Wysyp medali tuż za miedzą

Dziewięć medali kickbokserów TKKF i Gladiatora, drugie miejsce TKKF w klasyfikacji klubowej – to dorobek naszych zawodników w Mistrzostwach Polski w formule K-1 Młodzieżowców i Juniorów Młodszych oraz w Pucharze Polski Juniorów Starszych.

W dniach 25-26  maja w niedalekim Mińsku Mazowieckim odbyły się Mistrzostwa Polski w formule K-1 Młodzieżowców i Juniorów Młodszych oraz Puchar Polski Juniorów Starszych. W zawodach wystartowało 168 zawodników z 48 klubów w Polsce. W tym towarzystwie liczną grupę stanowili siedlczanie, którzy pokazali się ze znakomitej strony.

Zawodnicy klubu TKKF Siedlce wywalczyli w klasyfikacji medalowej 2 miejsce zdobywając 7 medali (3 złote, 1 srebrny i 3 brązowe). Złote medale wywalczyli : Roger Garbaczewski – 63,5kg (młodzieżowiec), Patryk Kluczek – 51kg (junior starszy) i Robert Ułasiuk – 54kg (junior starszy). Srebro przypadło Mateuszowi Ożarkowi – 60kg (junior młodszy). Brązowe medale zdobyli: Maciej Garbaczewski – 67kg (młodzieżowiec) , Michał Chojecki – 67kg (junior starszy), Marcin Marciszewski – 71kg (junior starszy).

Siedlecki Gladiator także przywiózł z Mińska Mazowieckiego medale: złoty Julianna Musiał – 60 kg (juniorka młodsza) i brązowy Paweł Sieczkiewicz – 63,5 kg (młodzieżowiec).

Współorganizatorem mistrzostw był Marek PUNISHER Piotrowski.

źródło: własne / Kibo.pl / TKKF; foto: TKKF