikacja strzelców po 15 kolejce:

14 – Dawid Sałasiński (Czarni Węgrów).

13 – Mariusz Dróżdż (Orzeł Unin), Piotr Kowalczyk (Watra Mrozy).

11 – Jakub Gałkowski (Sęp Żelechów), Łukasz Naumiuk (ŁDK Łosice), Krystian Parzyszek (Orzeł Unin).

10 – Filip Kąca (Watra Mrozy), Maciej Szpura (ŁDK Łosice).

9 – Marek Górski (Zryw Sobolew), Mateusz Stankiewicz (Jastrząb Żeliszew), Dorian Zając (Jastrząb Żeliszew), Michał Zawistowski (MKS Małkinia).

8 – Karol Kruszewski (ULKS Gołąbek).

7 – Denis Dobrowolski (Orzeł Unin).

6 – Michał Jaworski I (Sęp Żelechów), Marcin Kuć (Jastrząb Żeliszew), Damian Matysiak (Orzeł Unin), Kamil Stanisławowski (Kolektyw Oleśnica), Albert Stodulski (Sęp Żelechów), Marcin Utnicki (ULKS Gołąbek), Michał Wiśnioch (Zryw Sobolew).

5 – Cezary Chraszcz (ŁDK Łosice), Adrian Czajka (Watra Mrozy), Paweł Sawtyruk (ŁDK Łosice), Bartosz Składanowski (MKS Małkinia), Szymon Słyk (Sęp Żelechów), Kacper Wyrzykowski (ŁDK Łosice).

4 – Jakub Bobryk (Wektra Zbuczyn), Piotr Domański (Wilga Miastków Kościelny), Damian Grzyb (Sęp Żelechów), Bartłomiej Jedynak (Hutnik Huta Czechy), Przemysław Komar (Zryw Sobolew), Marcin Pilich (Kolektyw Oleśnica), Patryk Skrzypek (ULKS Gołąbek).

3 – Jakub Biedrzycki (Wilga Miastków Kościelny), Roman Bilinśkyj (ULKS Gołąbek), Albert Bożek (Sęp Żelechów), Piotr Chlubicki (MKS Małkinia), Jakub Grzebieliszewski (Jastrząb Żeliszew), Bartosz Jeleń (Hutnik Huta Czechy), Damian Kulik (Zryw Sobolew), Michał Lewandowski (Kolektyw Oleśnica), Michał Licbarski (Sęp Żelechów), Miłosz Lubelski (Wektra Zbuczyn), Michał Mularczyk (Jastrząb Żeliszew), Sebastian Nowak (Orzeł Unin), Dariusz Osica (Fenix Siennica), Kamil Panufnik (Czarni Węgrów), Piotr Parobczyk (Fenix Siennica), Piotr Poszytek (Orzeł Unin), Damian Prokurat (Wektra Zbuczyn), Dominik Szostek (Kolektyw Oleśnica), Daniel Świerżewski (Fenix Siennica), Szymon Wasilka (Wilga Miastków Kościelny), Adrian Wielądek (Czarni Węgrów), Marcin Wojtczuk (Kosovia Kosów Lacki), Arkadiusz Zalewski (Hutnik Huta Czechy), Krystian Zbieć (Wektra Zbuczyn), Albert Ziółkowski (ULKS Gołąbek).

2 – Witalij Burko (Kosovia Kosów Lacki), Adam Domański (Kosovia Kosów Lacki), Jakub Ejsymont (ULKS Gołąbek), Mateusz Frydrych (MKS Małkinia), Filip Gawinek (Hutnik Huta Czechy), Jakub Górski (Wilga Miastków Kościelny), Przemysław Kajka (Wilga Miastków Kościelny), Kamil Kasprzak (Orzeł Unin), Michał Kruszewski (ULKS Gołąbek), Marcin Łodziński (Hutnik Huta Czechy), Mikołaj Majsterek (Hutnik Huta Czechy), Dawid Matak (Fenix Siennica), Paweł Niciporuk (ŁDK Łosice), Bartosz Osiński (Watra Mrozy), Kacper Piętka (Fenix Siennica), Mateusz Rękawek (Hutnik Huta Czechy), Bartłomiej Szczęśniak (Orzeł Unin), Radosław Szeląg (Jastrząb Żeliszew), Kamil Szostak (Hutnik Huta Czechy), Łukasz Ściborowski (Hutnik Huta Czechy), Kamil Świderski (Hutnik Huta Czechy), Grzegorz Tomczak (Czarni Węgrów), Mateusz Weśniuk (ŁDK Łosice), Paweł Wilczek (Hutnik Huta Czechy), Tomasz Wojtczuk (Kosovia Kosów Lacki), Jacek Wronowski (Watra Mrozy), Szymon Żaczek (Orzeł Unin).

