czwartek, 25 kwietnia 2024r.

Keeza B Klasa

Klasyfikacja strzelców po 22 kolejce:

19 – Dorian Zając (Armia Żelków).

18 – Grzegorz Gaj (Amazonka Wiśniew).

17 – Rafał Grabowski (LUKS Rzakta).

15 – Ignacy Sidorzak (Zorza Sterdyń).

14 – Wiktor Sabak (Olimpia Latowicz).

12 – Michał Rolek (Santoryn Nowinki).

11 – Bartłomiej Kaniecki (Niwa Tęczki), Maciej Lejnert (Niwa Tęczki), Damian Zaręba (Santoryn Nowinki).

10 – Grzegorz Powierża (Santoryn Nowinki), Maciej Woźniak (Amazonka Wiśniew).

9 – Jakub Dmowski (Pogoń III Siedlce), Daniel Grabowski (LUKS Rzakta).

8 – Tomasz Kaczorek (Armia Żelków).

7 – Patryk Klimek (Pogoń III Siedlce), Przemysław Matysiak (Olimpia Latowicz), Karol Niegowski (Armia Żelków), Jakub Żyznowski (Zorza Sterdyń).

6 – Robert Chojecki (Amazonka Wiśniew), Patryk Ciulak (Amazonka Wiśniew), Filip Grochala (Pogoń III Siedlce), Bartosz Nowak (Błękitni Stoczek), Maciej Osiej (Armia Żelków), Mateusz Skórka (Błękitni Stoczek), Bartosz Wojewódzki (Armia Żelków).

5 – Maksymilian Ardziński (Wicher II Sadowne), Adrian Chraniuk (ŁDK II Łosice), Krystian Fijałek (LUKS Rzakta), Filip Izdebski (ŁDK II Łosice), Marcin Izdebski (Armia Żelków), Michał Maroń (Zorza Sterdyń), Bartłomiej Olędzki (ŁDK II Łosice), Paweł Wierzbicki (Błękitni Stoczek), Marcin Wojciechowski (Wicher II Sadowne).

4 – Mateusz Kacprzak (Amazonka Wiśniew), Michał Kamiński (Niwa Tęczki), Kamil Kasjaniuk (ŁDK II Łosice), Marcin Marszałek (ŁDK II Łosice), Paweł Niciporuk (ŁDK II Łosice), Jakub Niegowski (Armia Żelków), Mateusz Szeląg (Olimpia Latowicz), Kamil Tomas (Armia Żelków), Igor Tymosiak (Zorza Sterdyń), Bartłomiej Wieczorek (LUKS Rzakta), Sebastian Więch (Santoryn Nowinki), Damian Zwoliński (LUKS Rzakta), Michał Żaboklicki (Zorza Sterdyń).

3 – Mateusz Balcerak (Santoryn Nowinki), Sebastian Bartoszuk (ŁDK II Łosice), Kacper Bojanczuk (Amazonka Wiśniew), Mikołaj Bożek (Pogoń III Siedlce), Kamil Domański (Amazonka Wiśniew), Sebastian Jaczewski (Zorza Sterdyń), Kamil Kaniecki (Niwa Tęczki), Krzysztof Karasiński (Armia Żelków), Wojciech Kisieliński (Pogoń III Siedlce), Mateusz Kozłowski (LUKS Rzakta), Piotr Krasnodębski (Pogoń III Siedlce), Piotr Niegowski (Armia Żelków), Mateusz Piwko (Zorza Sterdyń), Paweł Płatek (Olimpia Latowicz), Aleksander Potocki (Pogoń III Siedlce), Dominik Pszkit (Amazonka Wiśniew), Adam Rybka (Zorza Sterdyń), Kacper Stoczkowski (Błękitni Stoczek), Patryk Ślusarz (Błękitni Stoczek), Marcin Świątek (Olimpia Latowicz), Karol Wieczorek (LUKS Rzakta), Dominik Żołądek (LUKS Rzakta).

2 – Michał Chmielewski (Olimpia Latowicz), Sebastian Dziugieł (Olimpia Latowicz), Mateusz Gryczka (Amazonka Wiśniew), Łukasz Jasiński (Niwa Tęczki), Aleksander Kacprzak (Amazonka Wiśniew), Maciej Kaniecki (Niwa Tęczki), Kamil Komorowski (Santoryn Nowinki), Jakub Kowalczyk II (Wicher II Sadowne), Miłosz Kozak (Santoryn Nowinki), Michał Krzymiński (Zorza Sterdyń), Wiktor Lachowski (LUKS Rzakta), Nikodem Laskowski (Zorza Sterdyń), Jakub Malinowski (Pogoń III Siedlce), Maciej Mariański (Wicher II Sadowne), Bartosz Mlonek (Pogoń III Siedlce), Gabriel Orzełowski (Pogoń III Siedlce), Adrian Paciorek (Błękitni Stoczek), Krystian Pietrak (Armia Żelków), Michał Radzio (Olimpia Latowicz), Bartłomiej Skórka (Błękitni Stoczek), Kamil Stelmach (Wicher II Sadowne), Kamil Strąk (Błękitni Stoczek), Paweł Szeląg (Pogoń III Siedlce), Kacper Szymaniuk (ŁDK II Łosice), Adrian Świderski (Pogoń III Siedlce), Tomasz Wiewiórka (Pogoń III Siedlce).

