Poniżej krytyki

Podopieczne Michała Strzałkowskiego tradycyjnie przegrały ligowe spotkanie. Tym razem siedlczankom lanie sprawiły w Szczuczynie zawodniczki miejscowej Wissy, które rozgromiły MKS aż 15:1!

Kolejne spotkanie Pogonistki zagrają 3 maja o 11:00 w Siedlcach z UMKS Zgierz.

11 odpowiedzi

1. Kto i w której minucie strzelił bramke? Bo jak na początku meczu to jest ich mały sukcesik.

2. jak coś nie idzie to najlepiej rozwiązać i po kłopocie…
    a czy ktoś zauważy, że skład się zmienił? że Pogoń gra juniorkami młodszymi dla których to są pierwsze mecze w lidze?!
    szacunek za charakter dla tych dziewczyn, które nie schowały głowy w piasek i mimo tego, że wszystko jest przeciwko nim grają!

3. Patrząc na wynik spotkania krytyka sama ciśnie się na usta. Trzeba jednak zauważyć, że dziewczyny pojechały bez nominalnej bramkarki a w drugiej połowie zmuszone były grać w dziesiątkę. Chociaż nawet tym nie da się usprawiedliwić aż tak wysokiej przegranej.

4. Najlepiej rozwiązać i problem z głowy …
    tylko mało kto wie, że starają się jak mogą, ale kogo to teraz obchodzi
    inne kluby kupują nowe zawodniczki żeby dalej grać i się rozwijać, a tutaj brak funduszy
    Nikt sie nie stara żeby coś z tym zrobić tylko mają to gdzies
    Kobieca piłka nie dostała żadnych funduszy na ten rok …. A czy ktoś martwi sie za co jezdza
    Najlepiej zeby „robiły” wyniki A nawet jak wygrywają to , co się zdarzało to czy była jakas pochwała?
    od samego początku jak tylko zaczel grac w Siedlcach Jak sie tworzyl klub to byly kulą u nogi dla niektorych
    Chwała WAM DZIEWCZYNY, że mimo takich porazek dalej stoicie z glowa podniesianą do gory
    Brawo
    Jak to sie mowi Co nas nie zabije to nas wzmocni

5. Niech frekwencja i systematyczność zawodniczek na treningach powie sama za siebie – przychodzą kiedy chcą, a o ile już przyjdą to stoją i pajacują a praktycznie nic nie potrafią z wyjątkiem paru dziewczyn.
    Nie mają siły stać na boisku podczas meczu a co dopiero biegać i walczyć…
    z całym szacunkiem ale ta sekcja w MKS-ie ( w takiej formule jak teraz) to obciach dla klubu i miasta

1. Tylko może zauważcie , że większość dziewczyn na co dzień pracuje , chodzą do szkoły i są poza okolicy Siedlec . I nie mogę być na co dzień . A poza tym mógłby im klub pomóc a nie muszą liczyć same na siebie .

1. Trudno żeby 3 czy 4 dorosłe dziewczyny wygrywały mecze. Ponoć piłka nożna jest grą zespołową.