Siedleccy młodzicy rywalizowali w Pasłęku (fotogaleria)

Trzy miejsca medalowe zawodniczek i zawodników WLKS Siedlce i Pogoni Siedlce w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików, które odbyły się w Pasłęku. Za to w Białymstoku pięć „pudeł” zawodników WLKS.

W Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików, które odbyły się na Stadionie Miejskim w Pasłęku wystartowało 583 zawodników i zawodniczek. Walczono o medale i przepustkę na Mały Memoriał Janusza Kusocińskiego, który ma rangę Mistrzostw Polski Młodzików. W Pasłęku startowała liczna grupa młodych zawodników i zawodniczek dwóch klubów z naszego miasta: WLKS i Pogoni.

Drugie lokaty zajmowali: Patryk Kocak w biegu na 1000 m i Piotr Kondej (obaj WLKS Siedlce) w skoku wzwyż. Trzecie miejsce wywalczyła męska sztafeta Pogoni Siedlce 4 x 100 m w składzie: Kamil Głuchowski, Zachariasz Luty, Jakub Wierzbicki, Bartosz Pawluk.

W ramach Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików konkurencja chodu sportowego została przeprowadzona w Białymstoku.