piątek, 12 kwietnia 2024r.

Decathlon V liga, grupa 2

Klasyfikacja strzelców po 30 kolejce:

32 – Ołeksij Zinkewycz (Podlasie Sokołów Podlaski).

28 – Michał Kucharczyk (Energia Kozienice).

26 – Serhij Herasymeć (Tygrys Huta Mińska).

22 – Tobiasz Filochowski (Józefovia Józefów).

21 – Łukasz Gwardiak (LKS Chlebnia).

18 – Przemysław Ostrowski (LKS Promna).

16 – Jakub Łabęda (LKS Chlebnia).

15 – Bartłomiej Zenik (GKS Jedlińsk).

13 – Bartłomiej Książek (Energia Kozienice).

12 – Anatolij Masałow (Tygrys Huta Mińska), Patryk Szubiński (GKS Jedlińsk).

11 – Aleksander Dzięcielski (Mazovia II Mińsk Mazowiecki), Jakub Kozaczuk (Podlasie Sokołów Podlaski).

10 – Adam Banaszczyk (Milan Milanówek), Michał Nowakowski (KS Teresin).

9 – Mykoła Charczuk (GKS Jedlińsk), Cezary Czarnecki (KS Teresin), Piotr Czerwiński (Energia Kozienice), Wojciech Gajownik (LKS Promna), Jakub Malinowski (Józefovia Józefów), Ignacy Ognicha (Józefovia Józefów).

8 – Matheus Goiano (Energia Kozienice), Michał Mruz (Naprzód Skórzec), Daniel Trzepałka (Józefovia Józefów).

7 – Borys Błaskiewicz (Milan Milanówek), Adrian Dalach (Żyrardowianka Żyrardów), Daniel Matwiejczyk (Płomień Dębe Wielkie), Kamil Kacprzak (KS Teresin), Stanisław Kania (LKS Chlebnia), Mateusz Omieciuch (Podlasie Sokołów Podlaski), Jakub Sosnowski (LKS Promna), Kajetan Szymański (LKS Promna).

6 – Sebastian Krasuski (Naprzód Skórzec), Mateusz Michalski (Milan Milanówek), Kacper Smoderek (Płomień Dębe Wielkie), Jan Wojtasik (Józefovia Józefów).

5 – Piotr Haber (Tygrys Huta Mińska), Marcel Kołodziejczuk (Naprzód Skórzec), Eugeniusz Kołodziejczyk (Energia Kozienice), Antoni Kozyra (LKS Promna), Igor Mińkowski (LKS Promna), Jakub Pastusiak (LKS Promna), Michał Rdzanek (GKS Jedlińsk), Marcin Siedlecki (Podlasie Sokołów Podlaski), Tomasz Sieński (Milan Milanówek), Jakub Suchora (Milan Milanówek).

4 – Kamil Dmowski (Podlasie Sokołów Podlaski), Adam Dudziński (Żyrardowianka Żyrardów), Julian Jaquet (Józefovia Józefów), Marcin Kowalczyk (Mazovia II Mińsk Mazowiecki), Piotr Krysiński (Jabłonianka Jabłonna Lacka), Dominik Marusiak (LKS Chlebnia), Oskar Miturski (GKS Jedlińsk), Patryk Modzelewski (LKS Promna), Juliusz Olech (LKS Chlebnia), Maciej Oleszczuk (Milan Milanówek), Jan Proczek (Mazovia II Mińsk Mazowiecki), Patryk Skuza (GKS Jedlińsk), Kamil Smoliński (KS Teresin).

3 – Maciej Bubiec (LKS Promna), Damian Chłopek (Naprzód Skórzec), Karol Chojecki (Naprzód Skórzec), Oskar Czechowski (Milan Milanówek), Alan Gańko (Mazovia II Mińsk Mazowiecki), Sebastian Kaczyński (Mazovia II Mińsk Mazowiecki), Kacper Komycz (Podlasie Sokołów Podlaski), Dominik Krupa (Podlasie Sokołów Podlaski), Dmytro Kuzmin (Żyrardowianka Żyrardów), Bartosz Kuźmiński (KS Teresin), Jan Laskowski (Płomień Dębe Wielkie), Witalij Łeliuch (LKS Chlebnia), Dariusz Mortka (GKS Jedlińsk), Kacper Nowakowski (GKS Jedlińsk), Kacper Nowocień (GKS Jedlińsk), Bartosz Sekular (Mazovia II Mińsk Mazowiecki), Krzysztof Szabrański (Tygrys Huta Mińska), Jarosław Szach (Podlasie Sokołów Podlaski), Hubert Skrzypek (Milan Milanówek), Kajetan Świętochowski (LKS Chlebnia), Damian Warmiak (LKS Chlebnia), Tomasz Żebrowski (LKS Promna).

