Zakończyli bez akcentu medalowego

W ostatnim dniu Mistrzostw Polski Juniorów w lekkoatletyce reprezentanci klubów naszego miasta nie wywalczyli medali.

W ostatnim dniu kończącym zmagania młodych lekkoatletów w Toruniu rywalizowały trzy zawodniczki Pogoni Siedlce. Na piątym miejscu konkurs trójskoku ukończyła Katarzyna Jaszczuk – 11.56. Wygrała wicemistrzyni skoku w dal (uległa naszej Natalii Chacińskiej) Adrianna Szóstak z Olimpii Poznań.

W biegu na 1500 m brały udział: Paulina Pawłowska i Mariola Kłopotowska, które uplasowały się odpowiednio na: piątej i szóstej pozycji (4:41.07; 4:43.30).

W klasyfikacji klubowej 68 Mistrzostw Polski juniorów na piętnastym miejscu sklasyfikowano Pogoń Siedlce (63 pkt), a na dwudziestym ósmym WLKS Siedlce-Nowe Iganie (43 pkt). Najlepiej wypadł klub Zawisza Bydgoszcz (145,5 pkt).

źródło: własne / PZLA; foto: d.naszemiasto.pl