1 – Konrad Baran (Wilga Miastków Kościelny), Maciej Belka (Wilga Miastków Kościelny), Jakub Białecki (Zryw Sobolew), Kamil Bobryk (Wektra Zbuczyn), Maciej Chmielewski (ULKS Gołąbek), Evan Cole (Orzeł Unin), Piotr Czyżyk (Jastrząb Żeliszew), Paweł Dawidowski (Kosovia Kosów Lacki), Mikołaj Dybcio (Wilga Miastków Kościelny), Fabian Frelik (Wilga Miastków Kościelny), Michał Grochowski (Wektra Zbuczyn), Jakub Grodzicki (Wektra Zbuczyn), Przemysław Grudniak (Hutnik Huta Czechy), Cezary Jakubaszek (Orzeł Unin), Przemysław Jasiński (Wektra Zbuczyn), Michał Jaworski II (Fenix Siennica), Bartosz Karczmarek (Wektra Zbuczyn), Paweł Klewek (Wektra Zbuczyn), Adrian Korgul (Sęp Żelechów), Adrian Kosyl (Watra Mrozy), Jerzy Kowalczyk (Watra Mrozy), Jakub Kowalski (Orzeł Unin), Łukasz Kowalski (Hutnik Huta Czechy), Paweł Król (Zryw Sobolew), Karol Krzyżanowski (Watra Mrozy), Bartosz Łagoda (Kosovia Kosów Lacki), Cezary Maliszewski (MKS Małkinia), Piotr Markowski (Fenix Siennica), Marcin Marszałek (ŁDK Łosice), Artur Meloyan (Orzeł Unin), Łukasz Mianowicz (Kosovia Kosów Lacki), Emil Michalak (Wektra Zbuczyn), Mateusz Michalak (ULKS Gołąbek), Mateusz Michalec (Zryw Sobolew), Wałentyn Mychajłow (Jastrząb Żeliszew), Adam Najgrodzki (MKS Małkinia), Tomasz Niedziałek (Wektra Zbuczyn), Hubert Osiak (Orzeł Unin), Mateusz Ostolski (Kolektyw Oleśnica), Mateusz Ostrowski (Zryw Sobolew), Damian Pawłowski (MKS Małkinia), Dominik Piekutowski (Wektra Zbuczyn), Michał Piotrowski (ULKS Gołąbek), Rafał Polkowski (Jastrząb Żeliszew), Przemysław Radziwonka (ŁDK Łosice), Jakub Rastawicki (Watra Mrozy), Paweł Rucikowski (Kolektyw Oleśnica), Mateusz Rutkowski (MKS Małkinia), Przemysław Ryczkowski (Czarni Węgrów), Damian Rytel (ULKS Gołąbek), Krystian Sadowski (MKS Małkinia), Michał Sadowski (MKS Małkinia), Piotr Skóra (ULKS Gołąbek), Kamil Suszczyński (MKS Małkinia), Karol Szczęsny (Fenix Siennica), Rafał Szydłowski (Czarni Węgrów), Dawid Ułasiuk (ŁDK Łosice), Kacper Zagrabski (Fenix Siennica), Łukasz Zalewski (Kosovia Kosów Lacki), Norbert Zduńczyk (Wilga Miastków Kościelny), Konrad Zębrowski (Kosovia Kosów Lacki), Mateusz Zębrowski (Kosovia Kosów Lacki), Krzysztof Żochowski (Kosovia Kosów Lacki), Maciej Żydkiewicz (Watra Mrozy).

Bramki samobójcze
1 – Dominik Piekutowski (Wektra Zbuczyn, w 1 kolejce z Czarnymi Węgrów), Damian Krasuski (Wektra Zbuczyn, w 2 kolejce z Sępem Żelechów), Przemysław Radziwonka (ŁDK Łosice, w 13 kolejce z Fenixem Siennica), Paweł Rucikowski (Kolektyw Oleśnica, w 12 kolejce z ULKS Gołąbek), Dominik Sekuła (MKS Małkinia, w 4 kolejce z ŁDK Łosice), Piotr Śliński (Wilga Miastków Kościelny, w 10 kolejce z Watrą Mrozy).

Mazowsze Gra:

1 kolejka

2 kolejka

3 kolejka

4 kolejka

5 kolejka

6 kolejka

7 kolejka

8 kolejka

9 kolejka

10 kolejka

11 kolejka

12 kolejka

13 kolejka

14 kolejka

15 kolejka (bez: Fenix – Zryw)

f