2 – Wiktor Adamiec (Żyrardowianka Żyrardów), Krzysztof Banaszek (Tygrys Huta Mińska), Kacper Bargieł (KS Teresin), Damian Bąk (Płomień Dębe Wielkie), Konrad Biesiada (Tygrys Huta Mińska), Dawid Brzeziński (Płomień Dębe Wielkie), Paweł Buczyński (Podlasie Sokołów Podlaski), Cezary Bujalski (Pogoń II Siedlce), Piotr Ćwik (LKS Chlebnia), Hubert Dziewulski (Naprzód Skórzec), Mateusz Jarota (Żyrardowianka Żyrardów), Piotr Jastrzembski (LKS Chlebnia), Dawid Jastrzębski (Pogoń II Siedlce), Karol Jaszczołt (Płomień Dębe Wielkie), Filip Kieraga (Płomień Dębe Wielkie), Mateusz Kociemski (Żyrardowianka Żyrardów), Wiktor Koczkodaj (Pogoń II Siedlce), Michał Koszela (Tygrys Huta Mińska), Kamil Kudelski (Milan Milanówek), Filip Lech (GKS Jedlińsk), Filip Maciąg (Energia Kozienice), Rafał Macioszek (Józefovia Józefów), Dawid Mazanka (Mazovia II Mińsk Mazowiecki), Mateusz Midziołek (Energia Kozienice), Cezary Mitas (Mazovia II Mińsk Mazowiecki), Szymon Mucha (Pogoń II Siedlce), Tomasz Nieścieruk (Mazovia II Mińsk Mazowiecki), Michał Orowiecki (Józefovia Józefów), Maciej Pietraszek (LKS Chlebnia), Robert Rokicki (Józefovia Józefów), Jakub Sokołowski (Żyrardowianka Żyrardów 1, KS Teresin 1), Bartosz Suchora (Milan Milanówek), Patryk Szachnowski (Naprzód Skórzec), Michał Śmieciński (LKS Chlebnia), Orest Tkaczuk (Pogoń II Siedlce), Kacper Witkowski (Mazovia II Mińsk Mazowiecki), Serhij Woronin (Tygrys Huta Mińska), Dominik Woźniak (GKS Jedlińsk), Aleksander Woźnica (Naprzód Skórzec), Paweł Zajkowski (Żyrardowianka Żyrardów), Mateusz Zawadzki (Jabłonianka Jabłonna Lacka).

