Zwycięstwo w 1/8

W meczu 1/8 finału Pucharu Polski w grupie mazowieckiej Pogoń II Siedlce pokonała Podlasie Sokołów Podlaski 4:1 (1:1).

Początek spotkania należał do gości,  już w dziesiątej minucie Dawid Pietrzyk mógł wyprowadzić Podlasie na prowadzenie, lecz nie wykorzystał swojej szansy. Kilka minut później Adrian Świniarski dośrodkował,  lecz piłka przeszła przez pole karne. W dwudziestej piątej minucie Łukasz Pucyk popisał się pięknym strzałem w okienko czym dał prowadzenie gospodarzom. Sześć minut później Dawid Kobus po błędzie obrony wyszedł sam na sam i strzałem przy słupku pokonał Marcina Adamiaka. Do końca pierwszej połowy Pogoń stworzyła sobie jeszcze kilka sytuacji, których nie wykorzystała. Druga połowa to dominacja siedlczan. Już w czterdziestej dziewiątej minucie Łukasz Pucyk strzałem z szesnastu metrów ponownie dał prowadzenie gospodarzom. Pięć minut później ten sam piłkarz po akcji zespołowej podwyższył wynik na 3:1. Wynik spotkania w sześćdziesiątej ósmej minucie ustalił Tomasz Misiowski który po podaniu Damiana Rytela położył bramkarza i umieścił piłkę w siatce.

14. 09. 11,  19:00 – Siedlce (boczne boisko stadionu ROSRRiT)

Puchar Polski: Pogoń II Siedlce – Podlasie Sokołów Podlaski 4:1 (1:1) Widzów: 100

Bramki: Dawid Kobus 31′ – Łukasz Pucyk 25′, 49′, 54′, Tomasz Misiowski 68′

Pogoń II Siedlce: 1. Adamiak – 5. Wojewódzki (46′ 4. Jurek), 14. Chojecki (46′ 11. Bednarczyk), 16. Adamczyk, 17. Mudent – 7. Rytel, 8. Brewczyński, 18. Pucyk, 21. Jaczewski – 9. Konasiuk (82′ 19. Michalak), 13. Misiowski (71′ 6. Soćko)

Podlasie Sokołów Podlaski: 1.Kotowski – 8. Horowicz, 16. Maksymiak (46′ 2. Stromecki), 3. Błoński, 18. Buczyński – 11. Wyrozębski K. (58′ 10. Florczuk), 20. Pietrzyk (60′ 16. Skwarek), 17. Wyrozębski J., 19. Siedlecki -9. Świniarski, 13. Kobus

Żółte kartki: 17′, 44′ Jakub Wyrozębski

Czerwona Kartka: 44′ Jakub Wyrozębski (druga żółta)

Sędzia: Pazdyka (Siedlce)