Zakończyli rok zwycięstwem (fotogaleria)

W meczu sparingowym trzecioligowi szczypiorniści Pogoni Siedlce pokonali we własnej hali NLO Stoczek Węgrowski 39:34. Było to ostatnie spotkanie podopiecznych Emila Kożuchowskiego w tym roku.

Przez pierwszy kwadrans toczyła się bardzo wyrównana gra. Następnie Pogoń wypracowała sobie kilka bramek przewagi, które konsekwentnie utrzymywała. Do przerwy gospodarze prowadzili 20:16. W drugiej połowie siedlczanie zdołali minimalnie powiększyć rozmiary zwycięstwa i ostatecznie triumfowali 39:34.

W drugoligowych rozgrywkach obecnie trwa przerwa. Najbliższy mecz o punkty Pogoń rozegra w marcu.