Znakomity występ naszych sumitów w stolicy Polski

   
Autor:
Dodano: 2017/06/22 0:47    views 2367

W Warszawie odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa młodzików w sumo, w których uczestniczyło liczne grono zawodniczek i zawodników WLKS Siedlce-Nowe Iganie.

W rywalizacji chłopców reprezentanci WLKS odnotowali następujące wyniki:
1 miejsce: Patryk Lipiński (uczeń Zespołu Szkół w Przesmykach) w kat. 60 kg
2 miejsce: Paweł Borkowski (uczeń Zespołu Oświatowego w Żelkowie) w kat. 50 kg
3 miejsca: Dawid Rymuza (uczeń Zespołu Oświatowego w Żelkowie) w kat. 40 kg, Maciej Urban (uczeń Zespołu Szkół w Przesmykach) w kat. 50 kg i Kamil Gorzała (uczeń Zespołu Oświatowego w Stoku Lackim) w kat. 75 kg
5 miejsca: Szymon Kosut (uczeń w Zespołu Szkół w Przesmykach) w kat. 45 kg, Filip Walczak (uczeń Zespołu Oświatowego w Stoku Lackim) w kat. 50 kg

W kwalifikacji drużynowej mężczyzn WLKS zajął drugie miejsce.


W zmaganiach dziewcząt nasze zawodniczki mogą pochwalić się następującymi miejscami:
1 miejsce: Klaudia Kudelska (uczennica Zespołu Oświatowego w Stoku Lackim) w kat. 60 kg
2 miejsca: Dominika Rymuza (uczennica Zespołu Oświatowego w Żelkowie) w kat. 33 kg, Klaudia Podgórzak (uczennica Zespołu Oświatowego w Stoku Lackim) w kat. 40 kg i Kornelia Korporowicz (uczennica Zespołu Oświatowego w Stoku Lackim) w kat. 50 kg
3 miejsce: Angelika Izdebska (uczennica Zespołu Oświatowego w Żelkowie) w kat. 60 kg
5 miejsca: Aleksandra Majkrzak (uczennica Zespołu Placówek Oświatowych w Korczewie) w kat. 40 kg, Weronika Czarnocka (uczennica w Zespołu Szkół w Przesmykach) w kat. 45 kg, Karolina Nasiłowska (uczennica w Zespołu Szkół w Przesmykach) w kat. 50 kg, Joanna Kobylińska (uczennica Zespołu Szkół w Przesmykach) w kat. 60 kg i Sylwia Jastrzębska (uczennica Szkoły Podstawowej w Borkach Wyrkach) w kat. 60 kg.

W kwalifikacji drużynowej kobiet WLKS okazał się najlepszy.

 

źródło: własne / sportzona / WLKS; foto: Web






Co? Gdzie? Kiedy?

  • sobota, 21 Wrz 10:00 10:00
    Bladecross
  • sobota, 21 Wrz 10:00 10:00
    Turniej piłki siatkowej “trójek” im. Wiesława Talachy
  • sobota, 21 Wrz 12:00 12:00
    IV liga: Wkra Żuromin – Pogoń II Siedlce
  • sobota, 21 Wrz 16:00 16:00
    II liga: Pogoń Siedlce – Błękitni Stargard
  • sobota, 21 Wrz 18:00 18:00
    I liga: KPS Siedlce – MCKiS Jaworzno
  • środa, 25 Wrz 18:30 18:30
    Puchar Polski: Pogoń Siedlce – Podbeskidzie Bielsko-Biała
  • czwartek, 26 Wrz 09:00 09:00
    Międzynarodowe Zawody Lekkoatletyczne im. Henryka Jakimiaka
  • sobota, 28 Wrz 10:00 10:00
    XXV Cross Rowerów Górskich
  • sobota, 28 Wrz 11:00 11:00
    VI Puchar Polski Federacji IBFF & WPF w kulturystyce i fitness
  • sobota, 28 Wrz 11:00 11:00
    IV liga: Drukarz Warszawa – Pogoń II Siedlce


Sponsorzy

Patronat medialny