Nie sprawdził się czarny scenariusz (fotogaleria)

W meczu 4 kolejki III ligi szczypiorniści Pogoni Siedlce wygrali u siebie z Czarnymi Regimin 30:24.

Mecz od początku był bardzo wyrównany. Do 19 minuty spotkania na tablicy wyników widniał remisowy rezultat. Końcówka pierwszej połowy należała jednak do gospodarzy, którzy zdołali wypracować sobie sześciobramkową przewagę. W drugiej częsci gry Pogoń nie pozwoliła przyjezdnym na odrobienie strat. Podopieczni Emila Kożuchowskiego triumfowali zasłużenie 30:24.

W najbliższych dwóch kolejkach Pogoń będzie pauzować. Po raz kolejny siedleccy szczypirniści wyjdą na parkiet w 7 serii gier, gdy na wyjeździe zmierzą się z Piotrkowianinem II Piotrków Trybunalski. Spotkanie to zaplanowano na weekend 3-4 grudnia.