sobota, 27 kwietnia 2024r.

Kolejne wyjazdowe zero

IV-ligowe rezerwy siedleckiej Pogoni uległy grając bez wzmocnień z I drużyny w Raszynie UKS-owi Łady 0:3.

Drużyna Pogoni pojechała do Raszyna na mecz z Ładami bardzo młodym składem. Już w 7 minucie gospodarze objęli prowadzenie po złym wyprowadzeniu piłki przez jednego z defensorów Pogoni, przejęciu piłki przez przeciwników, dośrodkowaniu i strzale z 5 metra Zbigniewa Stonio. Do przerwy siedlczanie za sprawą okazji Tomasza Misiowskiego mieli okazję na bramkę, jednak piłka nie znalazła drogi do siatki.

Po zmianie stron w 62 minucie Łady podwyższyły na 2:0. Po rzucie rożnym piłka znalazła się pod nogami Michała Prażucha, który umieścił piłkę w siatce debiutującego w barwach Pogoni juniora Piotra Antoszczuka. Chwilę później 16-letni bramkarz z Siedlec musiał po raz kolejny wyjmować piłkę z siatki. Zagranie z prawej strony na 6 metr i Daniel Kaczyński ustalił wynik meczu na 3:0. W drugiej odsłonie szanse dla Pogoni na gola mieli Marek Adamczyk i Patryk Wołosz, jednak ich próby zakończyły się niepowodzeniem.

Kolejne spotkanie rezerwy zagrają z Wilgą Garwolin w Siedlcach 16 września o 11:00.

08.09.12, 11:00 – Raszyn

IV liga: UKS Łady – Pogoń II Siedlce 3:0 (1:0)

Bramki: Zbigniew Stonio 7, Michał Prażuch 62, Daniel Kaczyński 64

Łady: Marcin Marcinkowski – Mariusz Skalski, Rafał Ślubowski, Daniel Sadowski, Mateusz Tkaczyk – Daniel Kaczyński (75 Arkadiusz Przybysz), Kamil Włodarczyk, Maciej Sieradzki, Maciej Pyrka – Zbigniew Stonio (59 Piotr Włodarski), Michał Prażuch (72 Stefan Łapko)

Pogoń II: Piotr Antoszczuk – Jakub Jurek, Tomasz Lipiński, Mariusz Bednarczyk (46 Dominik Piekutowski), Bartosz Mudent – Marek Adamczyk, Robert Narwojsz, Adam Chojecki (72 Łukasz Czarnocki), Łukasz Pucyk, Patryk Szachnowski (64 Patryk Wołosz) – Tomasz Misiowski

Żółte kartki dla Pogoni II: Łukasz Pucyk, Marek Adamczyk

Sędzia: Karol Braun (Ciechanów-Ostrołęka)