sobota, 27 kwietnia 2024r.

Nie wygrali z sąsiadem

Szczypiorniści siedleckiego Prusa przegrali na hali w Łosicach z sąsiadem w tabeli – MKS Wieluń 27:32.

Spotkanie początkowo miało wyrównany przebieg, a pierwsza połowa skończyła się rezultatem 14:17 dla przyjezdnych. Duży wpływ na końcowy rezultat miała czerwona kartka otrzymana przez Emila Kożuchowskiego w 36 minucie. Przy stanie 17:19 dla gości, siedlczanie mieli rzut karny, który wykonywał Kożuchowski. Grający trener Prusa nieumyślnie trafił bramkarza z Wielunia piłką w twarz i sędzia zawodów wyrzucił siedlczanina z boiska. Od tego momentu siedlczanom gra nie wychodziła i ostatecznie ulegli MKS-owi 27:32. Najwięcej bramek dla siedlczan w tym meczu rzucili Emil Kożuchowski i Sebastian Hunder – po 5.

Kolejne spotkanie Prus rozegra za tydzień, w sobotę ze Szczypiorniakiem w Dąbrowie Białostockiej.

30.11.13, 16:00 – Łosice (hala ZS nr 1)

II liga: Prus Siedlce – MKS Wieluń 27:32 (14:17)

Prus: Adam Maciak, Krzysztof Maciak, Jakub Chromiński – Bartosz Sokołów 4, Paweł Łukaszuk 1, Jan Borkowski, Dawid Rymarzak 4, Sebastian Hunder 5, Emil Kożuchowski 5, Marek Zbucki 3, Sebastian Tomczuk, Marek Głuchowski 4, Jakub Matejak, Michał Kluczek 1

Wieluń: Andrzej Waloch, Bartosz Drygała – Piotr Madeła 1, Kamil Młodzieniak 5, Maciej Krekora, Kamil Janik 2, Mateusz Młodzieniak 4, Łukasz Piwnicki 4, Kamil Bator, Maciej Torchała 6, Michał Bernaś 10, Radosław Majda