1 – Bogumił Abramowicz (Tygrys Huta Mińska), Mikołaj Adamiak (Józefovia Józefów), Yitzhak Aisen (Płomień Dębe Wielkie), Wiktor Antonowicz (Mazovia II Mińsk Mazowiecki), Krzysztof Bajurski (LKS Chlebnia), Michał Bargieł (KS Teresin), Karol Boniecki (LKS Promna), Filip Brojek (Tygrys Huta Mińska), Łukasz Buczyński (Jabłonianka Jabłonna Lacka), Kacper Cacko (Płomień Dębe Wielkie), Wiktor Chłopecki (Energia Kozienice), Josiah Chukwudi (LKS Chlebnia), Bartłomiej Czerkas (Jabłonianka Jabłonna Lacka), Bartłomiej Dejneka (Płomień Dębe Wielkie), Piotr Dobosz (GKS Jedlińsk), Dawid Dobrzański (Pogoń II Siedlce), Władysław Dokukin (Energia Kozienice), Kamil Domański (Milan Milanówek), Radosław Droń (Pogoń II Siedlce), Stanisław Dźwigała (Tygrys Huta Mińska), Mateusz Figat (KS Teresin), Karol Gadziała (KS Teresin), Radosław Graczyk (Milan Milanówek), Wojciech Grądzki (Jabłonianka Jabłonna Lacka), Filip Grochala (Pogoń II Siedlce), Karol Grochowski (Naprzód Skórzec), Marcel Grochowski (Pogoń II Siedlce), Mykyta Iwanczenko (Milan Milanówek), Bartłomiej Janiszewski (Energia Kozienice), Kaio (Energia Kozienice), Filip Kamiński (LKS Chlebnia), Jakub Kartasiński (Energia Kozienice), Jarosław Kisiel (Naprzód Skórzec), Wojciech Kisieliński (Pogoń II Siedlce), Marcel Kopeć (Józefovia Józefów), Hubert Kozłowski (LKS Chlebnia), Maciej Kruszewski (Józefovia Józefów), Daniel Kuć (Tygrys Huta Mińska), Władysław Łewiankow (Tygrys Huta Mińska), Igor Łęczycki (Naprzód Skórzec), Damian Łukawski (Żyrardowianka Żyrardów), Paweł Łydkowski (Pogoń II Siedlce), Michał Macioszek (Józefovia Józefów), Konrad Marusiak (LKS Chlebnia), Cezary Michalak (LKS Promna), Wojciech Migas (Józefovia Józefów), Jakub Mikołajczuk (Mazovia II Mińsk Mazowiecki), Mateusz Mikulski (KS Teresin), Jan Mruz (Naprzód Skórzec), Ewerton Mucha (Energia Kozienice), Patryk Niemyjski (Mazovia II Mińsk Mazowiecki), Miłosz Nowakowski (Józefovia Józefów), Adrian Nowosadko (Energia Kozienice), Maciej Ołtarzewski (Jabłonianka Jabłonna Lacka), Piotr Osial (Podlasie Sokołów Podlaski), Łukasz Parzonka (Podlasie Sokołów Podlaski), Jakub Pawlik (Naprzód Skórzec), Kacper Pawlik (Naprzód Skórzec), Paweł Piotrowski (Jabłonianka Jabłonna Lacka), Robert Prochownik (Pogoń II Siedlce), Karol Przybyszewski (Jabłonianka Jabłonna Lacka), Damian Pytel (KS Teresin), Kacper Retko (Podlasie Sokołów Podlaski), Patryk Rojek (Pogoń II Siedlce), Bartłomiej Rytel (Jabłonianka Jabłonna Lacka), Cezary Rytel (Jabłonianka Jabłonna Lacka), Pape Amadou Samb (GKS Jedlińsk), Maksymilian Serokin (Płomień Dębe Wielkie), Patryk Sierociuk (Naprzód Skórzec), Jakub Sinior (Pogoń II Siedlce), Damian Skirski (Milan Milanówek), Kacper Skwierczyński (Naprzód Skórzec), Sebastian Sobieszczuk (Tygrys Huta Mińska), Austin Stevens (Tygrys Huta Mińska), Mateusz Struzik (KS Teresin), Patryk Szewczyk (KS Teresin), Rafał Świnarski (Jabłonianka Jabłonna Lacka), Daniel Toczyski (Jabłonianka Jabłonna Lacka), Jacek Toczyski (Jabłonianka Jabłonna Lacka), Szymon Tywanek (Mazovia II Mińsk Mazowiecki), Bartosz Wicenciak (Pogoń II Siedlce), Dawid Wierzbicki (LKS Chlebnia), Kamil Włodyka (Pogoń II Siedlce), Jakub Włostowski (Milan Milanówek), Wojciech Wocial (Mazovia II Mińsk Mazowiecki), Filip Wojciechowski (GKS Jedlińsk), Patryk Wyrozębski (Jabłonianka Jabłonna Lacka), Jakub Zatorski (Mazovia II Mińsk Mazowiecki), Maciej Zawitaj (LKS Chlebnia), Albert Zdanowicz (Mazovia II Mińsk Mazowiecki), Dorian Zdanowicz (Milan Milanówek), Daniel Zdzieszyński (Milan Milanówek), Daniel Żurawski (Tygrys Huta Mińska).

Bramki samobójcze

1 – Adrian Binienda (KS Teresin, w 16 kolejce z Płomieniem Dębe Wielkie), Adrian Dalach (Żyrardowianka Żyrardów, w 24 kolejce z Tygrysem Huta Mińska), Jurij Hołcow (Płomień Dębe Wielkie, w 12 kolejce z GKS Jedlińsk), Oliwier Jurczak (Mazovia II Mińsk Mazowiecki, w 8 kolejce z Naprzodem Skórzec), Adam Lewkowski (Pogoń II Siedlce, w 8 kolejce z LKS Chlebnia), nieznany (Mazovia II Mińsk Mazowiecki, w 26 kolejce z GKS Jedlińsk), Michał Panufnik (Podlasie Sokołów Podlaski, w 13 kolejce z LKS Chlebnia), Filip Pietrusiewicz (Józefovia Józefów, w 8 kolejce z Energią Kozienice), Robert Rokicki (Józefovia Józefów, w 11 kolejce z Tygrysem Huta Mińska), Jakub Stolarczyk (Płomień Dębe Wielkie, w 9 kolejce z Jabłonianką Jabłonna Lacka), Szymon Tywanek (Mazovia II Mińsk Mazowiecki, w 29 kolejce z LKS Chlebnia), Adam Zając (Podlasie Sokołówe Podlaski, w 24 kolejce z Milanem Milanówek).

Mazowsze Gra:

1 kolejka

2 kolejka

3 kolejka

4 kolejka

5 kolejka

6 kolejka

7 kolejka

8 kolejka

9 kolejka

10 kolejka

11 kolejka

12 kolejka

13 kolejka

14 kolejka

15 kolejka

16 kolejka

17 kolejka

18 kolejka

19 kolejka

20 kolejka

21 kolejka

22 kolejka

23 kolejka

24 kolejka

25 kolejka

26 kolejka

27 kolejka

28 kolejka

29 kolejka

30 kolejka