1 – Krystian Anusiewicz (Armia Żelków), Damian Bełczyński (Wicher II Sadowne), Dawid Bełczyński (Wicher II Sadowne), Michał Boguta (LUKS Rzakta), Tomasz Borkowski (Pogoń III Siedlce), Mateusz Chmielnicki (ŁDK II Łosice), Adam Chojecki (Pogoń III Siedlce), Cezary Chraszcz (ŁDK II Łosice), Bartłomiej Cyran (Wicher II Sadowne), Dominik Czarnogórski (Santoryn Nowinki), Sebastian Dąbkowski (Santoryn Nowinki), Paweł Eleryk (Pogoń III Siedlce), Piotr Gniado (LUKS Rzakta), Albert Gochnio (Armia Żelków), Patryk Golatowski (Zorza Sterdyń), Bartłomiej Góral (Zorza Sterdyń), Krystian Gryglak (Pogoń III Siedlce), Mariusz Grzybowski (Błękitni Stoczek), Jakub Jabłonka (Wicher II Sadowne), Kuba Kania (Pogoń III Siedlce), Kacper Kądziela (Wicher II Sadowne), Filip Kos (Pogoń III Siedlce), Rafał Kowalski (Olimpia Latowicz), Kacper Król (Olimpia Latowicz), Piotr Księżopolski (Armia Żelków), Bartosz Lewczuk (ŁDK II Łosice), Adam Lewkowski (Pogoń III Siedlce), Grzegorz Lipka-Chudzik (Błękitni Stoczek), Wołodymyr Łewyćkyj (Santoryn Nowinki), Bartosz Mierzejewski (Pogoń III Siedlce), Piotr Ogiński (Zorza Sterdyń), Sławomir Oniśk (Błękitni Stoczek), Hubert Osipiak (Zorza Sterdyń), Mateusz Padysz (Olimpia Latowicz), Rafał Pałdyna (Olimpia Latowicz), Jakub Parzonka (Zorza Sterdyń), Rafał Pieńkowski (Amazonka Wiśniew), Jakub Podlipniak (ŁDK II Łosice), Radosław Przybysz (Santoryn Nowinki), Adrian Rydzewski (Wicher II Sadowne), Patryk Stelmach (Błękitni Stoczek), Jakub Strojek (Armia Żelków), Łukasz Suchożebrski (Amazonka Wiśniew), Karol Tkacz (LUKS Rzakta), Paweł Tytman (Wicher II Sadowne), Łukasz Wierzbicki (Błękitni Stoczek), Piotr Wikiera (Armia Żelków), Jakub Wojtczuk (ŁDK II Łosice), Kamil Woźniak (Amazonka Wiśniew), Kamil Wójcik (Olimpia Latowicz), Adrian Wrzosek (Pogoń III Siedlce), Artur Wysokiński (Niwa Tęczki), Bartłomiej Zawadka (Olimpia Latowicz), Ernest Zbieć (Pogoń III Siedlce).

Bramki samobójcze:

1 – Tomasz Karolak (Santoryn Nowinki, w 10 kolejce z Olimpią Latowicz), Kamil Kisieliński (Niwa Tęczki, w 21 kolejce z Amazonką Wiśniew), Dominik Marczewski (ŁDK II Łosice, w 12 kolejce z Wichrem II Sadowne), Rafał Romaniuk (Niwa Tęczki, w 12 kolejce z Pogonią III Siedlce), Mateusz Sergiej (ŁDK II Łosice, w 12 kolejce z Wichrem II Sadowne), Patryk Steć (Zorza Sterdyń, w 8 kolejce z Santorynem Nowinki), Patryk Ślusarz (Błękitni Stoczek, w 4 kolejce z Armią Żelków), Kacper Świat (Santoryn Nowinki, w 21 kolejce z Olimpią Latowicz), Łukasz Wierzbicki (Błękitni Stoczek, w 15 kolejce z Armią Żelków).

Mazowsze Gra:

1 kolejka

2 kolejka

3 kolejka

4 kolejka

5 kolejka

6 kolejka

7 kolejka

8 kolejka

9 kolejka

10 kolejka

11 kolejka

12 kolejka

13 kolejka

14 kolejka

15 kolejka

16 kolejka

17 kolejka

18 kolejka

19 kolejka

20 kolejka

21 kolejka

22 kolejka