Dostały szóstkę

W zaległym spotkaniu piłkarki siedleckiej Pogoni przegrały na wyjeździe z Widokiem Lublin 0:6.

Siedlczanki od samego początku grały ambitnie, jednak nie stworzyły sobie żadnej dogodnej sytuacji do strzelenia bramki. W 16 minucie dobrej okazji nie gola nie wykorzystała Olga Białkowska. Następnie na boisku istniał tylko zespół Widoku, który strzelił cztery bramki w pierwszej odsłonie. W drugiej połowie podopieczne Michała Strzałkowskiego nie poddały się i walczyły mimo straconych bramek. Dobre sytuacje ze strony MKS zmarnowały: dwukrotnie Olga Białkowska oraz Magdalena Orzełowska. Piłkarki z Siedlec pod koniec spotkania straciły jeszcze dwa gole i ostatecznie przegrały z lubliniankami 0:6.

Następne spotkanie piłkarki Pogoni rozegrają na własnym boisku w sobotę 22 września o godzinie 12 z Tytanam Wisznice.

13.09.12, 16:00 – Lublin

II liga: Widok Lublin – Pogoń Siedlce 6:0 (4:0)

Bramki: Kinga Niedbała 28, 36, Klaudia Lefeld 33, Urszula Wasil 39, Natalia Szczygieł 79, Agnieszka Gernand 83 (k)

Widok: ? Kowal – Katarzyna Zakościelna, Natalia Kuziel, Agnieszka Gernand, Anna Golian, Paulina Ruszniak (56, Aleksandra Jankowska), Urszula Wasil (79, Natalia Szczygieł), Monika Wasil, Magdalena Petelska (68, Sylwia Pietrasińska), Kinga Niedbała (68, Magdalena Szabała), Klaudia Lefeld (46, Angelika Grzywna)

Pogoń: Martyna Matejczuk- Sylwia Ławecka, Daria Karolak, Agnieszka Końka, Gabriela Korycińska (46, Karolina Sobolak), Agnieszka Michalak, Agnieszka Mućka, Sylwia Skibniewska (88, Urszula Skup), Weronika Szpura (75 Klaudia Marciszewska), Olga Białkowska, Magdalena Orzełowska

Żółta kartka: Agnieszka Mućka (Pogoń)

źródło: własne / Kobieca Piłka; foto: Maciej Sztajnert