Z Białegostoku na tarczy

W meczu 5 kolejki II ligi siatkarki Ósemki Siedlce przegrały na wyjeździe z BAS Białystok 0:3.

Gospodynie od początku spotkania udowadniały swoją wyższość. W pierwszej partii BAS rozbił Ósemkę 25:11. W dwóch kolejnych odsłonach siedlczanki zaprezentowały się dużo lepiej, jednak to i tak było za mało na zawodniczki z Białegostoku. BAS drugą partię wygrał 25:18, a trzecią do 22 i w całym spotkaniu triumfował pewnie bez straty seta.

W następnej kolejce Ósemka w sobotę 29 października o godzinie 18:00 przed własną publicznością podejmie APS Rumia.

23.10.16, 17:00 – Białystok

BAS Białystok – Ósemka Siedlce 3:0 (25:11, 25:18, 25:22)

Ósemka: 2. Marta Orzyłowska, 4. Ewa Grzelak, 6. Klaudia Gajowniczek (libero), 7. Agnieszka Krzymowska, 9. Monika Jeziorowska, 12. Maja Orzyłowska, 14. Julia Biardzka, 15. Małgorzata Buczak, 16. Olga Bondar, 18. Iza Bogusz (libero)