Na szpicy w Krynicy

Kickbokserzy TKKF Siedlce zgarnęli dziewięć medali podczas zawodów Międzynarodowego Pucharu Polski: Polish Open, które odbyły się w Krynicy Zdrój.

W Krynicy Zdrój startowali zawodnicy z Polski, jak również z Chorwacji, Słowacji i Norwegii. W tym doborowym towarzystwie nie zabrakło reprezentantów TKKF Siedlce. W zawodach rywalizowano w dwóch formułach low-kick, kick-light i light-contact, ale w różnych kategoriach wiekowych.

W formule low-kick złote medale zdobywali: Maciej Garbaczewski w kat. 67 kg (senior) oraz Robert Ułasiuk w kat. 54 kg (junior starszy). Drugie miejsce w kat. 71 kg zajął Marcin Marciszewski (junior starszy).

W formule kick-light zawodnicy TKKF wywalczyli cztery medale: złoto – Artur Iwaniuk w kat. 79 kg (senior), srebro –  Rafał Kryński w kat. 79kg (senior), Cyprian Grzęda w kat. 89 kg (senior) oraz Kinga Mikołajczuk w kat. 50 kg (kadet).

W formule light-contact ze zwycięstw cieszyli się Leszek Suchożebrski w kat. 94 kg i Roger Garbaczewski w kat. 63kg, który w finale pokonał w stosunku 3:0 aktualnego mistrza Polski seniorów.

Zawodnicy TKKF Siedlce w zawodach w Krynicy wywalczyli Puchar dla najlepszej drużyny w formułach ringowych.

źródło: własne / TKKF Siedlce; foto: TKKF Siedlce