Honorowy set

W meczu 3 kolejki II ligi siatkarki Ósemki Siedlce przegrały na wyjeździe z AZS AWF UKSW Warszawa 1:3.

Ósemka w tym spotkaniu zagrała lepiej niż w poprzednich dwóch ligowych starciach. Pierwszy set przebiegał pod dyktando gospodyń, które wygrały wysoko 25:10. Jednak w drugiej partii siedlczanki podniosły się i wygrały na przewagi do 25. To było wszystko na co tego dnia stać było podopieczne Jarosława Plewińskiego. W 3 i 4 secie swoją wyższość udowodniły warszawianki, wygrywając cały mecz 3:1.

W następnej kolejce Ósemka 15 października o godzinie 18:00 we własnej hali zagra z WTS Włocławek.