Remis o posmaku porażki

Piłkarze ręczni Prusa Siedlce w ostatnim meczu rundy jesiennej zremisowali 22:22 z ostatnią drużyną w lidze. Dla Szczypiorniaka Dąbrowa Białostocka, dzisiejszego rywala siedlczan był to pierwszy zdobyty punkt na parkiecie II ligi.

Mecz był wyrównany, choć w pierwszej połowie siedlczanie prowadzili już nawet czteroma bramkami. Ostatecznie schodząc na przerwę na tablicy widniał wynik 12:11, na korzyść Prusa. W drugiej połowie znów siedlczanie odskoczyli rywalom na trzy punkty, jednak nie udało przewagi utrzymać się do końca meczu. Ostatnie dziesięć minut, było wyrównane, na jednobramkowe prowadzenie wychodzili raz gospodarze, raz goście i ostatecznie spotkanie zakończyło się podziałem punktów. Najwięcej bramek dla Prusa rzucił grający trener siedlczan – Emil Kożuchowski 6.

Następny mecz Prus zagra 18 stycznia z Mazurem Sierpc.

07.12.13, 18:00 – Dąbrowa Białostocka

II liga: Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka – Prus Siedlce 22:22 (11:12)

Prus: Adam Maciak, Krzysztof Maciak, Jakub Chromiński – Bartosz Sokołów 3, Hubert Zdunek, Paweł Łukaszuk 3, Jan Borkowski, Dawid Rymarzak, Emil Kożuchowski 6, Marek Zbucki, Sebastian Tomczuk 2, Sebastian Hunder 5, Marek Głuchowski 1, Michał Kluczek 2