Zabrakło goli

Pogoń II Siedlce zremisowała w Grójcu z tamtejszym Mazowszem 0:0.

Gospodarze od siedmiu meczów z rzędu nie odnieśli porażki. Emocji w spotkaniu było dużo, ale zabrakło najważniejszego, czyli goli. W zespole Krzysztofa Pawlusiewicza dobre okazje bramkowe mieli: Mateusz Padysz, Damian Rytel czy Tomasz Misiowski, ale ich strzały były niecelne lub bronił je golkiper Mazowsza. W 51 minucie jeden z zawodników z Grójca został sfaulowany w polu karnym i sędzia odgwizdał „11”. Chwilę później rzut karny wykonywał Maciej Lesisz, jednak znakomitą interwencją popisał się 17-letni bramkarz Pogoni II Piotr Antoszczuk, który wyczuł intencje strzelającego. Antoszczuk obronił jeszcze kilka groźnych akcji w tym meczu oraz kłopotliwe uderzenie z rzutu wolnego Lesisza. Siedlczanie spotkanie kończyli w 10, ponieważ czerwoną kartkę w 58 minucie obejrzał Tomasz Stromecki.

Następne spotkanie Pogoń II Siedlce rozegra w środę 5 czerwca o godzinie 19:30 w Siedlcach z Polonią Iłża.

02.06.13, 11:00 – Grójec

IV liga: Mazowsze Grójec – Pogoń II Siedlce 0:0

W 52 minucie Maciej Lesisz (Mazowsze) nie wykorzystał rzutu karnego (Piotr Antoszczuk obronił).

Mazowsze: Jakub Studziński – Seweryn Kalinowski, Marcin Wiatrak, Rafał Michalski, Dariusz Rolak – Damian Karls (64 Oskar Bawor), Bartosz Zawadzki, Maciej Lesisz, Hubert Baranowski – Paweł Grodzki, Rafał Sobczak

Pogoń II: Piotr Antoszczuk – Bartosz Mudent, Mateusz Padysz, Tomasz Stromecki, Hubert Łukanowski – Rafał Jędrzejczyk, Damian Rytel, Adam Chojecki, Sylwester Buga (90 Jakub Jurek), Tomasz Misiowski (82 Patryk Szachnowski) – Wiktor Lach

Żółte kartki dla Pogoni II: Damian Rytel, Mateusz Padysz

Czerwona kartka: Tomasz Stromecki 58 (za faul taktyczny)

Sędzia: Tomasz Czajkowski (Warszawa)